Я не просто вірю — я це відчула на собі.
З гастритом кава мені наче не товариш, тож пила рідко й обережно. Але були моменти, коли дуже потрібна була бадьорість. Я ризикнула.
Купувала два місяці ту, що поєднує мелену й розчинну каву.
І що ви думаєте? Пила по півпорції — одне саше на дві чашки.
Результат мене здивував, бо сил стало більше, сон — кращий і, найнеочікуваніше, ви точно не повірите, кислотність шлунка — нижча!
Такого від неї я не очікувала. Бо я її взагалі боялася
А вам кава приносила користь?
Результат:
вже голосів:
21 (72.41%)
Так, приносила користь
5 (17.24%)
Нейтрально
2 (6.9%)
Тільки шкоду
1 (3.45%)
Я не п´ю каву
HelloKitty18• 14 мая в 19:17
У мене теж буває гастрит, але каву я пила і продовжую пити, але після їжі десь через хвилин 40, не на голодний шлунок, ну кава мене тонізує, бадьорить , через те і п´ю її.
Алина-1240• 14 мая в 19:36
Ответ дляИлона_747
Справді? Це якісь були наукові дослідження?
Якщо так, то класно
Да.любого паркинсонолога спросите)
Алина-1240• 14 мая в 19:37
Ответ дляИлона_747
Якщо так, то класно
А и кофе снижает риск рака толстой кишки и болезней сосудистой стенки
Ответ дляИлона_747
Я такого навіть не знаю
Это растение. Произрастает в основном в Южной Америке. В Бразилии его выращивают как культурное растение. Его местные аборигены пьют для бодрости (перемолотые семена). В составе есть кофеин и много другого полезного. Лучше конечно пить в порошке, но на I-herb есть и в капсулах. Когда ночь была тяжелая, а день предстоит длинный, то хлебнуть капсулу-другую самое то) Почитайте о ней более подробно в интернете, если вам интересно.