Барабасиха• 11 мая в 23:53
Питання з укр літератури 5 клас.
Як ви вважаєте це норм так складати тести для 5 класу сімейне навчання? Про що взагалі мова, якій твір? Чи дитина прочитавши за пів року 8-10 творів, має їх всі вивчити і вгадати з якого це твору і про кого йдеться.... Тест на 16 питань, дають час 20 хвилин. Я зла, це називається роблять так, що б дитина не могла здати нормально тест і не дай Боже не отримала нормальну оцінку.
Мама Никитки-2• 12 мая в 00:28
Ответ дляЛизочек
Это как раз произведение для детей
Ні. Садиського нахилу твір
Невидимка• 12 мая в 00:29
Ответ дляКлин_Кляйн
Питання ставиться, щоб не гуглили діточки і в чатах джіпіті а читали!!!
Це питання для дітей. Воно має бути простим і однозначним. А гуглити і так будуть. І чат видасть правильну відповідь. Звісно будуть користуватись допоміжними засобами, високоінтелектуальні дорослі все ж зробили, щоб без цих засобів здати тест було неможливо.
НашлаПерепискуМужа• 12 мая в 00:31
Ответ дляБарабасиха
Що, вот именно? Це не той твір
Забила в Гугл. Мені показує що таки Лось.
Але сам текст я не шукала
Почемучка• 12 мая в 00:32
1. «Лось» Євген Гуцало
2. «Федько-халамидник» Володимир Винниченко
3. «Лось» Євген Гуцало
4. «Дивак» Григір Тютюнник
3. «Лось» Євген Гуцало
4. «Дивак» Григір Тютюнник
Барабасиха
• 12 мая в 00:33
Ответ дляwoman Warrior
потому и пишу
тут знавци же все)
а по сути, программа жуть, тесты придуошные, подборка литературы хуже нет и дестилетиями не меняется.
тут знавци же все)
Я вважаю що було б набагато краще задати дітям якусь творчу роботу,а не цей дибільний тест, якій неможливо пройти без допомоги гугла і чата, навіть якщо готувався, і по результатам цього теста ставляться оцінки за півріччя. Та навіть он лайн урок, спілкування з вчителем 10-15 хвилин було б корисніше для дитини, і вчитель би побачив хто готувався,хто ні. В нас навіть на трудове присилають тести, замість того, щоб дати завдання на оцінку...
Невидимка• 12 мая в 00:34
Ответ дляЛизочек
Это как раз произведение для детей
Серйозно,? Ви його читали дитиною? Неповторні враження, особливо для дійсно емпатичних людей. Це твір для дорослих. І то не для всіх
Гидроусилитель руля• 12 мая в 00:35
Моя дочка здавала одну з контрольних робіт, укр мова. Такі питання - що не нагуглити. Брали допомогу залу ( за гроші )
Викладач укр мови допомогла в деяких, з гордістю, що відповідь знала, бо ті питання писала саме вона.
Але, на інші, де писала інша викладач, помилилась. Ось така сумна історія минулого року
І це дорослі люди. З освітою по спеціальності
Що ми хочемо від дітей ?
Барабасиха
• 12 мая в 00:38
Ответ дляНевидимка
Так і є. Про дітей ніхто в загалі не думає.... Тести роблять для того що б не здали випадково на високий бал, а не для того що б дитина спробувала відповісти на цікаві питання по творам які прочитала
Губной рояль• 12 мая в 00:38
Ответ дляМона_Лиса
Наша школа оторвана от реальности давно. Старшие дети в е списывают с гдз или через чат gpt, всем плевать. Программу пишут идиоты. Мы только по укр лит наверное уже выучили около 20 произведений, а есть ещё зарубежная. Молчу про другие предметы. Вы реально думаете , что ваши дети все это читали ?
Программа нормальная. По зарубежке произведения интересные. Я сама прочла несколько. То что учителя не хотят учить, увлечь своим предметом это другой вопрос.
Барабасиха
• 12 мая в 00:39
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Але сам текст я не шукала
Виходить такі Лось....
Любовь Калистратовна• 12 мая в 00:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Я навіть не знаю що сказати.
Для мене тексти подібні вашому якась недолугість, особливо, що стосується мови і літератури, але ви не зрозумієте чому. Навіть пояснювати не хочу. Най ваша дитина далі сидить в телефоні.
Вы судочки с едой для пассажиров, в аэропорту , уже все сформировали ? Вумна вы наша.
Гидроусилитель руля• 12 мая в 00:40
Ответ дляБарабасиха
Виходить такі Лось....
Читала я той Лось. Краще б не читала
Барабасиха
• 12 мая в 00:40
Ответ дляГидроусилитель руля
Що ми хочемо від дітей ?
Це сумно
Барабасиха
• 12 мая в 00:42
Ответ дляМона_Лиса
Вони хоч на уроках з вчителем обговорюють твори.... А наші ні, прочитав і забув
Барабасиха
• 12 мая в 00:43
Ответ дляГидроусилитель руля
Читала я той Лось. Краще б не читала
Отож .. все якесь з нальотом совдепії... Немає цікавого, все якесь поучітельно нав´язливе...
Гидроусилитель руля• 12 мая в 00:46
Ответ дляБарабасиха
Це сумно
В мене враження, що у викладачів конкурс між собою. Шоу- хто, як, де і коли, придумає ті тести і питання, щоб не дай Боже, хтось знав відповідь.
Це працює, але простіше вже вгадати, ніж копатися в тому всьому
Барабасиха
• 12 мая в 00:48
Ответ дляBagss
Мабуть, оповідання ’Лось’ Гуцала, щось знайоме
Так. Ви праві, 1 і 3 це опис з Лося. 2 халамидник
Мама Никитки-2• 12 мая в 00:48
Ответ дляГубной рояль
Які цікаві? «Жага до життя» Лондона? Де між строк канібалізм просвічується? Чи посмішка? Або «хіжина дядька тома» в 5 класі?
Ладно українська література це опис споконвічного страждання, но світова література має купу цікавого веселого чтива. Обирай - нехочу
Наездница• 12 мая в 00:50
В чем проблема? я не читала федьку-хламидника и то догадаться логически легко, вопрос как раз для 5 кл.
Барабасиха
• 12 мая в 00:51
Ответ дляМама Никитки-2
До речі старша дитини досі згадує ’жагу до життя’ в шоці до сих пір, теж в 5 класі читала. Зараз у 8
Чупа-чупс• 12 мая в 00:51
Ответ дляNo problems
У вас є діти?
У меня есть. У меня ребенок просыпался по ночам после прочтения этого произведения. Я не понимаю, зачем так травмировать детей, которые живут в войне
Барабасиха
• 12 мая в 00:52
Ответ дляНаездница
Ви питання не зрозуміли... Потрібно вибрати 2 описи де описують двох героїв одного твору. А це 3 різні твори....
Love_Love_Love_• 12 мая в 00:52
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ахаха
Що не скажеш людям щоб якось оправдати власну меншовартість
Мама Никитки-2• 12 мая в 00:53
Ответ дляБарабасиха
Отож бо. А в кінці опис, про те як голодна людина червʼяком повзла до корабля. Такий детальний і реальний. Краще б карлсона в 5 класі почитали.
Мама Никитки-2• 12 мая в 00:54
Ответ дляЛизочек
Для 1911 года это было нормально.
Про психику и психологов тогда не знали
На дворі вже 21 сторіччя і 2025 рік. Може час прибрати з дитячої літератури такі жорстокі твори?