Всміхайлик• 15 мая в 10:23
Розлучення після 40.
Чому розлучення у віці за 40 років, здебільшого сприймається оточуючими, суспільством, як «дічь»? Невже, це вже якийсь віковий вирок і треба просто «тягнути лямку» до кінця…((?
все по ГОСТу!• 15 мая в 10:43
Ответ дляМяо мой мяо
поддержать дело не хитрое
содержать кто будет, это вопрос
Да, автор. Какой план действий у вас одной с детьми, чье жилье
Ответ дляВсміхайлик
Ви праві. Своїми сімейними проблемами я ніколи ні з ким не ділилась. Але, якщо розуміти не повинні, то, хоча б не засуджувати могли б.
Когда другие люди нас оценивают, важно понимать, а чего они сами достигли в этом вопросе. Если женщина не смогла построить счастливый брак, ’терпела’ лет 30 и вдруг она видит, что Вы терпеть не хотите, разве она может не осуждать Вас? Как ей тогда оценивать свою жизнь?
Всміхайлик
• 15 мая в 10:44
Ответ дляРадість моя
А вас що саме хвилює? Власні відчуття або думки оточуючих?
Я розлучалася в 38. Ніяких таких думок в мене не було, і доречі, тих хто їх озвучує також.
Рішення приймала сама. Чітко відповіла собі на питання, що, так, буду сама, без чоловіків. Що потягну сина. Що він не буде травмований.
І що йому потрібна мати з нормальною психікою. Бо чоловік був моральний садист. Жодного дня без скандалу. Коли я зрозуміла, що моя самооцінка повністю знищена та надалі міц шлях тільки в психіатрію, тоді рішення прийнялося дуже швидко. Ні з ким не радилася. Всіх поставила перед фактом. Бо це моє життя.
Не жалію. Абсолютно. Вийшла заміж знов за спокійного чоловіка, він допоміг пережити розлучення, підтримав, сім років живемо душа в душу
Як проходив етап розлучення? Як сприйняв?
Вам було куди йти?
все по ГОСТу!• 15 мая в 10:45
Ответ дляВсміхайлик
Для оточуючих прекрасний. В сімʼї його описала автор 24 посту.
Ну грустно конечно и дети это видят и слышат, поэтому может все вздохнут спокойно. Но вопросы остаются
Всміхайлик
• 15 мая в 10:46
Ответ длявсе по ГОСТу!
Житло спільне. Придбане в шлюбі. Старша донька доросла, працює, живе окремо. Молодшій 8.
все по ГОСТу!• 15 мая в 10:46
Ответ дляВсміхайлик
Ок, как вы видите раздел? Сомневаюсь, что ваш муж согласен
Нічого вдягти• 15 мая в 10:48
Ответ дляВсміхайлик
«Ти здуріла?» в різних варіаціях.
«Нормального чоловіка в такому віці не знайти»
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
меняйте окружение
Радикальная• 15 мая в 10:48
Ответ дляВсміхайлик
В цілому, суспільна думка, не те, щоб мене дуже непокоїла.
А те, що близькі і рідні люди не розуміють, не підтримують - неприємно і боляче.
То як у вас близькі і рідні такі, то вони в будь якій ситуації вас не підтримають і знайдуть за що осудити.
Радість моя• 15 мая в 10:48
Ответ дляВсміхайлик
Ага. Я автор 24 посту. Так, мій колишній був також для всіх інших золота людина. Тому наше розлучення було для всіх шоком. І я стала поганою. Але мені було вже все одно. Я дожилася з ним до моменту кои ненавиділа його.
Єдине на що вам точно треба звернути увагу, так на фінансовий аспект. Це треба ретельно продумати. Чи дійсно потягнете, чи зможете підняти дітей. Ми ж не знаємо ваші джерела доходів та їх рівень
Нічого вдягти• 15 мая в 10:49
Ответ дляВсміхайлик
это их проблемы что они там не понимают. а вот ваша жизнь одна и черновика нет
Невісточка ж• 15 мая в 10:49
Ответ дляНамазюкана нішою
Як на мене навпаки логічно. Діти виросли, ніщо не тримає.
Ну 3 года это не взрослые)
Всміхайлик
• 15 мая в 10:49
Ответ длявсе по ГОСТу!
В мене є спадщина від батьків. Продати і сплатити йому його частку.
Леді Душка• 15 мая в 10:49
Автор! Вам жить эту жизнь. Не окружающим. Дети поймут сейчас или потом. Если муж отрицательный настолько, как вы говорите, то в чем ваши сомнения? Да, дети будут на вас. Финансово может и будет сложнее, если муж хорошо зарабатывал. Я тоже разводилась после 40. Мне и в голову бы не пришло советоваться с кем-то. Я просто приняла для себя решение. Зачем вы у кого-то спрашиваете мнение? Если человек вас не поддерживает, это не ваша проблема, это бывает. Мои дети не хотели сначала, мне было очень сложно организовать уход от мужа из-за этого. Но ничего я с детьми ушли. Квартира его.
Мяо мой мяо• 15 мая в 10:50
Ответ дляВсміхайлик
он уйдет?
оставит вам квартиру?
Нічого вдягти• 15 мая в 10:50
Ответ дляTrye
Прежде всего нужно выбирать себя и свой комфорт. Поэтому если на весах я счастливая ( пусть даже одной сложно финансово) / а шо скажуть люди. Я всегда выберу себя и срать мне на мнение окружающих. Моя жизнь мои правила
Всміхайлик
• 15 мая в 10:50
Ответ дляНевісточка ж
Потому, что в таком возрасте уже думают головой)
Ось…)
«Головою думай. Залишишся сама»
А я й так давно сама.
