Творческий типаж• 24 мая в 16:57
Сильно посварилася з чоловіком... тепер не знаю як мені бути...
Почав виставляти до мене претензії, що бачте він працює, а нічого дозволити собі для себе не може, я просто в шоці....🤦♀️. Ітак, працюємо обоє, зп по 20 тисяч в кожного. Я собі до слова взагалі нічого не купую, економлю на всьому, де тільки можна. Часто ламається авто, і практично все йде на нього, продукти і комуналка. Як шось полагодити - то тільки майстра, бо сам не вміє нічого, заробляє свою зп і на тому все. Живемо в моїй дошлюбній готовій квартирі. Я в шоці з такої наглості. Сьогодні ще й зірвався ніби я винна у всьому. Цікаво як би ми жили, якщо б я не працювала і що б тоді співав....я не знаю що мені робити далі....😰
ЛюбимаЯНЬ• 24 мая в 17:36
Ответ дляЯ пані прохана...
Как минимум не пользоваться авто. Если оно старовато, то это постоянно ломается. У нас у самих рено 2010 года. Каждые 2-3 месяца надо что то делать. Это не считая тех обслуживание плановое, страховка и расходники. В вашем случае, это всё непосильная роскошь.
Уже плановых тех обслуживаний нет, отменили больше 10 лет назад, оставили только тем, кто по лицензии ездит
Секретница• 24 мая в 17:36
Ответ дляТворческий типаж
З задоволенням, але в нашому маленькому містечку метро немає
за границей многие ездят на великах: дешево и экологично.
Чаклунка-ведунка• 24 мая в 17:37
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І що? Я одна заробляю більше, і дозволити авто і заправку я точно не можу.
Почему?
Чудо в декрете• 24 мая в 17:37
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну, мы живём так, и миллион семей так живут, мужья обычные работяги, у нас средняя зп по городу 18 тыс
Ок,вот и автор пусть так поживет и посмотрит на скандалы
Секретница• 24 мая в 17:39
Ответ дляФорточка
Вы, голі-босі, оба на минималке, купили на свадебные деньги авто?
Ну автор не гола-боса, у неё своя квартира была хотя бы.
А вот приймак пришёл с голой жо, еще и кобызится.
ЛюбимаЯНЬ• 24 мая в 17:40
Ответ дляЧудо в декрете
У нас нет скандалов, я мужа люблю не за деньги или их отсутствие
Секретница• 24 мая в 17:40
Ответ дляТворческий типаж
Не те щоб часто, але я звикла відкладати і економити, і заробляла завжди більше за нього до тепер, а він себе ну дуже любить, тому до 28 років немав нічого: ні майна, ні заощаджень як я. Мене це все вже так бісить, що не витримую. Але при цьому він надійна серйозна людина, не пє, не курить, не гуляє....
а в чем его недежность? что только на трусы себе может заработать?
Чудо в декрете• 24 мая в 17:41
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так автор выставила свою ситуацию на обсуждение
40000 на двоих и скандал из-за нехватки денег.Но она себе фантазирует декрет ,20000 на троих минимум два года
Чудо в декрете• 24 мая в 17:42
Ответ дляСекретница
На еду ,бензин и трусы🤔
волосатое стекло• 24 мая в 17:44
Ответ дляТворческий типаж
Для нього машина це ніщо, а я дуже її хотіла
Тогда он прав
Творческий типаж
• 24 мая в 17:50
Ответ дляПишу, не читаю
Ну це не дріб´язок, на це можна собі купувати щось.
Я вже в третій раз спитала, чого хоче чоловік? Чому це питання постало?
Йому не подобається жорстка економія в сім´ї? Йому не подобається, як Ви розподіляєте гроші? Що саме?
Я теж ставили йому це запитання. У відповідь було сказано, що ні, грошима я розпоряджаюсь правильно, але йому цього замало. Нову роботу не може знайти через бронь, поєднувати теж, бо втомлюється на основній....що робити він не знає
Творческий типаж
• 24 мая в 17:51
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Дякую, що Ви тут є, а то зараз заклюють
Ответ дляТворческий типаж
Я підкажу. Продати авто.
