Аль де Барановна• Изменено 22 мая 2025

Как отпустить ситуацию

Девочки, подскажите как отпустить личную жизнь когда она не складывается. Мне 39 лет детей нет,замужем не была. Сейчас я не в Украине. Тут зарегистрировалась на сайте знакомств. Но ничего не получается в основном ищют только секс. С иностранцами пока не знакомлюсь так как язык плохо знаю ну и менталитет,что то не могу я сними) Вообщем я пришла к выводу что наверное не пришло мое время. И вот думаю как это отпустить. Как не думать об этом. Хочется мне конечно общение но вот как то мое неприходит) Посоветуйте можете техники какие то или на ютубе посмотреть видео на эту тему.
Добрая свекровь• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ні,ти що вони зараз стали розумнішими.Все життя чекають олігарха.Або з олігархом або ні з ким.За них потрібно брати відповідальність.Сплять тільки якщо одружуєшся після,пред першим сексом рік зустрічатися потрібно.Купити їй машину,будинка на Балі,і мішок грошей дати.А ще ти маєш бути від 1.90 їздити на Ламборгіні і прилітати до неї на вертольоті.
Ну так краще ж таких, як Ви обслуговувати безкоштовно, щоб Ви бідосі на проститутках економили. Питання нафіга це жінкам?
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Так а нафіга Арабському шейху,їхати в село Прип.здичі що б там якусь Галю брати і дарувати їй ящики з грошима і Ролсройси.Арабскі шейхи що настільки не розумні?Ніхто нікуда не приїде .Бо багатому Арабському шейху ще з самого дитинства родина готує наречену з багатої сімї і ніяка Галіна чи Оприська там не вписується.Ти що цього не можеш усвідомити?
Я такая - жду трамвая• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
А ви не дотягуєте значить?
ЛеньГуглить_правда• 22 мая 2025
Ответ дляХочу на Балі
А почему вам не расслабиться и просто знакомиться и в том числе если появится страсть переспать с кем-то? И из этого что-то может и получится.
Детей нет, никаких проблем нет же такого плана у вас, вы свободны
Не понравится на свидании - ну так хозяин барин, знакомьтесь и просто общайтесь дальше.
Легче просто относитесь к отношениям, не ожидайте ничего, ваша зацикленность найти серьезное сразу читается
Їй 39, очікування цілком зрозумілі. Просто погуляти трошки запізно, якщо вона ще планує народжувати. Немає часу.
Добрая свекровь• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
А де автор і інші писали, що шейха шукають?) Тип паче після останніх новин про їх вечірки з різними збоченням, які можуть коштувати не тільки здоров´я, а і життя?) І навіщо ці крайнощі? Або на непотріб погоджуватись, або чекати когось не існуючого?
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Я вважаю так, що до років 60 можна чекати і або багатий олігарх,як мінімум депутат або ніхто.Така моя думка.Простий чоловік не потрібен,ти на мусорці знайшлася!
Обстановщица• 22 мая 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
А по каким причинам Вы не в Украине?
Летаргія ?
ЛеньГуглить_правда• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Світ не обмежується олігархами і бідним Петром Загоруйко, який взимку гуляє по парку і вгощає пиріжком. Чоловіків вдосталь, проблема зустріти свого, не тільки для секса.
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чоловіків вдосталь, проблема зустріти свого, не тільки для секса - аналогічно можу сказати точно те що ви сказали про жінок.Я абсолютно такої ж думки, тільки навпаки.У що перетворили ці сучасні відносини це просто жах,що зробили з людьми.
ЛеньГуглить_правда• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Немає у автора такого очікування на олігархів, це ви додумали. Проблема зовсім в іншому.
Добрая свекровь• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Простий чоловік це який? Який окрім свого члену нічого не може і не хоче запропонувати жінці? Ну то не всі такі, як Ви. Слава богу різні чоловіки є.
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Наші чоловіки - погані і С иностранцами пока не знакомлюсь так как язык плохо знаю ну и менталитет,что то не могу я сними) - дуже цікаво.Всі погані.ти ба.
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Так вона не може з іноземцями бо вони заставляють платити за все 50/50 і наші чоловіки теж дуже погані але вона не озвучила чому саме.
ЛеньГуглить_правда• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Все що відбувається з людьми, це їх вибір в сучасних умовах. Будь кого не хочеться в 39.Жінка доросла, вже не дурепа, вона чудово розуміє чого хоче. Компроміси в такому віці складні. Спільне життя потребує роботи над собою. Як на мене, в 40 вішати собі не шию когось, задоволення сумнівне.
Баба на горошині• 22 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Подписана на девушку, она инвалид, жила в Харькове, с войной выехала в Нидерланды, там познакомилась с мужчиной, уже вместе дом купили для совместной жизни.
Вы пару раз на свидание сходили и все уже

