пу_пугренчик• 27 мая 2025
Ті, хто вимушено живуть у батьків, поділіться як справляєтесь
Одразу попрошу без коментарів типу «треба жити окремо», я все прекрасно розумію. Однак, обставини склалися так, що довелося переїхати до моїх батьків, фінансової можливості орендувати окреме житло наразі немає. Я з дитиною піврічною. Постійно слухаю повчання як її вдягнути, як правильно годувати, прати речі і тд. Про побут взагалі мовчу, на кухні я не хазяйка. Чи була в когось схожа ситуація, як справлялись? Чи можливо взагалі дорослим дітям вживатися з батьками?
Поумничка• 27 мая 2025
Ответ дляДобродійка
Проблема в тому, що люди одружуються, народжують, а потім приходять до батьків, бо вони вимушені. Вимушено вішають себе в декреті, свою дитину, на шию своїм батькам. Для того щоб цього не робити не треба бути самим розумним. Треба мати свідомість, совість і відповідальність.
Надо делать то, что наиболее эффективно в конкретный момент. А обстоятельства могут быть очень разные. И далеко не всегда жить строгого отдельно в условиях хуже - оптимально.
Модно жить вместе с не висеть ни какого на шее, вы такой вариант не рассматриваете?
Цибулька зла• 27 мая 2025
Ответ дляДобродійка
Я бідна. Але це мені не заважало жити окремо і заробити на власне житло. Не елітне, звичайне. Не в центрі Києва. Жити окремо це вибір. Бери кредит, шукай друзів хто здасть за комуналку, позичай, заробляй, гуртожиток, кімната, варіантів маса. Автор має вторинну вигоду, тому вона буде жити з мамою.
І ким ви працювали, що заробили на своє житло? Що у вашому розумінні бідна? Із якої зп ви змогли купити своє житло? Я дмаю не з 12 тис.
Шкідлива молекула• 27 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Это точно не критерий нормальности)
Обстоятельства бывают разные.
Если мне придётся жить с родителями, то я должна принять, что это их территория и их правила.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
И этот факт не даёт им права указывать вам, как воспитывать своего ребёнка
Поумничка• 27 мая 2025
Ответ дляДобродійка
Сепарація це критерій нормальності. В абсолютно однакових умовах люди ведуть себе по різному. Хтось іде до мами, хтось шукає кімнату.
Опять же, это от совместного проживание зависит в меньшей степени, чем вы пытаетесь представить
Смайликівна• 27 мая 2025
сісти і нормально поговорити. всюди має бути межа.
моя дитина - моє вихпвання. так, можна дати пораду,але наодинці. мій авторитет перед дитиною не має страждати. їжа теж саме - не вмішуватись. натомість взяла на себе функцію кухні, хоч і працюю.
моя мама мене зрозуміла. але звісно є нюанси. але ДІАЛОГ важливий
Шкідлива молекула• 27 мая 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Удалено администрацией...
А, вы её просто так тут полощите? Надо же, в своём доме белье развесила
Добродійка• 27 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Ні, для себе не розглядаю і ніколи не розглядала. Ми обговорюємо не всі ситуації в людському житті, ми обговорюємо ситуацію автора. Нічого доброго в неї з цього спільного проживання не виходить. Обставин буває вагон, як і вибору. Автор обирає жити в мами.
долой_лама• 27 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я думаю всё-таки надо вступать в конфликт , хотя бы минимально огрызаться.
Что бы быстрее выгнали?)
Шкідлива молекула• 27 мая 2025
Ответ дляЦибулька зла
Когда я собирала на жилье , я не могла позволить себе иметь одну работу
Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Какое вам дело, что вы как репях прицепились? Свою интимную жизнь наладьте, чтоб на людей не кидаться на форуме
Шкідлива молекула• 27 мая 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Даёт, потому что я показала свою несостоятельности, вернувшись к ним
Ms. Android• 27 мая 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я у вас совета спрашивала?
А де ви пораду від мене прочитали?
Путающаяся• 27 мая 2025
Ответ дляСмайликівна
Так они воспитывают свою дытыну, а не внука. Ну какой авторитет перед ребенком в полгода? Не ему же говорят что есть и как стирать?
долой_лама• 27 мая 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мы ушли. Просто со стороны вспоминаешь всю эту дикость
Это не дикость, просто вы по нормальному не понимали, вот она и воспользовалась другим методом.
