Творческий типаж• 24 мая в 16:57

Сильно посварилася з чоловіком... тепер не знаю як мені бути...

Почав виставляти до мене претензії, що бачте він працює, а нічого дозволити собі для себе не може, я просто в шоці....🤦‍♀️. Ітак, працюємо обоє, зп по 20 тисяч в кожного. Я собі до слова взагалі нічого не купую, економлю на всьому, де тільки можна. Часто ламається авто, і практично все йде на нього, продукти і комуналка. Як шось полагодити - то тільки майстра, бо сам не вміє нічого, заробляє свою зп і на тому все. Живемо в моїй дошлюбній готовій квартирі. Я в шоці з такої наглості. Сьогодні ще й зірвався ніби я винна у всьому. Цікаво як би ми жили, якщо б я не працювала і що б тоді співав....я не знаю що мені робити далі....😰
автор Творческий типаж • 24 мая в 17:09
Ответ дляФорточка
Мне тоже интересно. У меня 55тыс. в среднем и на машину не хватает. В смысле она у меня есть - заправлять, сервис - дорого.
Так і нам невистачає от і сваримось
Форточка• 24 мая в 17:09
Ответ дляТворческий типаж
Ну на двох у нас 40 тис.
Пешком - с такой ЗП на двоих. Вам 16?
Любовь Калистратовна• 24 мая в 17:09
Ответ дляТворческий типаж
Ну на двох у нас 40 тис.
І що? Я одна заробляю більше, і дозволити авто і заправку я точно не можу.
Бачу_майбутнє• 24 мая в 17:09
Ответ дляМурзилка
Яке авто з зп 20 тис?
Метро, автор. Воно не ломається
То что в Украине миллионы людей живут без метро для вас будет открытием?
автор Творческий типаж • 24 мая в 17:09
Ответ дляСонячний зайчик
Як це не дозволяю собі нічого, дозволяє свою дупу на машині возити, з такою зп це розкіш?!
Для нього машина це ніщо, а я дуже її хотіла
Любовь Калистратовна• 24 мая в 17:10
Ответ дляТворческий типаж
З задоволенням, але в нашому маленькому містечку метро немає
Якщо містечко маленьке, то пішком його без проблем можна перейти.
Love_Love_Love_• 24 мая в 17:10
Ответ дляТворческий типаж
А яка у вас машина? Коли купили?
Бачу_майбутнє• 24 мая в 17:10
Ответ дляТворческий типаж
Так і нам невистачає от і сваримось
Ваших 20.000 хватит и ещё останется отложите себе заначку
Форточка• 24 мая в 17:10
Ответ дляБачу_майбутнє
В данном контексте имелся в виду любой общественный транспорт. Чего цепляетесь?
Мурзилка• 24 мая в 17:10
Ответ дляБачу_майбутнє
Метро в данном случае как пример.
Автобусы, трамваи, троллейбусы.
Но никак не авто при зп в 20
автор Творческий типаж • 24 мая в 17:11
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Машину в шлюбі купили чи його?
В шлюбі, на гроші, подаровані на весілля
Форточка• 24 мая в 17:12
Ответ дляТворческий типаж
Вы, голі-босі, оба на минималке, купили на свадебные деньги авто?
Любовь Калистратовна• 24 мая в 17:12
Ответ дляБачу_майбутнє
Для вас не буде відкриттям, що так само мільйони живуть без авто, і якось добираються до робіт?
БеллаДонна• 24 мая в 17:13
Нафіга Ви це сюди пишете, чи не знаєте порад заздалегідь тут? кидайте чоловіка, нафіг він Вам треба, ідіть до психолога і розвивайтеся. Може ще щось забула?!....
Love_Love_Love_• 24 мая в 17:13
Ответ дляТворческий типаж
Ви десь із Золочева ?
автор Творческий типаж • 24 мая в 17:14
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви часто сваритесь через гроші?
Не те щоб часто, але я звикла відкладати і економити, і заробляла завжди більше за нього до тепер, а він себе ну дуже любить, тому до 28 років немав нічого: ні майна, ні заощаджень як я. Мене це все вже так бісить, що не витримую. Але при цьому він надійна серйозна людина, не пє, не курить, не гуляє....
Love_Love_Love_• 24 мая в 17:15
Ответ дляФорточка
Ну ви не бачите що там класична модель: а що люди скажуть?
Заміж вийшла щоб бути не гірше
Машина щоб до церкви їздити і то.
Жити з ним буде, дітей народять, і будуть корчити з себе щасливу сімʼю з достатком.
Да, я блондинка!• 24 мая в 17:15
Ответ дляФорточка
Не такі вже й голі, котлован теж купили
Любовь Калистратовна• 24 мая в 17:15
Ответ дляТворческий типаж
А в чому надійність? В тому що він вам докоряє, через те що мало заробляє. Переносить свою відповідальність на вас.
автор Творческий типаж • 24 мая в 17:16
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не настільки маленьке)
Пишу, не читаю• 24 мая в 17:16
Ви спитали у чоловіка, що саме він хоче, але не може дозволити?
І взагалі, як саме розподіляюттся гроші в сім´ї, хто і як планує витрати?
автор Творческий типаж • 24 мая в 17:16
Ответ дляLove_Love_Love_
А яка у вас машина? Коли купили?
Середнього класу, 7 тис.дол., 3 роки тому
Любовь Калистратовна• 24 мая в 17:16
Ответ дляТворческий типаж
Не настільки маленьке)
Ок. Пишіть місто. Тільки не соромтесь. Ми визначимо чим і як вам добиратись на роботу.
Да, я блондинка!• 24 мая в 17:16
Ответ дляТворческий типаж
Надійна?
Краще б він вже пив, курив і по бабам ходив
сказочное_Бали• 24 мая в 17:16
сейчас вам тут расскажут, что муж у вас никудышний, чтоб искали другого, который обеспечивать будет и т.п Увы, быт и денежные проблемы разрушают отношения. Вы то чего хотите? Хотите сохранить семью, дорог вам этот человек, учитесь слышать друг друга, договариваться и решать вместе проблемы
Love_Love_Love_• 24 мая в 17:17
Ответ дляТворческий типаж
Надійна серйозна людина який до 28 років не має ні копійки?
В чому надійність і серйозність?
Этожзвяздаяегообожаю• 24 мая в 17:17
О, финансовый кризис старшего подросткового возраста, поздравляю!
Смотрите. Предложите ему пожить раздельно примерно полгода. На его собственный доход конечно.
Если он не совсем дурак, то быстро прикинет писю к носу и пойдет искать доход повыше. Если упрямится, то пусть берет машину и едет к маме или какие жилищные условия он может себе позволить.
Если за эти полгода его позиция не изменится, то принимайте неизбежное - развод. Смысл жить с недорослем.
ЛюбимаЯНЬ• 24 мая в 17:17
Ответ дляТворческий типаж
Це добре, гарне вкладання в на вас записано, так?
Мурзилка• 24 мая в 17:17
Ответ дляТворческий типаж
Трамваїв також нема?
Love_Love_Love_• 24 мая в 17:18
Ответ дляТворческий типаж
Авто середнього класу за 7 тис доларів? Такого не існує. Це не середній клас