Бавовнятий Пупс• 17 мая в 15:37
Как ваше самочувствие сегодня?
У нас весь день дождь, пасмурно, а я еле двигаюсь...голова кружится, тяжелая, хожу, как зомби по квартире...
Бавовнятий Пупс
• 17 мая в 15:38
Ответ дляУгадайс
Чудово! Хоча вас це навряд чи обрадує.
ну почему же? наоборот хорошо )
Бавовнятий Пупс
• 17 мая в 15:41
Ответ дляСлоник-тоник
Божественное.
Люблю дощ і прохолоду.Для мене ідеальна погода.
я тоже люблю дождь и прохладу, но не понимаю, почему сил нет, думала может бури магнитные...
Слоник-тоник• 17 мая в 15:41
Ответ дляБавовнятий Пупс
Тут не підкажу.Я від цього незалежна.
Куда_бежать• 17 мая в 15:45
Як і завжди - нормальне. А у вас просто слабке здоров´я, не звинувачуйте погоду.
Я в дамках• 17 мая в 15:56
Ответ дляКуда_бежать
вы уже задолбали, вы анализ брали?
ЧупакабраЗеБест• 17 мая в 16:15
Ответ дляБавовнятий Пупс
3-денна магнітна буря вдарила по Землі!
Готуємося до перепадів тиску і настрою, мігреней, нудоти, тривожності. Уникайте стресу та навантажень. Триватиме до понеділка.
Репост метеозалежним!
Куда_бежать• 17 мая в 17:08
Ответ дляЯ в дамках
вы уже задолбали, вы анализ брали?
Я? Десяток тем кожного дня. До чого тут погода?
Я в дамках• 17 мая в 17:16
Ответ дляКуда_бежать
до чого ви 10 раз відписуєте в цих темах, шо то не погода, а здоровʼє
ви сама взагалі здорова? постійно відписувати?
Творческий типаж• 17 мая в 17:27
Я цілий тиждень така, як ви пишете. Сонна, непродуктивна, вівторок-середа - у голові крутилося. Я метеозалежна.
Куда_бежать• 17 мая в 17:44
Ответ дляЯ в дамках
Я - так. Я намагаюся дізнатися, навіщо люди у своєму хворобливому стані намагаються звинуватити щось стороннє?
НетЕщеНаверное• 17 мая в 20:54
Ось на вечір почався такий страшний головний біль. Здається голова трісне зараз як гарбуз. Погода похмура. Це на погоду. Випила нурофен, не допоміг.
Кашка-маняшка• 17 мая в 22:15
Заболела и мне плохо. Сопли текут, кашель изматывает, сил нет. Еще и месячные.