Путін упевнений, що його війська зможуть взяти під повний контроль чотири регіони України до кінця року – Bloomberg Кремлівський диктатор Володимир Путін упевнений, що його окупаційна армія зможе прорвати оборону України до кінця 2025 року й захопити чотири регіони, вже оголошені "російськими". Це означає, що він навряд чи піде на будь-які суттєві поступки президенту США Дональду Трампу.
Про це Bloomberg сказала особа, яка знайома з позицією російського ватажка і яка просила не називати її імені. Телефонна розмова лідерів США і Росії відбудеться вже в понеділок, 19 травня, о 10:00 за Вашингтоном (17:00 за Києвом). І Путін вважає, що у нього "сильні карти" перед цими переговорами.
Путін, як вказали журналісти, не демонструє жодних ознак того, що він готовий припинити війну.
"На жаль, на цьому етапі війни у РФ немає серйозних стимулів погодитися на припинення вогню", – висловив думку Майкл Кофман, старший науковий співробітник Фонду Карнегі, на конференції в Таллінні (Естонія) 18 травня.
Незважаючи на всі розмови про "бажання миру", Путін готовий до затяжної війни і з оптимізмом дивиться на цю перспективу, стверджують два інших співрозмовники Bloomberg, близькі до Кремля.
"Трамп хоче, щоб Путін погодився на перемир´я, однак він цього абсолютно не хоче. Але Путін не зацікавлений і в провалі переговорів. Він намагається маневрувати, щоб ці переговори тривали паралельно з військовим наступом", – сказав політичний консультант Сергій Марков, який має тісні зв´язки з Кремлем.
Зростає відчуття, що зусилля США домовитися про припинення вогню досягають кульмінації, і офіційні особи в Європі не впевнені, що Трамп посилить тиск на Москву. Можливо, він, зазнавши невдачі тут, "просто перейде до наступного виклику".
За словами одного високопоставленого європейського чиновника, у п´ятницю під час телефонної розмови канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, президент Франції Еммануель Макрон і прем´єр Великої Британії Кір Стармер спробували дати зрозуміти Трампу, що Путін водить його за ніс. Вони сподіваються, що американський очільник все-таки усвідомлює ризик виглядати невдахою, якщо нав´яже Україні погану угоду, додав співрозмовник.
"Путін був натхнений своєю здатністю висувати максималістські вимоги до України, не зустрічаючи серйозного опору з боку адміністрації Трампа. Путін не довіряє Трампу. Але він буде підштовхувати Трампа до того, щоб він погодився з баченням Росії про припинення вогню", – заявив Бота Іліас, старший аналітик лондонської стратегічної розвідувальної фірми Prism.
При цьому Бен Баррі, старший науковий співробітник із сухопутних воєн у Міжнародному інституті стратегічних досліджень, не вірить, що ЗС РФ досягнуть цілей із завоювання чотирьох українських регіонів до кінця цього року.
"Якщо українська оборона впаде, то отримати таку перевагу буде дуже легко. Але нині такий сценарій здається вкрай малоймовірним", – оцінив ситуацію він.
Оптимизм-это побрить своей девочке пицю а отыметь в попу
Ответ дляlilul990
Я не знаю чого путін так оптимістично на то всьо дивиться. Або його підставити хочуть, або просто єбланізм на всіх рівнях і бажання вислужитись
Одним кацапам це однозначно не під силу.вони нещасну суджу відбити не могли 8 місяців.а от корейське м´яско ....
Графиня Шезвездицкая• 19 мая в 10:31
Вполне прав.
У него все поставлено на военные рельсы, все производство.
В то время, как у нас- изумрудные светофоры ставят.
Где-то прочитала- у них уже дроны с ИИ ..а мы в жопе полной.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вполне прав.
Ви дійсно вірите що вони пройдуть все - херсонську, запоріжську , форсують Дніпро, завоюють місто Запоріжжя і за півроку до кінця25?
Терор чинити можуть, можуть як зараз на фронті , але оце все. 🤷♀️ Не знаю, що за джерело у Блумберг.
Але видання завжди має джерело, як пише,
diamond_shop• 19 мая в 10:42
Ответ дляmarimagdali
корейці платні, вони дешевше свого м´яса, але не сильно, читала десь, не згадаю вже де, що за кожного корейця хом´як отримує 2000 доларів, до того ж, корейців теж не безкінечна кількість, вони ще й один одного на полі бою добивають, в них такий наказ - добивати поранених
diamond_shop• 19 мая в 10:43
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вполне прав.
в нас теж дрони з ШІ, якщо ви в дупі, можете виїхати, кордони для жінок відкрито та не сидіти не нити тут
diamond_shop• 19 мая в 10:43
Ответ длякосмея
Якщо Україна не виведе добровільно війська з Запорізької і Херсонської області, то росія не зможе захопити ці області до кінця року.
вони Донецьку обл не можуть захопити та від Луганської там ще 10% лишилося не захоплено
космея
это самоубийство.ВСУ их потопит заживо через ту реку.Агиль Рустамидзе говорит,что без вариантов река для орков,как и степи Запорожья открытые
Ответ дляdiamond_shop
то ж да
Ответ дляdiamond_shop
то ж да а ще й південна корея не спить.їм треба на чєку бути а не на три фронта воювать.
москва і пітер-20 міл населення.вони забили болт на цю війну як і інші міста .дярєвні вигрібають,зеки,алкашня,наркоту підкидають мужикам спеціально і кажуть або 10 років тюрми або шуруй на есвео
Графиня Шезвездицкая• 19 мая в 12:28
Ответ длякосмея
Як ви собі уявляєте форсування річки такої, як Дніпро?
С учетом того, сколько всего они свезли на оккупированный берег Херсона...
Графиня Шезвездицкая• 19 мая в 12:45
очередное бла бла...
Сегодняшний разговор Трампа и Путина будет решающим в войне РФ против Украины, — CNN
виктория7аас• 19 мая в 13:00
Ответ дляLudaSHS
При комплексном подходе форсировать Днепр вообще им не особо нужно. Повторный заход с севера по правому берегу никто не отменял Вообще правобережье Днепра начинается в Раше и потому форсировать Днепр отнюдь не нужно - им достаточно наладить военную логистику из Беларуси вдоль Днепра, что наверное проще чем налаживать логистику через Днепр в Украине Или вариант что они еще год, как минимум, будут подкатываться к Запорожью, Днепру и Харькову. За этот год как не прискорбно не исключено еще миллион отловленных ТЦК отправится на небеса. В том числе, снятые с брони энергетики, персонал тепло- и водоснабжающих организаций. Крупным городам Украины будет предстоять уже зима без тепла и света. Вопрос форсирования, он такой, зависит от состояния Украины через 2-3 года. В какой-то момент сопротивление может просто сойти на минимум.
виктория7аас• 19 мая в 13:14
Ответ дляmarimagdali
брехня
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
очередное бла бла...
ну от і Трампу він також розкаже те саме.. (не перший раз таке видає)------------ -’устранение причин, которые вызвали ’кризис’, создание условий для долгосрочного мира и защита интересов русскоязычных жителей Украины’. ’.
здається,-- чим більш російськомовних- тим більший ’захист’..
пряма пропорція.
Графиня Шезвездицкая• 19 мая в 14:14
Ответ дляЕленнн
пряма пропорція.
шоб их підняло та гепнуло