Люблю кетчуп• 19 мая 2025

Купили кв трешку 105кв во Львове с ремонтом-170 тыс дол новый ЖК с

двумя паркоместами,три балконе ,второй этаж.Узнала только что такую новость о друзьях.ЖАБА(((((((Не могу успокоится.Она педагог,он военный,1 ребенок.Не в кредит!
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ню-ню
А скільки нуль?
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
.
М...і війська?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляВишиванка
М...і війська?
Це що значить?
Глаза_в_3_карата• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
А скільки нуль?
Ви думаєте з нуля можна постійно дзвонити? Якщо Ваш чоловік дзвонить постійно з нуля, то він здає позиції. А якщо все ж таки виходить, то сумніваюся, що начфін упустить цей момент і не зекономить на зп Вашого чоловіка. Хтось десь когось дуже дурить
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Яка різниця. Шоб туди ніц не прилетіло та хата має бути на прілічній відстані від позицій - кілометрів 30-40
Скільки?? Які 30-40? 30-40 це вже глибокий тил
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Це що значить?
Як що ? Ви забули де служите ?
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Так, в глибокому тилу і розміщається база на яку вивозять з позицій
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Як що ? Ви забули де служите ?
Я ніде не служу. Такого скорочення не знаю
Бронетапці• 19 мая 2025
Он 20 тыщ получает
Она 18!
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Так, розміщається. Навіть ближче в тому місці . Штурмовиків вивозять, я ж не заперечую
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
А скільки нуль?
У чоловіка спитайте раз у нього всі 30 днів на бойових позиціях, ні разу в тилу

Хай розкриє секрет. І я 70 тис кожен місяць буду отримувати
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня

Я питала. Каже 5 км зона зараз вважається нулем. Ви теж на такій відстані від рашистів? Не платять вам?
Смурфик• 19 мая 2025
Щось дешево як для Львова.
В нашому ЖК (Київ) одне паркомісце - 30 тис ує
Квартира після забудовників: 80 квадратів -120 тис ує.
І це лівий берег і комфорт клас, не бізнес
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Це він з командиром так вирішили? тому і не їдуть на базу - щоб підзаробити?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ні, він це не вирішує. Куди їхати і де нуль - це не його парафія. Знаю, що до осені ця зона вважалась більшою, потім зменшили, точних цифр не памʼятаю. Змінили десь в жовтні, здається
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Короче ви наступна на черзі покупки квартири за 170 тисяч десь у Львові я так зрозуміла. За чесно зароблені гроші
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Про це «підзаробити» ви хочете мене чимось тут принизити і підколоти, а чому? За що таке ставлення? От просто цікаво, ви пишете абсолютно незнайомій людині. І без жодних підстав в чомусь звинувачуєте. З якою метою?
Чоловіку після лікарні дали лише 4 дні відпустки, досить складне поранення, по всьому тілу залишилися осколки. Відпустка була влітку. На Пасху не відпустили. Да якби його на ротації возили, я була б щаслива, повірте.
Бжоли-бандерівці• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не радуюсь я почему то
Наверное радуетесь, но не от всего сердца😂
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Ви не педагог часом?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ви не педагог часом?
Ні, а що? А педагог / це теж позорне щось?
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Темою навіяло))
Шукаю стакан• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну вот откуда у людей деньги?Ну почему одним везет,а остальные всю жизнь барахтаются
А действительно откуда?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Темою навіяло))
А ви не гумористка з кварталу?
Смайлами вашими недоречними навіяло
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
А ви не гумористка з кварталу?
Смайлами вашими недоречними навіяло
У мене всі смайли доречні.
Шукаю стакан• 19 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я живу в 72кв новострой, соседи продают 107 кв. за 140 тыс дол. У них только осбб 2000 грн в месяц не считая, газ, свет, воду, минимум у меня зимой 100 кубов а у них намого больше и т.д Там в месяц тысяч 5 не меньше оплата.
Тю, у меня я старый фонд 68 КВ. 5000
Глаза_в_3_карата• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ви не педагог часом?
Це як в моєї мами на роботі співробітниця влаштувала скандал в бухгалтерії, погрожуючи піти до директора. Бо всім платять зарплату і аванс, а вона одна тільки двічі на місяць отримує зарплату. Де її аванс суки діли?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
У мене всі смайли доречні.
Так, це помітно. Тема дуже смішна. Обхохочшся
Самоучка• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
как говно в проруби?
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Ок, в червні піду до командира і скажу: шо за 5 км від лбз я ні ногою. А то мені не світить квартира у Львові
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
У вас командир вас слухається? То сходіть, звичайно