Молчунья• 15 мая 2025
Что такое христианский эгрегор?
Объясните мне, пожалуйста простыми словами, что такое христианский эгрегор?
Молчунья
• 15 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это эгрегор христианства. что именно вам непонятно?
Эгрегор, можно простыми словами, что это такое?
ПироженкА• 15 мая 2025
В християнстві ніякого егрегора нема.
Але люди, які до християнства не мають ніякого стосунку, користуючись авторитетом, який має християнство, видають свої фантазії за християнство. Наприклад книги ’заговори від матінки Феофіли’
Є офіційні джерела, легко перевірити, є там егрегори чи нема.
ЧупакабраЗеБест• 15 мая 2025
Ответ дляМолчунья
что такое эгрегор?
вас в гуголе забанили?
ваша тема на уровне ’что такое гостиная, объясните мне простыми словами. что это за слово, что это такое’
вас в гуголе забанили?
Фантазерша• 15 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Это дух.
Есть Бог и есть дьявол, добро и зло, свет и тьма, есть Святой Дух и есть нечистый дух.
Есть свет, любовь, мир, а есть зло, тьма ложь, ненависть.
Выбирайте, кому служить
Фантазерша• 15 мая 2025
Ответ дляПироженкА
В християнстві ніякого егрегора нема.
Да, это все от полнейшей духовной безграмотности. Ведьмы пользуются этим во всю и подсовывают бесовские заговоры на разруху, как святые благословения.
Чем больше людей эти бесовские заговоры на себя накладывает, тем больше разрухи, болезней, смертей получается
долой_лама• 15 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Нема в православ´ї егрегора. Це сатанізм. Як прийшло, так і піде, тільки ще з більшими втратами. У православ´ї є дух і душа, вони керують всім парадом. Вони підвладні світлим і темним силам, якщо Бог хоче душу забрати, то завжди у людини є вибір, дух вибирає протистояти цьому чи ні, так само і темні сили якщо хочуть душу забрати, то скоріш за все вони її заберуть, людина слабке створіння, неадаптоване до загартувань.
Дух завжди має вибір, душа ніколи немає вибору, щодо неї приймають рішення по факту.
Фантазерша• 15 мая 2025
Ответ длядолой_лама
Я бы сказала, Бог - это милость, душа, знающая Бога, сама рядом с создателем.
А дьявола задача погубить всякую душу. Отсюда и сказки про эгрегоры и т.д
долой_лама• 15 мая 2025
Ответ дляФантазерша
Так, ви праві. Але коли диявол хоче погубити душу перше що він дає гроші, потім владу і жінку, яка доконає того нещасного. Як Адам, Єва і диявол змій. Адам - 1 чоловік на землі, Єва - з його ребра, купа фруктових дерев було в раю, але вона тільки із забороненого дала йому з´їсти, що за жінка така, диявол завжди діє через жінку. В Україні так само диявол править парадом.
Коли люди вірять дияволу, це значить багато років поневірянь, смути, страждань і де вистрелить відомо тільки одному богу, але на Україну ще чекають дуже -дуже важкі часи. Народ цього ще не зрозумів просто, ще буде гірше ніж при війні.
Хомо_сапиенс• 15 мая 2025
Эгрегор это: та сила, которая стоит за человеком.
Христианский эгрегор это: ангелоподобное существо, наблюдателя, опекуна человека и небесного стража.
Куда уж проще.
Фантазерша• 15 мая 2025
Ответ длядолой_лама
Не только в Украине, но и во всем мире дьявол властвует, это да. Ничего не меняется, как Еве предлагал узнать добро и зло, так и сейчас, через гадалок обещает рассказать будущее. Каждый поход к гадалке - сущность привязывается к человеку. А дальше уже дело техники, злоба, болезни, неудачи
Нічна ненажера• 15 мая 2025
Эгрегор — это термин, обозначающий коллективное энергетическое образование или ментальную сущность, которая формируется из мыслей, эмоций и действий группы людей. Идея пришла из эзотерики, оккультизма и современной психологии.
Проще говоря:
Эгрегор — это как «энергетический облак» или «общий дух» группы. Например:
• Религиозный эгрегор — формируется из веры, молитв, ритуалов верующих.
• Эгрегор государства — создаётся патриотизмом, символами, законами и культурой.
• Корпоративный эгрегор — возникает в компании из её ценностей, целей, корпоративного духа.
Главные идеи об эгрегоре:
• Он существует, пока его «питают» вниманием и энергией участники.
• Может влиять на мышление и поведение людей в группе.
• Некоторые считают, что он может иметь «волю» и стремиться к своему выживанию.
