Слобожаночка• 22 мая в 15:43

Пропозиція на весіллі

Часом бачу відео, де на весіллі організовується сюрпризом пропозиція руки і серця для іншої пари. Наречена може не кидати букет, а, наприклад передати цій дівчині. І тут до неї виходить він з букетом і обручкою. Всі щасливі, задоволені, подвійне свято. Але з іншого боку одягати біле плаття, як у нареченої це поганий тон, а от отримувати пропозицію на чужому святі це ок? І потім "...а як тобі зробили пропозицію?... Ну, в Марусі на весіллі серед купи чужих, злегка веселих гостей". А раптом дівчина відмовить? Зіпсоване свято?
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:33
Ответ дляЗілля до весілля
як мені ріже оце ’робив пропозицію’. це калька з рузького.
в українській мові в даному контексті використовуються вираз ’освідчився’.
а пропозицію роблять ділові партнери.
*ліпить свої рукоморді реакції, готова*
Дякую, згадала школу) ’Розписуються в РАЦСі. Я підпишу’, казав наш учитель
автор Слобожаночка • 22 мая в 16:35
Ответ дляСережкинаЯ
Традицию бросать букет уже заменили.. Все больше невест хотят букет оставить СЕБЕ, + он рассыпатеся при броске.. сейчас другая традиция уже есть.. без букета невесты. И вообще это больше шоу ради шоу.. а не традиция. Кто не поймал - могут ощущать себя неловко, словом уходит это шоу.. ввиду своей нелепости...
За всіх не скажу, але пам´ятаю фальш букети для кидання, ще коли була школяркою. Можливо, зараз вже і їх нема
Мочалкин блюз• 22 мая в 16:37
Ответ дляСережкинаЯ
На моей свадьбе букет ловила жена друга моего мужа, типа по приколу, вскоре они развелись. Он женился второй раз, она - не знаю
Зілля до весілля• 22 мая в 16:39
власне по сабжу
я вважаю це недоречним
весілля це свято двох, а не корпоратив.
ЛюбимаЯНЬ• 22 мая в 16:49
Ответ дляСлобожаночка
Я розумію, що головне не розмір камінця на обручці і площа ресторану. Але є багато дівчат які цим переймаються
Значить ви досі не розумієте, якщо цим переймаєтесь
Бубль Гум)• 22 мая в 16:50
Да, были на свадьбе у девочки с работы,и там другой девочке с нашей работы сделали предложение. Только через пару месяцев помолвка расстроилась, парень нашел другую. Думаю девочке неприятно было,что все знают, лучше на публику такое не выносить, и делать предложение а интимной обстановке.
natka72• 22 мая в 17:25
У нас до однієї співробітниці (працюємо в навчальному закладі) приїхав на роботу хлопець на білому коні робити пропозицію, а вона відмовила. Пізніше вийшла заміж за іншого. Хлопця було шкода. Навіть якщо на 100 % впевнений, що погодиться вийти заміж, думаю, що пропозицію краще робити наодинці, це особисте.
Сільський ансамбль• 22 мая в 17:30
Знаю одружену пару, де дружок зробив пропозицію на весіллі дружні і вона погодилась. І на весіллі він побачив її вперше.
ГоловнаЯ• 22 мая в 17:43
Ответ дляСережкинаЯ
Мда.. вот это абзац. И знал что ВЫ откажете и решил создать атмосферу чтобы ’неловко было отказать’ - это предложение с принуждением. ВЫ очень правы.. это можно когда она дико хочет за тебя.. И чем закончилось?
Мы расстались, его семья считала меня конченной, он мне потом еще время от времени писал гадости, что я никому не нужна, что он снизошел, что я стремная
Гитта Ягг• 22 мая в 19:06
Предложение на чужой свадьбе это бестактность по отношению к жениху и невесте и какая-то дикость по отношению к его девушке. Ну если это не она придумала, чтобы испортить чужую свадьбу.
В общем это отвратительно как ни глянь.
Удальонка• 13 июня в 17:44
Для себе я такого не хотіла б. Так само, як і пропозиція в якості подарунку на НР, ДН, 14 лютого і т.д.

Але комусь це підходить
Пластилин_Колец• 15 июня в 10:48
Як на мене це 1. Маніпуляція, наче на облях не зручно відмовляти, 2. Користування чужими атрибутами урочистості за для своєї події