Потребую апгрейду• 27 мая в 22:37
А що зараз треба для поїздки в Литву через Польщу? Тільки паспорт закордонний?
Чи віза потрібна?
Екатерина27• 27 мая в 22:46
То же самое, что год, три, пять лет назад. Паспорт, страховка и запас нервов, чтобы пройти польский кордон
Панна Кота• 27 мая в 22:56
Який у Вас паспорт? Біометричний чи старого зразка?
Якщо перше, то тільки діючий паспорт.
Якщо друге, то віза потрібна.
Якщо Ви своїм авто, потрібна страховка на авто.
Страховка для Вас.
Гроші, бажано готівкові.
Якщо Ви чоловічої статі, то є додаткові нюанси..
Якщо перше, то тільки діючий паспорт.
Якщо друге, то віза потрібна.
Страховка для Вас.
Гроші, бажано готівкові.
Дівчина заглядєніє• 27 мая в 23:05
Ответ дляЕкатерина27
Та ну, головне на потязі, тоді ніяких стресів.
Глубоководная селедка• 27 мая в 23:07
Ответ дляПанна Кота
Якщо перше, то тільки діючий паспорт.
Якщо друге, то віза потрібна.
Страховка для Вас.
Гроші, бажано готівкові.
Якщо перше, то тільки діючий паспорт.
Якщо друге, то віза потрібна.
Страховка для Вас.
Гроші, бажано готівкові.
В 25 году, по идее, все не биометрические паспорта должны были или уже закончиться, или вот-вот закончиться. После 15 года не биометрию уже не выдавали.
Не знаю, где автор темы провела эти 10 лет...
Крихітка на всі• 27 мая в 23:16
Ответ дляДівчина заглядєніє
Прямого потягу до Литви нема, це тільки з пересадками. Залізничні квитки на Польщу теж ще та проблема взяти.
Панна Кота• 27 мая в 23:22
Ответ дляГлубоководная селедка
видавали.
припинили прийом заяв на оформлення паспортів старого зразка тільки у 2018 році
З 2015 просто йшов плавний перехід на біометрію, але оформити старі паспорти ще можна було.
Глубоководная селедка• 27 мая в 23:26
Ответ дляКрихітка на всі
Абсолютно ніякої проблеми зайти за 20 днів до дати поїздки зранку в застосунок, і купити квитки до Польщі. Хочеш - сидячий Інтерсіті, хочеш - спальний до Хелму.
Швидко, за кілька хвилин, розбирають тільки максимально ублюдський прямий до Варшави.
Дівчина заглядєніє• 27 мая в 23:30
Ответ дляКрихітка на всі
Їздила минулого тижня, квиток купувала сьогодні на завтра до Перемишля, аналогічно назад, ніяких проблем, були місця і на інтерсіті і на купейний.
Дівчина заглядєніє• 27 мая в 23:32
Ответ дляГлубоководная селедка
Причому я не розумію цього ажіотажу їхати за майже 6000 в умовах, як ’тюлька в консервній банці’, якщо вже заліз га ту третю полицю, то там і лежи до ВАршави. Вдвічі дешевше і комфортніше можна їхати Київ-Хелм (в нормаьлному купе)-Варшава звісно з пересадкою у Хелмі.
Глубоководная селедка• 27 мая в 23:35
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ці два потяги з RIC вагонами до Варшави та Відня - то страх господній.
А ще і потрібно так вбиватися за тими квитками.
І ще ладно, якщо б не було альтернативи. Ну потрібно зробити пересадку в Хелмі, Будапешті чи Чопі. Проте ти вночі їдеш, як людина, а не як похований живцем...