Люблю кетчуп• 19 мая 2025

Купили кв трешку 105кв во Львове с ремонтом-170 тыс дол новый ЖК с

двумя паркоместами,три балконе ,второй этаж.Узнала только что такую новость о друзьях.ЖАБА(((((((Не могу успокоится.Она педагог,он военный,1 ребенок.Не в кредит!
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
З власного досвіду. Зарплата 120 000 тисяч. 3 роки на війні. Ледве на перший внесок можна назбирати

Якщо не займатись тємками
А по зарплаті 120 тис за три роки виходить майже 100 тис. Це лише на перший внесок? В Києві за ці гроші можна купити нормальну трикімнатну квартиру
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ці тридцять днів за два місяці мінімум накопичаться. І то з 24 року.
У мого чоловіка за місяць -30 днів, у всіх по різному.
Так вже рік ваш чоловік отримує ці 70 тис чи ні?
Подруга минулого місяця купила на Оболоні трикімнатну квартиру, не новобудову, але і не стару, за 72 тис. Реально назбирати? У людей і до війни може щось відкладено було, не всі голі-босі. Да і дружини працюють
SometimesDiena• 19 мая 2025
Наворовал на войне, обогатился и купил за наварованное
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
вы создали себе карму бедности на несколько лет вперед своими мыслями
Та немає ніякої карми бідності. Скільки таких хто працював від щарплати до зарплати і не надіялись вилізти з кредиток зараз при баблі. Я вас прошу
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
В смислі за місяць? Це яким чином?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
В смислі за місяць? Це яким чином?
Самим прямим . Не виводять з нуля взагалі.
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Поїздки на базу є?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Поїздки на базу є?
Ні. Нікуди не їздять. Лише коли медевакуація, то забирають, якщо можуть заїхати. Коли обстріл - чекають і не забирають
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Тут вище писали що такого не буває але такого справді не буває, вибачте, не вірю. Ваш чоловік в тємках бере участь
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Я не знаю що це за слово. Якщо ви чогось не знаєте, то не значить, що не буває
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Ви йому звоните, пишете протягом місяця? Він відповідає?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Так, щодня. У них є старлінк.
Колись антену розбили, то не відповідав, думала з розуму зійду
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Так, щодня. У них є старлінк.
пишіть ісчо. А головне вірте чоловіку - він сама чесна і порядна людина про яку я чую

А потім тут дивуються, чому люди заздрять таким ’чесно’ заробленим грошам.
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня

Що не так я написала?
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Що не так я написала?
Всьо нормально. Не беріть до голови. А головне вірте чоловіку. Старлінк у них на позиціях. Ну ну
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Він займається звʼязком і пілот безпілотників. Так, у них завжди є звʼязок. Без цього вон. Не можуть працювати . Сміятися ви можете, ваша справа.
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
І він постійно на позиції без виїзду на базу я ще такого не чула. Хоча сама служу і в мене купа знайомих служить
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Саме так, без жодного виїзду. Лише коли поранений був - забрали. Пів дня не могли заїхати через обстріл
Ваш сміх тут на дуже доречний. Але як хочете
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Це якийсь унікальний спеціаліст напевно без якого фронт обрушиться
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ні, звичайний. Він такий там не один. Але, на жаль, нових не везуть, втрати не поповнюють
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Якби він вам звонив прямо з того місця де вони окопались, туди би через шось прилетіло. Не будьте такою наївною
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Він не окопується. Живуть в розбитих будинках. Вірніше в залишках від будинків. Я не писала , що він в окопі.
Вони глушать, саму цим і займаються. Він же не по мобільному звʼязку мені дзвонити, його там давно нема, вежі розбиті
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
І де служите ?
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Яка різниця. Шоб туди ніц не прилетіло та хата має бути на прілічній відстані від позицій - кілометрів 30-40
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
В 1 км від позицій , в 3 км від ворога. Це далеко?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляВишиванка
І де служите ?
.
Глаза_в_3_карата• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Це не нуль
Глаза_в_3_карата• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Це не нуль
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це не нуль
На погляд командування нуль. Зараз - до 5 км. Виплати отримує
Глаза_в_3_карата• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Ню-ню