Слобожаночка• 22 мая в 15:43

Пропозиція на весіллі

Часом бачу відео, де на весіллі організовується сюрпризом пропозиція руки і серця для іншої пари. Наречена може не кидати букет, а, наприклад передати цій дівчині. І тут до неї виходить він з букетом і обручкою. Всі щасливі, задоволені, подвійне свято. Але з іншого боку одягати біле плаття, як у нареченої це поганий тон, а от отримувати пропозицію на чужому святі це ок? І потім "...а як тобі зробили пропозицію?... Ну, в Марусі на весіллі серед купи чужих, злегка веселих гостей". А раптом дівчина відмовить? Зіпсоване свято?
Викупана• 22 мая в 16:00
Ответ дляМудрецыха мира
Не самая большая проблема, да и явление не такое частое. Но я соглашусь с Автором. Недоречно.
Моя сестра как-то приперлась на свадьбу в белом, слава богам не ко мне, но я ей там предложила и фату надеть, нуашо, не замужем, зато красивая.
в 90-х я была 4 раза старшей...дружкой т.е. и всегда надевала белый костюм-юбка и пиджачок. не было другой нарядной одежды! и никто не предьявлял претензии.
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:01
Ответ дляЧерговий по кухні
На мою думку це зовсім недоречно.
Але ми на своєму весіллі трохи вступили ногами в сметану - у однієї з гостей було день народження в день нашого весілля. Згадала я про це вже після того, як подали заяву. Замовили ресторан, діло йшло до запрошень і тут я як згадала... Ось де був крінж((( Мені було дуже соромно. І хоча ніяких образ з її сторони не було, але все одно до цих пір незручно.
Ну, тут така штука, що під всіх не підлаштуєшся
ГоловнаЯ• 22 мая в 16:01
Для меня это неуместно, во-первых это праздник двух людей, во-вторых это личный момент, зачем выносить на публику
Мне делали предложение не на свадьбе, а на день рождении в кругу семьи, это было ужасно, учитывая что человек знал что я не хочу замуж🙁
тянитолкайка• 22 мая в 16:02
Після школи на першій зустрічі через 5 років, однокласник зробив однокласниці пропозицію. Це так було тупо. Пяні морди однокласників, і він виповзає з тією пропозицією. Для мене це подія для двох або максимум для близьких. І нема чого декілька свят збивати в купу.
Пополняю_Карму• 22 мая в 16:02
Ответ дляГоловнаЯ
Мне тоже бывший муж делал предложение на застолье с родителями. Это было как здрасьте я Вам скажу.
Я считаю что это интимный момент двух людей.
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:03
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви по ходу ще занадто молода. Всі ці пропозиції і як їх зробили це така туфта

