Сама не знаю• 18 мая в 19:35
Не пропекается низ в духовке
Девочки, может кто-то сталкивался с таким, электродуховка Gorenje, не румянится низ любой выпечки. Верх запекается отлично, а низ бледный, практически белый. Что можно сделать?
Пирожкиня• 18 мая в 19:43
Ответ дляСама не знаю
Режим верх-низ
У вас нижній тен несправний-слабкий. Або не працює взагалі. Ви пробували вкл лиш низ?
Сама не знаю
• 18 мая в 19:47
А як можна перевірити? Якщо час випікання збільшити, то низ починає потроху запікатись, але ж тоді верх перепікається:(
Рання пташка• 18 мая в 19:49
Ответ дляСама не знаю
Нижче ставте. Або спочатку режим низ на 1/3часу, потім верх-низ.
Рання пташка• 18 мая в 19:50
Ответ дляСама не знаю
А конвекцію вмикаєте?
Сама не знаю
• 18 мая в 19:52
Конвекцію не завжди вмикаю, бо не для всієї випічки можна. Ставлю на другий рівень знизу.
Сама не знаю
• 18 мая в 19:54
Меренговий рулет вийшов зверху пропечений зі скоринкою, а знизу білий і мʼякий.
Мольфарочка• 18 мая в 19:54
А до этого вы когда-то пекли в другой духовке? Там нормально всё было?
Я не уверена что у вас это называется ’не пропекается низ’. Возможно это ’верх горит раньше времени’. Вы мажете выпечку сверху яйцом или чаем? Возможно, надо ещё вниз духовки ставить миску с водой как вы делаете в газовой духовке.
Хотя в современных духовках должна быть хорошая конвекция и должно готовиться без воды.
Рання пташка• 18 мая в 19:54
Ответ дляСама не знаю
Правильно, що без конвекції, бо вона ще більше запікає верх. Другий рівень теж підходить для всього, тоді з теном щось. А духовка давно у Вас? Моя перші рази теж пекла аби як, а разів чере 5 стала пекти ідеально.
Рання пташка• 18 мая в 19:56
Ответ дляМольфарочка
Конвекція і подача пару геть різні по призначенню функції. Вони не заміняють одна одну. Конвекція запікає верх, пар не дає утворюватись товстій скоринці.
Сама не знаю
• 18 мая в 19:58
Ответ дляРання пташка
Духовці біля року. Здається, що низ завжди не встигав пропікатися, так як верх.
Рання пташка• 18 мая в 19:59
Ответ дляСама не знаю
Тоді Вам таки прийдеться розпочинати випікання з режиму низ.
АБВГДейка• 18 мая в 20:09
Ответ дляСама не знаю
Рукою попробуйте чи низ гріє
Обо починайте пекти на нижньому а під кінець включайте верхній
Сама не знаю
• 18 мая в 20:36
Спробувала, низ нагрівся. Але ж я так розумію, що тоді і верх і низ повинен однаково рум’янитись, на режимі верх-низ?
Слава Українi• 18 мая в 22:32
Ответ дляСама не знаю
Проверьте работу нижнего тэна. Поставьте режим только низ и купите термометр для духовки и смотрите насколько нагревается и совпадает ли с установленным режимом.