Одуванчик number one• 23 мая 2025

Який вихід ви бачите, з цієї безкінечної війни?

Результат:
вже голосів: 573
305 (53.23%) Віддати області які хоче ворог
187 (32.64%) Ваш варіант в коментарях
81 (14.14%) Воювати далі, роки
klaraneill• 23 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Всю историю мира сильные и дебильные завоевывали слабых, живя рядом с такими неадекватными как раша, у которых вся страна заточена на войну и есть ядерка , нужно было или очень сильную армию иметь и оборону и ядерку не отдавать, чтоб в случае нападения раснести маскву в хлам или сидеть и не отсвечивать, как делают другие страны пост совка и поэтому живут без войны.
мне вот интересно, тот кто вам дизлайк поставил, у него какая точка зрения
автор Одуванчик number one • 23 мая 2025
Ответ длязавитушка
В сенсі не хочете вірити? Тобто до цього ви реально думали, шо їм треба 4 області? Вони хочуть всю Україну, це давно ясно.
Ну хочуть і можуть це дві великі різниці, правобережжя їм не по зубам.
Perfect look• 23 мая 2025
Ответ дляОдуванчик number one
’Класний’ варік, ну через місяць путін буде в Києві!
То есть вы признаете, что все воюют насильно и никто не хочет воевать добровольно и поэтому если открыть границы, то все сбегут и пуйло в Киеве будет ? Так ?
Like-995b• 23 мая 2025
Хорошего варианта нет
Blinking_Star• 23 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
хай просять, то діло кожного , їхати чи ні
Нелегально будете сидіти? Тоді депортація
gaga-48ba• 23 мая 2025
Ответ дляОдуванчик number one
ну тобто , вам аби не Київ, а ми тут хай передохнемо усі?
il-mari• 23 мая 2025
Ответ дляtanga
Вбити путлера. Бин Ладена вбили, а його прям не може ніхто?
ого не можуть , не хочуть...
akarra• 23 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
Мій варіант - відкрити кордон и дати поїхати тим, хто хоче, військових теж відпустити, хто захоче. Хто хоче воювати далі - хай воює.
интересно, какой будет выбор лично у вас
Анна-d2d5• 23 мая 2025
Ответ дляBarkas
А взагалі, сподіваюся на якогось чорного лебедя, якусь трагедію на росії, мор, чуму, метеорит, переворот, смерть пині, якщо він і так не здох насправді.
Теж сподіваюсь, на роботі на ресепшені зламався годинник, що московський час вказував. Може, це знак?
Ответ дляPerfect look
💯, уви і ах, в нас при владі або повні телепні всі ці 34 роки, або справжні вороги народу.
lus_so• 23 мая 2025
Ответ дляОдуванчик number one
Ваші варіанти, вони дійдуть до Львова, нам всім пакувати валізи на Європу???
Вони гризтимуть з усіх сил, скільки можуть і не можуть. А от куди дійдуть, то вже де ЗСУ зупинить.
Olga Zelenyak• 23 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Вариант был один - это держать нейтралитет и не орать, что идем в нато, если твой враг сильнее тебя в разы, то очень глупо кидаться на него, нужно быть умнее и хитрее, но с тем выбором, что люди сделали в 19 году, было все предоешено ! Грузия это во время поняла и живет спокойно. А был башенный Саакашвили, что тоже орал про нато и тоже началась война.
Опять за рибу гроші.
Про НАТО начали «орать» после аннексии Крыма. После, а не до.
Если все так, как вы себе нарисовали, чего у нас Крым отжали?
Yuljwa• 23 мая 2025
Ответ дляPerfect look
А какие живут спокойно? Мы просто мало интересуемся миром вокруг.
В Приднестровье все сложно давным-давно, в Грузии, в Карабахе, в Таджикистане тоже раха баламутила свои схемы с анклавами и российскими миротворцами, на которых, типа, напали злые таджики.
Это же надо, десятилетиями одни и те же схемы.
Про ядерное оружие и необходимость построения армии, конечно, правда.
akarra• 23 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
ну з тим, що зараз, він там і так буде, тільки ще розвалять пару міст та положать пару мільойнів людей, так краще?
правильно, пусть развалит все
gaga-48ba• 23 мая 2025
Ответ дляBlinking_Star
пффф...страшно, аж ппц, а головне, що ніколи не трапиться, на відміну від шахеда у будинок , чи ракети
Olga Zelenyak• 23 мая 2025
Ответ дляPerfect look
В СССР границы были закрыты, но все, как вы выражаетесь, сбежали и Киев был захвачен. Так что закрытые границы сами по себе ничего не гарантируют.
Ответ дляPerfect look
Звісно, ніхто не хоче помирати, всі хочуть миру і свободи для України чужими руками, цього хоче і влада, родичі і знайомі яких до п´ятого коліна мають бронь.
gaga-48ba• 23 мая 2025
Ответ дляakarra
Між воювати чи поїхати?)
Blinking_Star• 23 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
Ще й як трапиться. Війни в країні нема - 24 параграф закривається як неактуальний, все.
il-mari• 23 мая 2025
Ответ дляОдуванчик number one
зайти да , а кошмарить обстрелами....
gaga-48ba• 23 мая 2025
Ответ дляBlinking_Star
а якщо країни нема, куди депортувати?
lus_so• 23 мая 2025
Ответ дляklaraneill
а шо там у ненаивных, границы 91го к лету? контрнаступление на москву?
У ненаївних є розуміння, що кацапи брешуть і ні про які 4-5 областей і розмови нема. Вони хочуть все.
А оте, що питаєте - це до єдиноговномарафону. Вони вам свіженького насиплять і зевідосиком закусите.
нинель 1919• 23 мая 2025
Ответ дляОдуванчик number one
так чоловіків не випустять нажаль
Perfect look• 23 мая 2025
Ответ дляYuljwa
Все кто «дружит» с рашей, а кто хотел брать курс на запад или брал его, получал войну, мы самую жуткую.
Для власти раши существует ссср до сих пор и просто так они никого не отпускают. Чтоб уйти и стать частью цивилизованного мира, нужно что-то противопоставить, что было у нас ? Ядерка, ракеты, истребители но их отдали, армию развалили
Blinking_Star• 23 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
а якщо країни нема, куди депортувати?
чого це нема, Україна буде придатком рашки, але назва залишиться.
WomAnn• 23 мая 2025
Ответ дляОдуванчик number one
Вам до Росії пакувати
gaga-48ba• 23 мая 2025
Ответ дляBlinking_Star
та ладна , назовуть ссср 2 чи ще як, ось і все)))
klaraneill• 23 мая 2025
Ответ дляakarra
правильно, пусть развалит все
а Вы где живете, что такое пишете?
akarra• 23 мая 2025
Ответ дляannu-b519
И? Т.е. вы признаете, что люди воевать не хотят за Украину, раз все разбегутся?
Тогда ради чего эта война и о какой свободе речь?
хотят
но их будет один против ста
и что?
и все
Perfect look• 23 мая 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Тогда зачем людей закрыли ?