Капуста Маша• 22 мая 2025

Підкажіть хто народив дітей з різницею в трохи більше року

Маємо доньку 1,2 р дізналась про вагітність, як бути не знаю.Аборт не хочу робити, і так боюсь що не впропаюсь.Бо поряд нема бабусь , чоловік пропонує няню.Іншого виходу нема, бо він на роботі цілими днями і допомоги не буде.Ви б наважились родити?
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Якщо питання про народження доугої дитини вирішується колектвно на форумі з анонімами, а не з власним чоловіком то вам і першу диьину рано.
Але я категорично проти абортів, тому народжуйте.
Помидорина• 22 мая 2025
Я бы ни за что. Я не самоубийца
Ishoy• 22 мая 2025
Чем Вам поможет опыт других? У всех разные условия, да и дети очень разные. Если Вам интересно лично мое мнение- не делайте аборт
Джавеліна• 22 мая 2025
2 сини, різниця 2 роки. Без бабумь і няньок, чоловік постійно у відрядженнях і на роботі. І я вам скажу, з другим мені було легше ніж з першим (хоча молодший ще з тим характером). Все було звичним. Я з другою дитиною почала насолоджуватися материнством. Налагодила побут, організувала і все було ок. Потім старший в садочок, вже легше. Очі бояться, руки роблять
Джавеліна• 22 мая 2025
Тим паче, якщо чоловік запропонував няню. Тю, взагалі льогко. Я вас розумію, бо коли сама завагітніла був шок, думки що не справлюся. Ну сталося, як сталося.
автор Капуста Маша • 22 мая 2025
Ответ дляДжавеліна
Підкажіть, чи брали ви на руки під час вагітності першу дитину, бо моя весь час проситься, вага майже 12кг? Я не знаю як наразі її відучити, щоб не було ніяких загроз від того що буду носити важке
Гарні диньки• 22 мая 2025
Народжуйте. Я була за аборт,всю вагітність дитину ненавиділа ,після пологів два місяці навіть не підходила до дитини,а зараз обожнюю її,заціловую. Ви не уявляєте якою будете щасливою. Ви впораєтеся!!!!
Джавеліна• 22 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Все залежить від перебігу вагітності. Будете дивитися. Брала на руки, бігала по майданчиках, все було. По тихеньку відучите. В мене ще й кесарево. Нічого, вижила))) побачите, все буде йти своїм шляхом. Якщо не хочете аборт, то не дивіться з острахом на майбутнє. Легко не буде, але все пройдете. І любити будете ні на грам менше ніж першу. Головне організуйте побут, годування і головне - свій сон!
Ксерокопия ночи• 22 мая 2025
Так дитина ВЖЕ є, що тут вирішувати? Ну підкиньте монетку яку дитину вбити: першу чи другу
Тушьмушьнюшь• 22 мая 2025
У моих детей разница в 1 год и 2 месяца.
Сейчас им 15 и 14.
Спрашивайте.
Клевотница• 22 мая 2025
Автор в моєї подруги трохи більше року різниці між дітьми то є капець.
Важко дуже важко самій мамі бо не має допомоги їй, вона сама зізнавалася що вижити їй було дуже складно. Більше дітей не хоче народжувати здогадалися чому?
ГороховаЯ• 22 мая 2025
Так у вас різниця буде не трохи більше року, а трохи менше двох.
Менее Более• 22 мая 2025
У моих разница полтора ,с 3 месяцев младшей была няня,пока она тоже не пошла в сад
Дети пошли в садик в 2,5 и 2.из плюсов им не скучно,всегда есть собеседник и партнер для игр.Из минусов вечно,ругаются,тяжело,дорого.Вспоминаю как темные времена
Сейчас им 16 и 15
Там все розмивчато• 22 мая 2025
1.9. Няня появилась в год младшего ребёнка.
hrystia• 22 мая 2025
Чому Ви маєте не справитись? У мене між дітьми різниця 1 рік і 11 місяців. Чоловік цілий день на роботі, бабусь не було. Дуже рідко, в крайніх випадках допомагала чоловіка мама, якщо я просила. Ще й жили на зйомі. Декілька раз переїжджали. Нічого. Виросли. Зараз 17 років і 15 років.
hrystia• 22 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Не всі такі , як ваша подруга. Я хотіла ще третю дитину, але не склалося
Небалувана Галя• 22 мая 2025
Ну вы даёте. Если не хотели то есть же презервативы. А сейчас уже рожайте. Постепенно отучайте от рук младшую. В два в ясли отдайте... И все будет хорошо
Вірю, я повірив• 22 мая 2025
Я , нет, хоть у меня были помощницы ,моя мама, бабушка. Когда дочери был год, я забеременела, сделала аборт
Гитта Ягг• 22 мая 2025
Я да. Естественно нужна будет няня.
Вы же смотрите по своему состоянию здоровья, ну и как лучше именно вам.

У дочек подруги такая разница. Она привлекает няню, и дедушку. Печально не выглядит, вышла на пару часов в день 2 раза в неделю на работу когда младшей исполнилось 11 месяцев. Не для денег, для перемены обстановки.

