Заліковий троль• 18 мая в 22:22

Что там ночью будут запускать или это фейк?

Пришла с роботы, зашла в новости и вижу сообщение от ГУР. Про запуск сегодня ночью ореха. Не могу понять, это правда или фейк? Что еще сегодня про это писали?
Лгин• 18 мая в 22:47
Ответ дляМеня много
Звонила в ГУР.
Сказали ложиться спать
У калідорі , чи можна на дивані?
lilul990• 18 мая в 22:48
Ответ дляАБВГДейка
І Кндр Китай дав дозвіл надати снаряди рф. Без Китаю війна б закінчилася вже, бо у рашки не було ресурсу аж такого
Не було би Китаю та війна може і не розпочалася б
Анонимус Я• 18 мая в 22:48
Ответ дляТуфли в чешуе
Я настоички мекнула, буду спать до утра
я просто мекнула
СМСница• 18 мая в 22:53
О, тревога
АБВГДейка• 18 мая в 22:54
Ответ дляlilul990
Почалася б
Давно пуйло бажав, але ее вмтягнув б роки
СМСница• 18 мая в 22:56
Ответ дляПацан к успеху шел
Так навіть в тій новині про запуск йшла мова, що вони будуть на своїй території її запускати, по полігону. Не по нам.
Не написано на какой территории. Написано для залякування.
А пугают они только нас
lilul990• 18 мая в 22:58
Дівний новий мір. Життя в терорі. У росії навіть може не бути багатомільйонної армії. Накуй треба

Рої дронів. Вони у них більш швидкі і на оптоволокні. Ну люди тут ніякі сверхтехнології не поможуть. Такі рої дронів можуть помножити на нуль будь яку армію

Надіюсь війна сша з Китаєм станеться раніше ніж рашка роз´їбе пів європи
Kidstaff Bot• 18 мая в 22:59
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Natka A.• 18 мая в 23:02
По ТВ в новинах сказали, що це пробний запуск ракети.
Не по нас. Не орєшник))
А там хз, що вони запустять
ТайТаке• 18 мая в 23:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Вы за день не читаете новости?
Очень инфантильная позиция ..
Серьезнооо???
Oksana USA• 18 мая в 23:58
Ответ дляlilul990
Дівний новий мір. Рої дронів тепер главна зброя примусу і залякування. Може не тепер а потім

А ви тут пиздите що Росія не нападе на Європу і в неї немає сил для цього. Давно ви під атаку шахедів не попадали

Бойова частина нинішніх до 90 кг. 90 кг Карл. Накуй ті ракеты

Такий Рой дронів рознесе пів Варшави накуй
А Вы, я вижу, в каждой теме за Варшаву переживаете...
Missis Виктория• 19 мая в 00:21
Ответ дляБжоли-бандерівці
Пошукова, тільки таке знайшла. І це фейк, збирають підписників на канал
Я по айситиви новости перед сном смотрела, там сказали что гавнище какое-то учебное для устрашения нас и НАТО хотят пидарюги запустить