Прожити років 30 в мирі і злагоді - 1 процент від усіх шлюбів
А як щодо доречності пропозиції на чужому весіллі?
Пополняю_Карму• 22 мая в 16:04
Ответ длятянитолкайка
Представляю. Реально фу.
задумчивая мордочка• 22 мая в 16:04
Ответ дляСлобожаночка
Мені ще цікава думка дівчини, якій роблять пропозицію на чужому весіллі
я б дала згоду на таке шоу тільки якщо б це були близькі для мене люди, з щирими почуттями і ну... скажемо так, ми всі впевнені що дівчина відповість ’так’
Більш того
Якщо це близькі мені люди, то я трохи розумію чи потрібно саме це шоу для дівчини, чи вона злякається такої публічності)))
В цілому це дуже тонкі моменти
Пополняю_Карму• 22 мая в 16:04
Ответ дляСлобожаночка
Недоречно. Это называется перетягивание внимания от основного праздника (свадьбы). Это просто некрасиво.
ГоловнаЯ• 22 мая в 16:05
Ответ дляПополняю_Карму
Да-да, я отказалась, так потом еще была врагом для всех
Хорошо что тогда не было принято снимать, а то была бы уже в тик токе 😀
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:05
Ответ дляГоловнаЯ
Я теж не прихильниця публічних пропозицій. Чим закінчилось, погодились чи відмовились? Скандал був на святі чи після?)
ЛюбимаЯНЬ• 22 мая в 16:06
Ответ дляСлобожаночка
Ви ще занадто молода...
Пополняю_Карму• 22 мая в 16:06
Ответ дляГоловнаЯ
И как вышли потом из ситуации?
Я вот немного жалею что не отказалась сразу))) но все равно муж уже давно бывший слава Богу.
Забагаловка• 22 мая в 16:07
Ответ дляПополняю_Карму
А как это было? Он сказал «я прошу руки вашей дочери?»
Пополняю_Карму• 22 мая в 16:08
Ответ дляЗабагаловка
Нет, просто при всех предложил мне пожениться. И я такая
Ну не по себе было.
ГоловнаЯ• 22 мая в 16:08
Ответ дляСлобожаночка
Я просто сказала нет, я не готова, стала врагом для его семьи и пары друзей. Но мне было 20 лет всего, он знал что я не хочу замуж, мы об этом говорили
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:08
Ответ длязадумчивая мордочка
Більш того
В цілому це дуже тонкі моменти
Спочатку ганьбитися на весільних конкурсах, потім так)))) треба справді врахувати реакцію дівчини
ГоловнаЯ• 22 мая в 16:09
Ответ дляПополняю_Карму
И как вышли потом из ситуации?
Никак, рассталась с ним, он мне потом еще гадости писал, что я скоро стану никому не нужна и прочее
Мы встречались всего полгода , у нас даже секса не было, а он хотел чтобы я в 20 лет к нему переехала и обслуживала его
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:09
Ответ дляГоловнаЯ
Ви його лицем в олів´є окунули?)
Пополняю_Карму• 22 мая в 16:09
Ответ дляГоловнаЯ
Вы молодец! А я вот побоялась сразу сказать нет. Жалею что не отказалась сразу.
Пополняю_Карму• 22 мая в 16:10
Ответ дляГоловнаЯ
Кошмар...
ГоловнаЯ• 22 мая в 16:10
Ответ дляСлобожаночка
Ви його лицем в олів´є окунули?)
Я до сих пор не знаю, как я в 20 лет не побоялась отказать, мне даже не было стыдно, настолько я была зла
Человек думал, что я не откажу
задумчивая мордочка• 22 мая в 16:11
Ответ дляГоловнаЯ
скоріш за все це була маніпуляція, розрахована на те що ви в колі близьких людей, і Вам мало б стати не зручно відмовити
Але! Не на ту ,слава Богу, натрапив
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:11
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви ще занадто молода...
Я розумію, що головне не розмір камінця на обручці і площа ресторану. Але є багато дівчат які цим переймаються
ГоловнаЯ• 22 мая в 16:12
Ответ длязадумчивая мордочка
Але! Не на ту ,слава Богу, натрапив
Да я сама с себя в шоке, я бы очень такая мягкая тогда, но не в принципиальных вещах, как оказалось
Зілля до весілля• 22 мая в 16:28
як мені ріже оце ’робив пропозицію’. це калька з рузького.
в українській мові в даному контексті використовуються вираз ’освідчився’.
а пропозицію роблять ділові партнери.
*ліпить свої рукоморді реакції, готова*
СережкинаЯ• 22 мая в 16:30
Традицию бросать букет уже заменили.. Все больше невест хотят букет оставить СЕБЕ, + он рассыпатеся при броске.. сейчас другая традиция уже есть.. без букета невесты. И вообще это больше шоу ради шоу.. а не традиция. Кто не поймал - могут ощущать себя неловко, словом уходит это шоу.. ввиду своей нелепости...
Черговий по кухні• 22 мая в 16:30
Ответ дляСлобожаночка
Та просто якось навіть вилетіло з голови з цією весільною біганиною. З іншої сторони вона була з чоловіком, дітьми, мамою (це наші родичі), подарувала подарунок, привітали і ми, і ведучі, тому якось воно вирішилось без образ.
СережкинаЯ• 22 мая в 16:31
Ответ дляГоловнаЯ
Мда.. вот это абзац. И знал что ВЫ откажете и решил создать атмосферу чтобы ’неловко было отказать’ - это предложение с принуждением. ВЫ очень правы.. это можно когда она дико хочет за тебя.. И чем закончилось?
Маргарита и Мастер• 22 мая в 16:33
Да щас. Я бы такого не позволила. Моя свадьба, нечего подмазываться