Про бабушек, их роль сильно переоценивают, если они достаточно молоды, то еще работают да и в целом у них и так много дел в их собственной жизни, далеко не все готовы становиться няньками, если же постарше, то им физически тяжело все это.
Все питаю зарання• 22 мая 2025
У племянников разница -1.3 года. Была няня и родственники помогали, не легко было.
А поговорить?• 22 мая 2025
У дітей різниця 1,5 роки. Я задоволена. Допомога потрібна, особливо з прогулянками. Я би на вашому місці шукала не няню, а саме помічницю по дому, щоб прибирала, готувала і гуляла з вами і двома дітьми. Бо старша дитина при вашій присутності вдома все одно буде рватися до вас, плюс ще ревнувати буде. Краще ви з дітьми, а всі інші домашні турботи - помічниця.

Головний момент, який треба продумати і організувати - щоб старша дитина прийняла і не ревнувала до молодшої. Треба купити їй пупса, щоб коли ви займалися малюком, старша дитина те саме імітувала з пупсом. Не забороняти цікавитися і чіпати молодшу дитину навіть якщо вам здається, що старша це робить грубо і неправильно. Не забороняти, а вчити як правильно. Старша дитина тикає пальцями в очі, а ви вчіть давати в кулачки пальчик, щоб та хапала.
А поговорить?• 22 мая 2025
Залучати по-максимуму старшу дитину в процес: хай подає памперс, крем, пустушку, пляшку, навіть якщо це довше, аніж взяти самій.
Ну саме собою ніколи не казати ти ж старший в сенсі, що тепер у тебе менше прав. Навпаки підкреслювати, що ти старший, коли у дитини більше вигід. Відповідно ніколи не говоріть ти ж старший, треба потерпіти/прчекати/ділитися.

І головний момент: коли ви займаєтеся старшою дитиною і заплаче молодша, не кидати старшу, а пояснити: о, мала плаче, нам з тобою треба піти подивитися, що вона хоче. І поки старша дитина не буде готова разом піти, не кидати її. Мала прокричиться, то нічого страшного, а у старшого сформується відношення як до рідної чи як до конкурента назавжди.

До речі, є статті і навіть література для погодок.
Затишне кубло• 22 мая 2025
...не впропаюсь...?
Ви читаєте, що пишете?
Таких дітей називають, пагодки. Контрацепція недоступна? Тепер ваша справа, що робити. Є гроші - няня, як варіант (але є варіант, що дитина почне їі називати мамою)...
Дві жінки в хаті і чоловік...
Леся Українка• 22 мая 2025
У меня три погодки.
Дети с разницей 1,8 и 1,7.
То есть я стала многодетной, когда старшему было 3,5 года. (А лет мне только исполнилось 26:))

Когда родила второго я открыла свое дело. И в начале справлялись с мужем. Мама могла помогать только на выходных.
Когда родился третий мой папа приехал помогать.
(Он такой себе помощник, но можно было оставить детей «на взрослого» на пару часов)
Никогда никаких «нянь за деньги» не было. Никакие подружки не помогали.
Только мои родители. Когда дети стали старше - моя мама брала их на выходные с ночевкой.
А потом я еще четвертого родила:)
Теперь младшему 7 лет (старшему будет 16) и я жду пятого ребенка

(Это к посту выше, что кто-то после погодок не захотел больше детей)
Менее Более• 22 мая 2025
Ответ дляЛеся Українка
У меня три погодки.
Дети с разницей 1,8 и 1,7.

А потом я еще четвертого родила:)

Насмешили,16 лет назад няни за деньги были очень даже популярны,просто ваши родители согласились помогать
Леся Українка• 22 мая 2025
Ответ дляМенее Более
При чем тут популярны или нет??
Я что говорила, что их не было в природе???
Я говорила, что У МЕНЯ их не было.

Родители помогали минимально. Мама работает (до сих пор) 5 дневку и может придти домой в 9 вечера (высокая, ответственная должность).
Помогала когда могла.
Папа приехал из другого города когда родился третий. (Больше пил пиво (не алкоголик!), чем занимался детьми :)) назвать его «няней» язык не поворачивается). Но да, мог погулять на площадке с ними. Или поспать вместе дневной сон (это он любил больше всего :))
Менее Более• 22 мая 2025
Ответ дляЛеся Українка
При чем тут популярны или нет??
Я говорила, что У МЕНЯ их не было.

Помогала когда могла.
Правильно,когда он спал вместе с детьми и гулял,вы могли куда-то пойти без детей
Графиня Шезвездицкая• 22 мая 2025
Лично я считаю решение родить детей с такой разницей- героизм.
Этого огромная нагрузка.
Понятия не имею, как мамы с таким справляются.
Ух яка ж Я• 22 мая 2025
я народила двійню хлопчиків, коли дочці було 1р4м, зараз доньці 18, синам 16,5.
при цьому перші пологи були екстрене КС.
Капитанша• 22 мая 2025
Тяжело было когда дети болели , друг друга заражали , но детям было не скучно , они играли вместе