Чудо в декрете• 24 мая в 17:54
Ответ дляparele
Я підкажу. Продати авто.
Так это автору нужны авто,муж и ребенок,чтобы не хуже подруг быть
Ну ниче се• 24 мая в 17:57
Скажите, что Вам нужно разобраться в своих чувствах и вы хотите пожить отдельно
Будет проситься обратно - пусть компенсирует часть за проживание в Вашей квартире
Пишу, не читаю• 24 мая в 18:00
Ответ дляТворческий типаж
Ну тоді, може сприймати це як емоційний зрив чоловіка? Він всю ситуацію адекватно розуміє, з розподілом грошей в сім´ї погоджується, він був би не проти змінити роботу на більш оплачувану. Але так, ось зараз така ситуація.
Мелочунь• 24 мая в 18:11
Ответ дляТворческий типаж
Середнього класу, 7 тис.дол., 3 роки тому
Автор можна марку авто,для себе питаю....купили вже бу?якого року?дякую
Love_Love_Love_• 24 мая в 18:15
Ответ дляТворческий типаж
І з чого Ви зробили такий висновок, цікаво? Я на свою квартиру заробила сама, працюючи і навчаючись заочно (при покупці позичала в мами 5 тис., які давно до шлюбу повернула). Працюю з 17 років, а зараз мені майже 30. А чоловіка я зовсім не виправдовую, але направду ми були в різних умовах: я жила з батьками і на побут не витрачалась, а він був на зйомі
Ну весілля вам оплатили батьки?
В гости звали?• 24 мая в 18:17
Ответ дляТворческий типаж
Какое- то время в 2014 мне пришлось жить в маленьком городе. Машина стояла под подъездом и в ней вообще не было нужды. Везде можно было дойти пешком за 5-20 минут. Тогда я поняла людей которым и без машины прекрасно живется
Творческий типаж
• 24 мая в 18:20
Ответ дляПишу, не читаю
Та я так і сприймаю в принципі, але моя вина в чому?
Творческий типаж
• 24 мая в 18:20
Ответ дляМелочунь
Рено меган, 11 р
Творческий типаж
• 24 мая в 18:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну весілля вам оплатили батьки?
Так
Chaterbox• 24 мая в 18:21
Ответ дляФорточка
Мне тоже интересно. У меня 55тыс. в среднем и на машину не хватает. В смысле она у меня есть - заправлять, сервис - дорого.
У меня в месяц уходит 20л. Сервис -это замена резины и масла. Что именно там дорого, если авто не убитое?
Love_Love_Love_• 24 мая в 18:21
Ответ дляТворческий типаж
Та не хочу я його кидати. Я просто не бачу виходу із ситуації
Я підкажу вихід- берете заначку і купуєте лексус
. Свою калимагу продаєте.
1. Все село в захваті що ви точно не гірша від них.
2. Лексус не ламається
3. Чоловік задоволений.
Можна народжувати дитину, а краще трьох.
. Свою калимагу продаєте. 1. Все село в захваті що ви точно не гірша від них.
2. Лексус не ламається
3. Чоловік задоволений.
Love_Love_Love_• 24 мая в 18:23
Ответ дляТворческий типаж
Рено меган, 11 р
Так ваш метан через три роки розсипеться і ви його за копійки продасте. Дивно викидати гроші на вітер
Потринділиця• 24 мая в 18:31
Все просто. Если бы у Вас не было своего жилья - он бы на Вас и не глянул. А так он живёт на всем готовом и обслуживает свое авто. Очень неплохо устроился чувак. И знает что Вас все это устраивает и Вы будете продолжать носить его на руках.
Чудо в декрете• 24 мая в 18:33
Ответ дляТворческий типаж
Так
Не думали подаренные деньги просто им вернуть?