Ясамаякрасивая)• 18 мая 2025
Ось і мій обід після шокуючого сніданку
Тренування пройшло супер, дуже голодна. Ось вам черговий шок на 700грам.
На обід в мене паста з куркою (філе) і грибами, ще червона риба, трохи кетчупу для смаку і окремо тарілка овочів( огірки, помідори),які я не рахую
Ясамаякрасивая)
• 18 мая 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
О, принесли второе
А это вид
Гарно) де це?
Все знаю від і до• 18 мая 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Я? Нет, мне это не нужно. А ей нужно
как по мне, это никому не нужно, это неадекватное питание...
Все знаю від і до• 18 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Бо в мене максимально чистий набір. Булочки, цукерочки- мимо
но ведь есть еще овощи, орехи
Фея_3уровень• 18 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ні, набір м´язової ваги. Жирів по мінімуму, вуглів і білку максимум. І силові тренування
Тобто ви плануєте займатись силовими до пенсії як мінімум? Ви ж знаєте, що якщо припинити тренування вже за наявності певної м´язової маси, то все в кращому випадку повисне, в гіршому -перетвориться на жир? В мене тато вже похилого віку, в молодості був бодібілдером. Я просто бачила, яким стає тіло, якщо не тренуватись інтенсивно.
Ясамаякрасивая)
• 18 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
но ведь есть еще овощи, орехи
В горіхах вуглеводи? Щось новеньке
40каградусная• 18 мая 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
О, принесли второе
А это вид
Красиво) Мы за вас рады конечно, но не от всей души
Хропочка з гривкою• 18 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Гарно) де це?
Италия. Блин, не прикрепилась фотка второго🤣
У меня сегодня свободный день. Ем что хочу. А вообще ем по диете диетолога🤪
Ясамаякрасивая)
• 18 мая 2025
Ответ дляФея_3уровень
Правильно. Тому краще взагалі не займатися спортом, а випити кофійочку під сигаретку
Фея_3уровень• 18 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Між просто займатись спортом і набирати м´язову масу є суттєва різниця. Зараз всі кинулись на модний тренд, хоч би в спортсменів спитали, як те все ви плануєте підтримувати і скільки років....
Ответ дляФея_3уровень
Ви про якісь крайнощі пишете. До чого тут бодібілдер до жінки яка займається силовими і просто має підтягнуте тіло? Нє, ну звісно, якщо жінка виглядає як качок, то тут ви праві.
Хропочка з гривкою• 18 мая 2025
Ответ для40каградусная
Приезжайте к нам)
Последний вагон• 18 мая 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Може вона не схуднути хоче, а набрати вагу. Я в шоці з 700 г каші. Я собі варю вівсянку з 3 столових ложок вівсяних пластівців і наїдаюся, 700 г точно не осилила б любої каші.
так ви може жіночка метр двадцять з кепкою, а автор 180
Білка в колесі• 18 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
’для набора массы на 1 кг веса следует употреблять в среднем 2 г белка и выше. Углеводы на 1 кг веса – 4-6 г. Жиры 1 г на 1 кг веса.’
Що не так?
А ваши печень и почки к этому готовы?
Хропочка з гривкою• 18 мая 2025
Ответ дляФея_3уровень
Это исключительно Ваш пример. Мой свекр был бодибилдер, занимал призовые места. Ему 62 и он выглядит лучше чем многие 30 летние. Но он до сих пор ходит в зал
Фея_3уровень• 18 мая 2025
Ответ дляWomAnn
Дивіться, силовими займаються з двох причин. Щоб набрати масу, або щоб зробити рел´єф. Для маси беруть більшу вагу і менше підходів, для рел´єфу - меншу вагу і більше підходів. Якщо припинити займатись, рел´єф просто підзатягнеться жирком (скільки там його буже), але в цілому тіло буде норм. Коли є певна м´язова маса, її потрібно тримати в тонусі весь час.
Фея_3уровень• 18 мая 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Ключевое - до сих пор ходит в зал. Я об этом и спрашиваю автора - готова ли она ходить в зал на пенсии. Потому что мышечную массу нельзя просто так бросить тренировать. Это нужно делать всю жизнь.
ДлинноНожка• 18 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
На масонаборі головне бжу добирати, а не на сочитаемость дивитися
А можна і те і інше враховувати. Ви ж не свиня, щоб їсти все підряд, аби ситою бути
Хропочка з гривкою• 18 мая 2025
Ответ дляФея_3уровень
Так Вы предлагаете забить и всегда ходить с желейным телом? Ну а шо, на пенсии все равно же бросит
Самоучка• 18 мая 2025
Меня не пугают такие завтраки, обеды. Мне неприятен посыл с которым автор выставляет эти посты.
Ясамаякрасивая)
• 18 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Їжте на здоровʼя.Кому то треба?
Як показує тема, багато кому