Это метафизическая или философская концепция, а не научный термин. В психологии её можно сравнить с понятием коллективного бессознательного (по Юнгу).
Проще говоря:
Главные идеи об эгрегоре:
Майструю крила• 15 мая 2025
Коментатори, що ви курите?)))) егрегор по суті це вайб якоїсь групи людей, обʼєднаних ідеєю. Християнський егрегор - це «намолене місце». Коли купа людей, які у щось вірять, своєю присутністю і менталочкою створюють щось, що на їхню думку має духовну силу.
долой_лама• 15 мая 2025
Ответ дляФантазерша
Може бути злоба, а може навпаки людина ще більше вдаритись у віру. Тут бабка надвоє казала.
Пригадаю вам тільки одне на 30років інтронізації Онуфрія (УПЦ) стався сердечний приступ у Миколаївського якогось там попа і Онуфрій розлив чашу з причастям, за цим завжди слідує щось дуже погане, це поганий знак, дуже поганий, тепер похилився хрест з Лаври (це вже ПЦУ), це знову щось дурне. Сам бог каже народ остепеніться, ви не тією дорогою ідете. Я розумію, що попи не святі, є ті, по яких реально в´язниця плаче, але всіх як собак ганяти (за це ще керівникам с б. У дають героя України , ну чим же не комунізм???)), церкви крушити, ракетами ті церкви знищує в пух і прах - це гріх, взагалі будь-яка культова споруда хай стоїть, кому вона заважає, для чого псувати відносини з Богом??? Неважливо хто ти, атеїст, католик, єврей, православний, баптист, яка різниця...
І доречі, де тепер комуністи???
Джонсонюк• 15 мая 2025
Ответ длядолой_лама
От саме тому я не Християнка
Бо людина це чоловік
А жінка, так, гімно на палочкі
Бо людина це чоловік
А жінка, так, гімно на палочкі
Молчунья
• 15 мая 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Куда уж проще.
Спасибо большое, теперь поняла
Молчунья
• 15 мая 2025
Ответ дляМайструю крила
Дякую! Зрозуміла!
Упругая попка• 15 мая 2025
Ответ дляНічна ненажера
Проще говоря:
Главные идеи об эгрегоре:
Проще говоря:
Главные идеи об эгрегоре:
Вот. А то понаписывали тут...
Молчунья
• 15 мая 2025
Ответ дляНічна ненажера
Проще говоря:
Главные идеи об эгрегоре:
Проще говоря:
Главные идеи об эгрегоре:
Спасибо, доходчиво!
долой_лама• 15 мая 2025
Ответ дляДжонсонюк
От саме тому я не Християнка
Бо людина це чоловік
А жінка, так, гімно на палочкі
Бо людина це чоловік
А жінка, так, гімно на палочкі
Ні, жінка - це теж людина, але вона коварна, хитра. Ви знаєте як жінка самсона покорила, якого силою ніхто не міг взяти? Вона його просто напоїла вином і спитала в чому твоя сила, він сказав і прийшли гопніки по нашому і просто відрізали йому волосся, все банально і просто))) і він став тюфяк. От і думайте хто така жінка...
Молчунья
• 15 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Сгусток энергии сформированный людьми массово причастными к одной идее
Спасибо большое, поняла
Хропочка з гривкою• 15 мая 2025
Ответ дляМайструю крила
В рф может быть эгрегор совка? Выше написали, что есть теория что у эгрегор есть своя воля и он может стремится к выживанию. Может российский империализм быть эгрегором?
долой_лама• 15 мая 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Ні, їх скоро кров´ю заллє, буде багато-багато двіжу. За все треба платити в житті.не прям завтра чи через рік, але скоро...на нашому віку це буде.
Хомо_сапиенс• 15 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Спасибо большое, теперь поняла
Есть ещё фильм Эгрегор, хочу сегодня его посмотреть
Хропочка з гривкою• 15 мая 2025
Ответ длядолой_лама
Вас спрашивали?
долой_лама• 15 мая 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Вас спрашивали?
Ні, але я передбачаю, що вони собі накуралєсіли повну чашу, яку прийдеться випити до дна.
долой_лама• 15 мая 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Вас спрашивали?
Скажу ще там, де спиртне, там диявол і цей диявол може бути одягнений в що завгодно... Хоч шати, хоч ряси, хоч костюми, хоч пенюари, але закінчиться все самосоном тюфяком, і я це бачу багато -багато прикладів, там не так подивився, там лишнє сказав, там не так став, там не так вліз в кадр і всюди тюфяки і тільки жінка може мати волю , а чоловік - це так, нюанси, тому Бог і повелів, що ці чоловіки всі мають робити у поті лиця і утримувати нас!🫵😂 Бо без нас їм смерть!!!!