https://vt.tiktok.com/ZShng936j/
Она начинает ходить ? Те реабилитация успешна ?
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вішати когось собі на шию .Це ви жінки собі вішаєте на шию чоловіка ?Я точно це читаю?МОжливо ви помилилися десь в реченні:?
ЛеньГуглить_правда• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Це її думка, її досвід. Має право. Знайде свого буде хороший, не знайде, може вирішить, що всі козли. Буває по різному.
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ось тут я з вами не посперечаюсь.Нічого додати, нічого відняти.Бо то чиста правда!
ЛеньГуглить_правда• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Так, їй 40 років і людина утримує себе. Нафіга їй ваші шкарпетки, борщі і прибирання і ниття? Знайде старшого, то ще судно буде за ним виносити, з часом. На який людині це треба?
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Які шкарпетки?Зараз пральна машина все пере і сушилка все сушить.Але навіть не дивлячись на це,чим має займатися жінка в відносинах на вашу думку?Інстаграмом чи поїздками з подругами в Турцію без чоловіка?
Добрая свекровь• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ви там знаєте, що і як у іноземців) От прям всі 50 на 50 живуть. А у нас тоді по-Вашому всі чоловіки повністю жінок забезпечують? А як? Якщо в багатьох грошей навіть на себе не вистачає, не те що на родину? І Ви ж теж українець, але нікого не забезпечуєте і навіть не бажаєте мінімально витратитись, щоб проявити увагу. А наші чоловіки так дійсно не мрія. Ви ж на жіночому форумі не один день. Теми не бачили, що своїх дітей забезпечувати не хочуть. Хвостом махнув і пішов. То це які чоловіки? Нормальні? За кордоном кинути тисячу гривень або взагалі зробити вигляд, що дітей не робив- не вийде.
ЛеньГуглить_правда• 22 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Жінка в стосунках, має отримувати задоволення від цих стосунків. Особливо в такому віці, коли ніяких ілюзій вже немає. А чоловіки чекають, в більшості своїй, не всі звісно, що жінка має бути для них мамою.
автор Аль де Барановна • 22 мая 2025
Джага,джага где я сказала что украинцы плохие. Я ходила на свидание с мужчиной с Украины он тут с 2013 года,работает врачом. С другими общалась тоже были с Украины но не мое,я не говорила,что они плохие. Рожать я не планирую так как понимаю что возраст. Замуж то же не хочу. Я просто хочу найти человека с кем будет приятно проводить время,общаться,встречаться. Но мне от него должно быть в кайф. И не надо мне тут олигархов приплетать.
Благоуханочка• 22 мая 2025
Смиритесь быть одинокой,в 39 без детей и не замужем,все обратный отсчёт к старости.занимайьесь собой купите фалоэмитатор да и все
Не заздріть тьоті• 22 мая 2025
А ви хочете чоловіка? Дитину? Чи і чоловіка і дитину?
В мене подружка розлучилась. Місяць як взяла під опіку дитину (7 років). Вона дуже щаслива. Виявилося, що їй саме цього не вистачало.
А друга подружка вже 15 років як заміжня, але дітей немає. І ось недавно вона сказала, що вона собі чесно призналась, що дітей і не планувала і не уявляла. Її морально відпустило. Каже, тепер вона дійсно заспокоїлась і відчуває себе щасливою.
Тому може Ви просто до кінця не зрозуміли, чого хочете?
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Всякі люди і погані і хороші і чоловіки і жінки.Але більше людей поганих.Тому так.
Швидкоруч• 22 мая 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
А по каким причинам Вы не в Украине?
Пусть єто для вас останется тайной
автор Аль де Барановна • 22 мая 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Нет,детей я не планирую точно,я понимаю что возраст. Замуж официально тоже нет. Просто хочу встретить человека с которым будет приятно проводить время,поговорить,съездить куда нибудь. Я тут совсем одна. Родственников со мной тоже нет.
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Може і потрібно бути мамою для чоловіка.
Джага Джага• 22 мая 2025
Ответ дляАль де Барановна
Добре.Тепер зрозумів вашу думку.