Добродійка• 27 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
В мене чоловік підробляв на трьох. В мене була одна+ кредит. Пахали акі коні але це було краще ніж сидіти один в одного на голові. І розповідати що це вимушено.
Цибулька зла• 27 мая 2025
До війни було важко придбати житло. А зараз, мені здається, взагалі нереальнро. У нас в місті (87 км від Києва) в моєму будинку кв купили за 33 тис (доллар був 28), місяць назад продалася аналогічна за 55 тис. Може людина із зп 12 тис собі дозволити купити житло? Мати зараз житло це просто щастя. Не у всіх є можливість його купити. Тому краще жити з батьками і ті 300 дол скласти, а не витрачати їх на зйом. Ми на квартиру не йшли, бо складали копійка до копійки. Ще платити за зйом не могли собі дозволити. Аби ми винаймали квартиру, то своє житло ніколи б не мали.
Поумничка• 27 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Вы не должны беспрекословно их во всем слушать.
Есть из правила дома, есть вещи, которые только вас касаются, и тут вполне ок отстаивать свои границы
долой_лама• 27 мая 2025
Ответ дляМамзелькіна
Слушайте и делайте как считаете нужным. И просто говорите: это мой ребенок. Хотите свои советы применять? Рожайте себе своего.
Зятя не трогают?
А потом этот заболеваний ребенок кому на ухо будет орать и не давать покоя?
Хочешь жить по своим правилам идёшь в свой дом, а если ты в чужом доме, то живёшь по правилам хозяев дома.
Смайликівна• 27 мая 2025
Ответ дляПутающаяся
тут питання в тому і порада в тому, що люди змушені уживатись , тож ДІАЛОГ. а щодо авторитету в півроку - ну альо, коли в мене режим, а бабуся сюсюкає і грається...нє! так не буде
Ума Палата• 27 мая 2025
Я жила і дуже багато часу зі своїми батьками, багато раз від них йшла на оренду , їздила в іншу країну з великими скандалами і істериками, мама як вампір все життя виносила мізки але не хотіла щоб я жила окремо і в мене якась карма я постійно вимушена була повертатися до них бо власного житла не мала. Зараз живу з родиною за кордоном, але ж вона дзвонить кожен день і до дрібниць розпитує що хто робив з ранку до вечора, весь час знайде повод щоб кольнути як мені нудно і самотньо за кордоном і що треба повертатися до дому.
Цибулька зла• 27 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Ви, звісно, молодець, що зуміли і купили, я такими людьми захоплююсь. Але в кожного різні ситуації, різні навички, здібності і везіння.
Поумничка• 27 мая 2025
Ответ дляДобродійка
Даже в ситуации автора возможны варианты
Поумничка• 27 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Это ваше восприятие)
Добродійка• 27 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Ми в свій час знімали однушку за комунальні, це було дууууже дешево, навіть за теперішніми мірками. Радянські меблі, маленька кімната але все реально.
Дуб береза• 27 мая 2025
Я не знаю що порадити, ми вимушено жили рік у батьків і це був треш, дорослі мають жити окремо, дякую батькам, що в темні часи прихистили нас, але як тільки назбирали грошей орендувати і жити окремо, то одразу виїхали.
Добродійка• 27 мая 2025
Ответ дляЦибулька зла
Тут грає роль об´єктивне сприйняття своїх можливостей. Ну не готові ви до самостійного життя, то хоч спробуйте до народження дітей окремо пожити від батьків. Це не везіння, ні в якому разі. В мене знайома розповіла, як її дочка покинула онучку на неї. Три роки не допомагає, не утримує дитину, не забирає. Вона народила для бабусі. Дуже тяжко цю дитину забезпечувати, поки мама живе своє краще життя. Але ж це ´вимушено´.
Счастье_же_вот_оно• 27 мая 2025
Ответ дляДобродійка
В дорослих сім´ях де народжують дітей, думають де ці діти будуть зростати і жити. Зйом, дорогий, дешевий, є різний.
В нормальных семьях вырастают самостоятельные люди, которые могут сами решить вопросы со съемом и другими форматами жилья, а не ждать, что порешают родители
Добродійка• 27 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я саме це, про автора хотіла сказати, вона народила але не подбала про те, де вона з неповнолітньою дитиною житиме. Чоловік аналогічно не рухається