«Головою думай. Залишишся сама»
А я й так давно сама.
Ответ дляВсміхайлик
«Ти здуріла?» в різних варіаціях.
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
«Так і залишишся сама»
«Не потягнеш»
«Дітей травмуєш»
І так далі…
Ну я развелась с хорошим мужем. Не пил, не бил, хороший папа , обеспечивает семью. Но я с ним словно не я, жили как соседи, словно не свою жизнь жила. Развелась, муж с трудом но принял моё решение. Всё знакомые говорили , что я делаю ошибку, а я выбрала себя . Папы в жизни детей меньше не стало, имущество поделили мирно , решения в воспитании детей принимаем совместно. Я встретила своего второго мужа, мы с ним на одной волне общие интересы, увлечения, я счастлива . Первый муж почти 4 года был один , и Слава Богу примерно год как он встретил женщину вот она как он диван, сериал, борщи, куличи , передача мастер шеф, танцюють всі, стосується кожного, шо там еще супер мама, про детей что то ..... но вижу бывшема мужу с ней хорошо это его прям человек )))
Скляна миша• 15 мая в 10:50
В 40 лет уже должно быть плевать на мнение окружающих. И ваше окружение не равно мнение большинства.
все по ГОСТу!• 15 мая в 10:52
Ответ дляВсміхайлик
Он уже в курсе ваших планов? Согласен?
Всміхайлик
• 15 мая в 10:52
Ответ дляРадість моя
Фінансово буде важко. Моя зарплата 27 000.
Всміхайлик
• 15 мая в 10:53
Ответ дляЛеді Душка
Дякую
Радість моя• 15 мая в 10:54
Ответ дляВсміхайлик
Вам було куди йти?
Хм... виходить йти вам нікуди? А жити то хоч є за що?
Вибачайте, я можливо грубо, але в мене своя квартира. І робота, яка дозволяла мені бути впевненою, що я прокормлю свою дитину. З цього звісно треба і починати. Якщо йти вам нікуди і грошей нема, то яке розлучення? Терпіть.
Хоча, маючи такого чоловіка, мали б вже до 40 років підготуватися до такого варіанту подій.
Розлучення з абьюзерами проходять дуже-дуже важко. Вилазить з них все гімно, якого ви раніше не бачили. Плюс істерики, сльози, тиск. Але я була готова і мені було пофіг. Бігав ще пару років, намагався повернутися будь-якими шляхами, передавав повідомлення через друзів, допоки прямо не послала на х.
Тільки тоді відчепився. Син змінився на очах за півроку. Стала відкрита життєрадісна дитина. Бо перестав чути щоденні сварки та образи
Ответ дляРадість моя
А яка різниця? Я розлучалася 2 рази, в тому числі і у віці під 40.
Яка різниця як зберігла себе жінка?
Розлучаються люди не задля того щоб вийти заміж. А задля власного спокою та комфорту. І від неможливості проживати разом з певною людиною
Яка різниця як зберігла себе жінка?
різниця в тому, що можно бути адекватною, з красивою фігурою, а можно бути колобком з ворчливим характером.
І те, що якийсь хлоп поряд це терпить, то тре ще доплачуваати. От про шо.
І якщо вона буде сама, то так і лишиться сама, а тут усі будуть казати - все ок. Круто. Сама.
Тіки вона сама, ще і працює за 8тищ. Не на шо не хватає, зате мужлана нему поряд. Хороша перспектива.
Всміхайлик
• 15 мая в 10:55
Ответ дляМяо мой мяо
он уйдет?
оставит вам квартиру?
Поки, навіть розмовляти на цю тему відмовляється. Але, думаю, що коли він постане перед фактом, питання доведеться якось вирішувати.
Радість моя• 15 мая в 10:56
Ответ дляВсміхайлик
Хм. Моя зарплата зараз 29, але квартира своя. На момент розлучення в 2018 було набагато менше. Тут, стосовно житла та фанасів, поради не даю - бо в кожного свої потреби
Леді Душка• 15 мая в 10:58
Ответ дляРадість моя
В неї є спадщина. Старша дитина сама живе. Отже має утримувати одну дитину. Подати на аліменти, розподіл майна і розлучення. Я уходила на зйомну квартиру з двома дітьми. Ніхто не допомагав. Нічого. Старший вже зараз сам робить. Я вишла заміж за хорошого чоловіка, в нього 3кімнатна квартира. З меншим живемо втрьох.
Не пью, не курю• 15 мая в 10:58
Верно пишут девочка очень важно иметь куда идти. Одно дело ты собрала вещи и переехала в свое жилье и у тебя голова болит только про траты на питание, одежду, кружки.... а совсем иное когда нужно ещё и оренду платить.
Радість моя• 15 мая в 10:59
Ответ дляr25-1
А колобки з ворчливим характером права на повагу не мають? І повинні прожити залишок свого життя із знищеною самооцінкою, посипаючи голову попілом? Цікава у вас думка...
Я не красуня і ніколи себе красивою не рахувала. Але, приймаючи рішення про розлучення, навіть не думала про те, буду я ще з кимось або не буду. Я думала про те, що більше не можу бути поряд з циєю людиною, бо він мене знищив.