Добрий ранок! Шукаю інфікціоніста, який займаєхться видаленням папілом. Це явно не косметична проблема.
Таро Христина• 23 мая 2025
Це ж якою мовою?
Інфекціоніст фахівець вузького профілю і їх майже нема. Вірус цей має поширених лише 88 + видів. Хто вас буде перевіряти на них?
5-6 максимум в лабораторії. В них і хімікатів нема на всі види тестувати і сенсу ніякого. Максимум можуть видалити десь в якійсь приватній супер лікарні і зробити гістологію, щоб визначити тип і то...