пу_пугренчик• 27 мая в 14:58
Ті, хто вимушено живуть у батьків, поділіться як справляєтесь
Одразу попрошу без коментарів типу «треба жити окремо», я все прекрасно розумію. Однак, обставини склалися так, що довелося переїхати до моїх батьків, фінансової можливості орендувати окреме житло наразі немає. Я з дитиною піврічною. Постійно слухаю повчання як її вдягнути, як правильно годувати, прати речі і тд. Про побут взагалі мовчу, на кухні я не хазяйка. Чи була в когось схожа ситуація, як справлялись? Чи можливо взагалі дорослим дітям вживатися з батьками?
Счастье_же_вот_оно• 27 мая в 15:49
Ответ дляДобродійка
Я бідна. Але це мені не заважало жити окремо і заробити на власне житло. Не елітне, звичайне. Не в центрі Києва. Жити окремо це вибір. Бери кредит, шукай друзів хто здасть за комуналку, позичай, заробляй, гуртожиток, кімната, варіантів маса. Автор має вторинну вигоду, тому вона буде жити з мамою.
Це чомусь непопулярна думка. Зараз дуже часто зустрічаю молодь, яка вважає, що їй все винні батьки. Це вже повиростали заціловані в попу бусінки...
ЧупакабраЗеБест• 27 мая в 15:49
Ответ дляпу_пугренчик
Я вже місяць сварюся, то до одного місця. Вже мільйон разів говорила, що дитині в +20 шапка не потрібна, але і далі кожного разу вислуховую, що я сама розумна і донька захворіє, бо продує
автор, пишу по теме: чужой дом - чужие правила.
я тоже жила некоторое время с родителями (6 мес), и на съеме (люди тоже думали что теперь меня то ли усыновили, то ли на восптание получили).
Живешь в чужом доме и молча хаваешь и пляшешь под их дудку. это войну вы не выиграете никогда.
Именно поэтому я не возвращаюсь в родной кузнецовск. лучшеблять под ракетами.
Счастье_же_вот_оно• 27 мая в 15:51
Ответ дляЦибулька зла
І ким ви працювали, що заробили на своє житло? Що у вашому розумінні бідна? Із якої зп ви змогли купити своє житло? Я дмаю не з 12 тис.
Коли людина збирає на житло, вона намагається більше заробити і більше відкласти. Ну або можна сидіти і розказувати, чому ні... Тут вже кожен сам обирає
Редиска Я• 27 мая в 15:53
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Это вы про свекровь
А у меня мама в два ночи включает машинку
Так что я и не спала
Електричкчтво тоже эконлмить
Сидеть вечером без света
Так что я и не спала
Електричкчтво тоже эконлмить
Сидеть вечером без света
А в мене тато взагалі виключає мені машинку, щоб я не прала
Иванка Бур• 27 мая в 15:55
Так це ж ваші батьки, а як ви виросли з цими людьми, чому така неприязнь до рідних людей? Раніше вони іншими були?
Дуб береза• 27 мая в 15:59
Ответ дляИванка Бур
Ви дорослою жили з батьками? Не в гості, а саме жити? Ви там не хазяйка, батьки звикли жити по своєму, наприклад, я сова, батьки лягають рано, я працюю - комп заважає їм спати, не так приготувала, борщ з часником несмачно, треба без, і так далі. Тут ніхто не винуватий, просто дорослі родини не мають жити разом.
Штора с кисточкой• 27 мая в 16:00
Ответ дляЦибулька зла
Ага. Всі такі розумні. Одна розумніша другої. Гидко читати. Наче всі тут з житлом і золотою ложкою в зубах народилися. Всі тут мажорки прям. Що не напиши зафукають і заклюють.
Ні, не всі народилися з золотою ложкою в зубах. Але мізки у людей для того, щоб думати. І якщо ти розумієш, що в тебе немає свого житла, роботи, а на чоловіка покластися не можна - то ідея вагітніти та народжувати точно не зʼявиться.
Чудо в декрете• 27 мая в 16:23
Моя історія невтішна для мене
Забрала до себе в 1-к.квартиру маму рік назад
Мамі 71 рік,вона не хворіла до того рік,тільки переїхала до мене-одразу ОРВІ
Заразила звісно мене
Мама видужала,а мені дало ускладнення-зуби,невралгія трійчастого нерву,пієлонефрит/цистит,ЖКТ,астенія
Цілий рік я мерзну,шалений гіпергідроз
Влітку одягнена була,як восени
Безліч аналізів,лікарі-а все як і було
На вулицю майже не вихожу,тому весь час мокра і навіть вийти в холодний під‘їзд - це квест
Мені 51 рік
Моє життя рік назад закінчилось
Ненавиджу себе,що забрала її до себе
Дура
Разом жити-це жах
Рік назад я була нормальною людиною
Грошей витрачено в кредит-дуже багато на аналізи та наслідки орві
Заразила звісно мене
Цілий рік я мерзну,шалений гіпергідроз
Влітку одягнена була,як восени
Безліч аналізів,лікарі-а все як і було
Мені 51 рік
Моє життя рік назад закінчилось
Ненавиджу себе,що забрала її до себе
Дура
Разом жити-це жах
Рік назад я була нормальною людиною
Цибулька зла• 27 мая в 16:28
Ответ дляШтора с кисточкой
То пів України так живе. Поки купиш житло, то не буде коли вагітніти.
