После 18• 15 мая 2025
Чи варто зустрічатися з таким чоловіком...
Познайомилась з одним цікавим чоловіком, сходила два рази на каву - наче нормальний, заможний, спілкування приємне, недоліків поки не виявила.
Вночі сьогодні вирішила забити його в гугл й знайшла два штрафи за водіння в нетверезому стані...
Для мене, коли дорослий чоловік не може контролювати себе в елементарних речах - це величезний ред флег як зараз модно казати.
З однієї сторони - він мені сподобався, але от закрию зараз на це очі - потім мені аукнеться 100%. Ще добре памʼятаю як пʼяний тато приходив додому - це фу просто, як тварина, хотілось щоб мама його вигнала нахєр з дому назавжди, тому я проти такого.
Як би ви поставились до такого? Ну, буває чи однозначно - припинити спілкування?
Муркошечка• 15 мая 2025
Недоліків не виявила, просто водить машину в нетверезому стані, а так усе ок
Крошечка-хаврошечка• 15 мая 2025
ні, не ’буває’
нетверезий за кермом - ідіот. без варіантів.
Муркошечка• 15 мая 2025
Ответ дляArctic777
Сдавайте на права, пьяную скотину будете возить домой
Так вона пише що очі закриє
Благоуханочка• 15 мая 2025
Для меня это показатель. Это хорошо пока никого не убил. Однозначно нет.
После 18
• 15 мая 2025
Ответ дляБлагоуханочка
От і для мене це показник, що людина з сюрпризами...
После 18
• 15 мая 2025
Ответ дляArctic777
Обсудите с ним, как он относится к пьяным водителям, посмотрите его слова и дела
Нащо? Я ж не мама щоб його виховувати
Муркошечка• 15 мая 2025
Ответ дляВитворунка
А скільки йому років?
Поулыбался за чашкой кофе- молодец, недостатков не выявлено)))
А на пьяную езду можно глаза закрыть, главное чтобы кавалер продолжал улыбаться)
Я фигею....
После 18
• 15 мая 2025
Ответ дляМуркошечка
Я фигею....
Так я ж тому й запитала, може це я НАСТІЛЬКИ КАТЕГОРИЧНА і це ок для когось
Реанимация• 15 мая 2025
Давайте ми вам тим флегом більше помахаємо. Бо шось ще залишилися питання
Муркошечка• 15 мая 2025
Ответ дляПосле 18
Для Вас все ок, мы уже поняли))
Полонянка SexShop-а!• 15 мая 2025
Ответ дляПосле 18
вы укнутая, два кофе -рыться в его данных?
Там-тарарам• 15 мая 2025
Ответ дляArctic777
и что это даст?! Ничего
Говорить и делать-разные вещи
Полонянка SexShop-а!• 15 мая 2025
Ответ дляПосле 18
меня бы взбесило, что мои личные границы лезут
После 18
• 15 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
Он вам дал свои паспортные данные и фамилию свою сказал сразу?
А ви зустрічаєтесь з чоловіками не знаючи їх прізвищ?
После 18
• 15 мая 2025
Ответ дляГитта Ягг
Это не ок. Человек который пьяным садится за руль, вообще не ок. Ни для чего.
Дякую
После 18
• 15 мая 2025
Ответ дляArctic777
Автор, это проверка вас, насколько вы согласны жить с хряком
Ні, не згодна звісно