Всміхайлик• 15 мая в 10:23

Розлучення після 40.

Чому розлучення у віці за 40 років, здебільшого сприймається оточуючими, суспільством, як «дічь»? Невже, це вже якийсь віковий вирок і треба просто «тягнути лямку» до кінця…((?
Намазюкана нішою• 15 мая в 10:24
Як на мене навпаки логічно. Діти виросли, ніщо не тримає.
Кавуся• 15 мая в 10:24
Почему дичь? Каждый живёт своей жизнью. На самом деле всем все равно.
автор Всміхайлик • 15 мая в 10:24
Ответ дляНамазюкана нішою
Не завжди в такому віці діти вже дорослі.
Мяо мой мяо• 15 мая в 10:25
Ответ дляВсміхайлик
вы развелись или просто поговорить?
Радикальная• 15 мая в 10:25
Нема ніяких ’оточуючих’, є конкретні люди з своїм конкретним сприйняттям. І воно, звісно ж, різне.
So_so• 15 мая в 10:26
Не по этой причине, а потому что пока ты молод, у тебя есть некое ’будущее’ в личной жизни, а когда тебе 40+, начинать сначала сложно, нет той энергии, есть жизненный опыт, понимаешь, что с большей вероятностью тебе придется быть одной.
Но это намного лучше чем скандалы, ссоры, крики итд.
автор Всміхайлик • 15 мая в 10:26
Ответ дляМяо мой мяо
вы развелись или просто поговорить?
Наважуюсь
Мяо мой мяо• 15 мая в 10:26
Ответ дляВсміхайлик
Наважуюсь
и что вам говорят?
Пишущаяся• 15 мая в 10:27
В такой бы ситуации мнение окружающих меня интересовало в последнюю очередь
r25-1• 15 мая в 10:27
Ответ дляВсміхайлик
Наважуюсь
смотря что от вас осталось. Может вы бабка 40ка летняя.... а может красивая мадам . Все сохранили себя по разному.
Не пью, не курю• 15 мая в 10:29
Развелась в 38 4 года квйфовала в 42 вышла замуж во второй раз . Счастлива, но это и совсем другая жизнь, когда Вы взрослые финансово не зависимые люди, дети взрослые. Совсем другая семейная жизнь
Радість моя• 15 мая в 10:29
Ответ дляr25-1
А яка різниця? Я розлучалася 2 рази, в тому числі і у віці під 40.
Яка різниця як зберігла себе жінка?
Розлучаються люди не задля того щоб вийти заміж. А задля власного спокою та комфорту. І від неможливості проживати разом з певною людиною
автор Всміхайлик • 15 мая в 10:30
Ответ дляМяо мой мяо
и что вам говорят?
«Ти здуріла?» в різних варіаціях.
«Нормального чоловіка в такому віці не знайти»
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
Радикальная• 15 мая в 10:30
Ответ дляВсміхайлик
Наважуюсь
Та ні, тягніть вже лямку до кінця.
Бо ’оточуючі’ ж...
Мяо мой мяо• 15 мая в 10:31
Ответ дляВсміхайлик
«Ти здуріла?» в різних варіаціях.
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
ну это вполне может быть правдой жизни...
а может и нет
никто не знает
Твоя подружайка• 15 мая в 10:32
Ответ дляВсміхайлик
Наважуюсь
у мене половина знайомих пар розлучилися саме після 40
Сиджу тихенько• 15 мая в 10:33
Ответ дляВсміхайлик
«Ти здуріла?» в різних варіаціях.
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
1) А вопрошающий не сдурел - такие вопросы задавать ?
2) А надо ли ?
3) И в чем трагедия ?
4) Что именно не потяните ?
5) Сколько детям ?
И так далее ...
Стигла полуниця• 15 мая в 10:33
А вам не всё равно, что считает общество? И кто сказал, что общество считает развод после 40 дичью? Скорее это норма. Масса людей в возрасте 40- 50 разводятся.
Хочу на Балі• 15 мая в 10:35
У вас просто дивне оточення.
автор Всміхайлик • 15 мая в 10:36
Ответ дляСтигла полуниця
В цілому, суспільна думка, не те, щоб мене дуже непокоїла.
А те, що близькі і рідні люди не розуміють, не підтримують - неприємно і боляче.
Ковбой Хагис• 15 мая в 10:36
Ответ дляНе пью, не курю
А якщо діти малі зовсім?
So_so• 15 мая в 10:37
Ответ дляВсміхайлик
Они и не должны Вас понимать, я уверена, что Вы долгое время делали вид, что всё хорошо в семье и вдруг бац, хочу развестись.
автор Всміхайлик • 15 мая в 10:37
Ответ дляХочу на Балі
У вас просто дивне оточення.
Не знаю. Можливо.
Радість моя• 15 мая в 10:37
Ответ дляВсміхайлик
«Ти здуріла?» в різних варіаціях.
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
А вас що саме хвилює? Власні відчуття або думки оточуючих?
Я розлучалася в 38. Ніяких таких думок в мене не було, і доречі, тих хто їх озвучує також.
Рішення приймала сама. Чітко відповіла собі на питання, що, так, буду сама, без чоловіків. Що потягну сина. Що він не буде травмований.
І що йому потрібна мати з нормальною психікою. Бо чоловік був моральний садист. Жодного дня без скандалу. Коли я зрозуміла, що моя самооцінка повністю знищена та надалі міц шлях тільки в психіатрію, тоді рішення прийнялося дуже швидко. Ні з ким не радилася. Всіх поставила перед фактом. Бо це моє життя.
Не жалію. Абсолютно. Вийшла заміж знов за спокійного чоловіка, він допоміг пережити розлучення, підтримав, сім років живемо душа в душу
Мяо мой мяо• 15 мая в 10:38
Ответ дляВсміхайлик
поддержать дело не хитрое
содержать кто будет, это вопрос
Мяо мой мяо• 15 мая в 10:38
Ответ дляРадість моя
трезвый подход с холодной головой
Сиджу тихенько• 15 мая в 10:39
Ответ дляВсміхайлик
Вы настолько зависимы от мнения родных и близких ?
автор Всміхайлик • 15 мая в 10:39
Ответ дляSo_so
Ви праві. Своїми сімейними проблемами я ніколи ні з ким не ділилась. Але, якщо розуміти не повинні, то, хоча б не засуджувати могли б.
все по ГОСТу!• 15 мая в 10:41
Ответ дляВсміхайлик
«Ти здуріла?» в різних варіаціях.
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
Ну, если ваш муж нормальный и вы от скуки фигней страдаете, то вполне нормальная реакция
автор Всміхайлик • 15 мая в 10:43
Ответ длявсе по ГОСТу!
Для оточуючих прекрасний. В сімʼї його описала автор 24 посту.