Штора с кисточкой• 27 мая в 16:30
Ответ дляЦибулька зла
Ну так може людям треба взятися за голову? Не народжувати у бідність, а з університетських років думати, як заробити, щоб потім нормально жити. Чомусь інша половина Україні про це подумала
Редиска Я• 27 мая в 16:40
В мене теж така ситуація.Живу з батьками,з двома дітьми-донька 16 років,сину-7років.Чоловік помер 4 роки тому.Працюю в лікарні медсестрою, зарплата 12тис.Хоч будинок власний, живемо на одному поверсі,інший поверх недобудований,я сплю на кухні.Тато кожен день мені за все витикає, мене обзиває й виганяє з хати.Добре що хоч по добах працюю,хоч добу відпочиваю морально від цього.
Бессмертный пони• 27 мая в 16:46
Ответ дляРедиска Я
Дом ваш или родителей ?
Редиска Я• 27 мая в 16:47
Ответ дляБессмертный пони
Дом ваш или родителей ?
Батьків,я не маю нічого свого.
Бессмертный пони• 27 мая в 16:48
Ответ дляРедиска Я
Батьків,я не маю нічого свого.
Тогда сочувствую .
Редиска Я• 27 мая в 16:49
Ответ дляБессмертный пони
Тогда сочувствую .
Дякую.На жаль нічого в кращу сторону в моєму житті не зміниться.
Куколка-мяуколка• 27 мая в 17:18
Ответ длядолой_лама
Что бы быстрее выгнали?)
вот прям выгонят ?
Куколка-мяуколка• 27 мая в 17:19
Ответ дляШкідлива молекула
Навыход.
На их территории вы живёте по их правилам. Хотите жить по своим, живите отдельно
вы здесь не командуйте
долой_лама• 27 мая в 17:24
Ответ дляКуколка-мяуколка
вот прям выгонят ?
Ну я бы выгнала в таком случае.
Ну ниче се• 27 мая в 18:04
Мне все равно что тут сейчас польется осуждение и дизы, как из рога изобилия.
Я вынуждено живу, нету возможности устроится на работу, где платят по миллиону в день. Накопить на свое не могу, всё идет на себя и помощь родителям с коммуналкой. Пыталась откладывать, такой суммы ни на что не хватит.
Цены на недвижимость - адские.
Аргументы матери ’ну выходи замуж’, человек не понимает, что так ни одна проблема не решается.
Цены на недвижимость - адские.
Шкідлива молекула• 27 мая в 18:19
Ответ дляКуколка-мяуколка
вы здесь не командуйте
При чем тут здесь? Это автора быстренько попросят навыход
Штора с кисточкой• 27 мая в 18:39
Ответ дляРедиска Я
І за всі ці роки ви не найшли спосіб покращити своє матеріальне становище, щоб виїхати звідти з дітьми? Вам вже батько прямим текстом каже «На вихід!», а ви все сидите
Куколка-мяуколка• 27 мая в 19:03
Ответ дляШкідлива молекула
нет, это ваши фантазии. Откуда у вас эта ненависть? жизнь не сложилась, да?
Редиска Я• 27 мая в 19:11
Ответ дляШтора с кисточкой
Я працюю на державній роботі, вже 20 років стажу.Шкода втрачати місце роботи.Та й куди я поїду?За кордоном ніколи ніде не була.
Синиця у спідниці• 27 мая в 19:21
Когда жила с мужем, моя мама все время пыталась влезть, рассказать что и как мне делать. Я ей сказала : у тебя есть своя семья , там и командуй. Когда родился ребенок , мне пришлось переехать к родителям ( я развелась) Я игнорила все советы и вмешательства. Мама сначала бесилась , потом смирилась , что я ,, непробиваемая,,
Штора с кисточкой• 27 мая в 21:31
Ответ дляРедиска Я
Ну так і ви самі вже знаєте про себе. Було б дуже погано з батьками - ви вже щось зробили б. А так просто пливете за течією
Одні думки• 27 мая в 21:52
Я вже півтора року так живу, але скоро переїжджаю. Спочатку це мені дуже допомогло, але далі стало складніше. Хоча я розумію, що я теж - не найкраща сусідка... Просто мовчу, бо у мене немає потім ресурсів на конфлікти. Вони вже кілька разів траплялись, я просто не вигрібаю після них. Придумала собі якісь віддушини - і радію їм.
Знаю, що мама мене дуже любить, просто у неї такий спосіб любові. Коли (колишній) чоловік приходить зараз в гості, то він біситься неймовірно, слухаючи її манеру розмови: а я вже багато чого не помічаю (хоча раніше автоматично рахувала: раз зауваження, два зауваження).
Шкідлива молекула• 27 мая в 22:05
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вы о чем то о своём. Это вы сидите на чужой территории и качаете права