Olga-lyubimaya• 26 мая в 23:05

Дитячий садок. Чи є переваги?

Скоро можна планувати віддавати дитину в сад 2,5 років. Мами з досвідом, опишіть переваги/недоліки? Вам стало простіше чи складно?
Майская киска• 26 мая в 23:07
Болеют конечно дети чаще, ну у меня так точно
Больше я для себя никаких минусов не нашла
Закусенец• 26 мая в 23:07
Ні, стало гірше, хвороби, лікарні, ускладнення. Жах. Єдиний мінус, доньці не вистачає спілкування, бо забрали звідти
Дюйм оф о4ка• 26 мая в 23:09
Мне стало сложнее. Болячки+работа. Я снова превратилась в зомби, как в первый год ребенка. Забрала из садика и всё наладилось.
Витворунка• 26 мая в 23:12
Мне стало легче и ребёнку интереснее. Он ходил в ясли с удовольствием. Сложность была в том, что болел в первый год много. Но плюсов было гораздо больше.
Грибной_Дождик• 26 мая в 23:15
Брак комунікації, соціалізації зараз одна з вагомих недоліків в дітей різного віку.
Я ЗА садок. Кажу як дитячий психолог.
Майская киска• 26 мая в 23:17
Автор , спросите у своего педиатра про ирс 19, спрей в нос. Говорят, дети с ним не так болеют
Я сама ещё не пробовала, хочу попробовать. Мне советовал врач, когда я с малым в больнице лежала.
Это, если решите в садик отдавать
автор Olga-lyubimaya • 26 мая в 23:17
Ответ дляГрибной_Дождик
Я ЗА садок. Кажу як дитячий психолог.
Дякую. Маю відчуття, що погана мама, раз хочу мати певний час протягом дня на вирішення побутових/робочих питань.
Герцогиня• 26 мая в 23:19
Вважаю, що недостача живої комунікації - це біч сучасних дітей. Тому я за садок, хвороби і тп не перекривають плюсів комунікації
Грибной_Дождик• 26 мая в 23:21
Ответ дляOlga-lyubimaya
Не перебільшуйте! Ви гарна мама. Бо здорова мама, психологічно стабільна = благополуччя дитини.
Холодная каша• 26 мая в 23:21
В мене зʼявився вільний час на себе і побут. Зранку сходити на тренування, приготувати вечерю, прибрати. З недоліків це хвороби, але потім їх в школі не вдалось уникнути.
Лупаю цю скелю• 26 мая в 23:31
дуже багато почала хворіти дитина
отити, кон´юнктивіти, ковід, грип, коксакі, пневмонія, вітрянка і тп....
забрали звідти)
Мне без сахара• 26 мая в 23:39
Перше і найголовніше.
Зараз всі вихователі хочуть щоб дитина могла максимально сама себе обслужити. Вдягатися/роздягатися, їсти самостійно, ходити на горщик, не бігати, не плакати
Друге хворіти дитина буде, часто чи ні залежить від імунітету, відповідальності вихователів та імуно клімату в групі
Регионщица• 26 мая в 23:39
Ребенку через неделю 2 года, отправила его в частный сад до обеда 2 недели назад. Немного плачет при расставании, а потом уходить не хочет. Но мы в частном доме, детей нет в округе, отдала с целью социализации и общения с детьми.
Екатерина27• 26 мая в 23:44
Оба сына ходили в садик. Старший с 2,5, младший с 2,9. Конечно период адаптации и болячек никто не отменял, но в целом это были прекрасные годы! С огромной теплотой вспоминаю наш садик и воспитателей. Старшему уже 18, а его воспитательница до сих пор при встрече передает ему привет и поздравляет со всеми праздниками.
Раздражевская• 26 мая в 23:56
Якщо в садочку менше ніж 1 особа на три дитини, то не варто. Після 3х або по дитині.
dahashutka19• 26 мая в 23:56
Спробуйте. Але може хворіти перший час
Мишка-шалунишка• 27 мая в 01:10
Мені стало приблизно так само, але по-іншому. Вона за рік не почала там їсти і спати, тож півдня була. Йшла з плачем, приходила сумна і виносила всім мозок. Вставали рано, це для мене дуже складно, бо я фрілансер і працюю вночі, плюс ранки через раз незрозумілі - тривога, тож сидиш чекаєш, поки можна йти. І навіть не йти, а бігти! Адже через 15 хв після відбою тебе нема - і тебе вже відчитують. Та ну нафіг! Вдома зі мною сидить.
ХтоЯкщоНеЯ• 27 мая в 12:11
В яслях спочатку було важко, тільки адаптувався і перестав хворіти, так почалась війна. В молодшій групі стало краще. Хворів набагато менше ніж в яслях, ходив без істерик)