Щас ухожу• 28 мая в 16:28
Зламалася пральна машина на зйомній квартирі. Хто моє сплачувати за ремонт
празники не помню• 28 мая в 16:29
если вы не разбили ее кувалдой по пьяне, то тот у кого снимаете
вы за это платите
Щас ухожу
• 28 мая в 16:29
Ответ дляЖиттє Бентежне
Яка причина поломки?
Майстер сказав підшипники вийшли з ладу.
Метровий сантиметр• 28 мая в 16:29
По разному. Причина поломки? Сколько вы там живёте и другие моменты.
Щас ухожу
• 28 мая в 16:30
Ответ дляМетровий сантиметр
Два роки. Підшипники
Щас ухожу
• 28 мая в 16:30
Ответ дляМетровий сантиметр
Хозяева.
Вони вважають, що ні.
Червона калина• 28 мая в 16:30
Той хто користується нею. Звичайно залежить від поломки. Є різні поломки. Одна справа потік барабан..а інша -напхали білизни стільки що зламали барабан під вагою.
Два-три тижні і фсьо• 28 мая в 16:30
У нас хозяйка платила, а потом вовсе купила нам новую
Метровий сантиметр• 28 мая в 16:31
Ответ дляЩас ухожу
Вони вважають, що ні.
Сколько лет машинке?
Накладні мюслі• 28 мая в 16:31
Ответ дляЩас ухожу
Власник.
Червона калина• 28 мая в 16:31
Ответ дляЩас ухожу
Вони вважають, що ні.
Ну то ви їх не заставите. Сидіть без пралки. І періть вручну
Бесбардак• 28 мая в 16:32
Ответ дляНакладні мюслі
Власник.
а чому власник?
пралкою користувалися 2 роки, не власник же її ушатав
Накладні мюслі• 28 мая в 16:32
Ответ дляЩас ухожу
Вони вважають, що ні.
Тоді хай зменшують орендну плату. Кажіть, що в ціну оренди при заселенні входила працююча пралка, тепер її нема, тож хай зменшується оренда
Життє Бентежне• 28 мая в 16:32
Ответ дляЩас ухожу
За рахунок орендодавця
Їжак в панчохах• 28 мая в 16:32
Ответ дляЩас ухожу
Вони вважають, що ні.
Яка вартість ремонту?
Ще є варіант 50/50
Метровий сантиметр• 28 мая в 16:33
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Подшипник годен не меньше 5 лет.
Звезда в шоке• 28 мая в 16:33
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Ну за два роки підшипники не ушатать
Червона калина• 28 мая в 16:33
Ответ дляНакладні мюслі
Якби мені таке заявили, я б виперла розумаху у 24 години.. а по факту дала б тиждень на виселення.ще мені квартиранти умови не диктували. Нонсенс! На вихід. Шукайте квартиру з пралкою.
Не зацілована• 28 мая в 16:33
Сестра установила бойлер, когда в очередной раз сдавала квартиру.
Люди прожили 4 года, 2 раза за свой счёт чистили его и один раз что-то меняли.
Имхо, отталкиваться от того, сколько лет машинке и сколько живут конкретно эти квартиранты.
Если машинке 10 лет, а квартиранты только 3 месяца как сняли квартиру, то понятно что ремонт на совести хозяина квартиры. А если машинка покупалась уже при этих квартирантах, то надо полагать, что это их вина за такой износ (или если гарантия, чинить по ней).
Нет однозначного ответа.
Но в целом такие вопросы следует обсуждать на стадии подписания договора аренды
Нет однозначного ответа.
Залізний кіготь• 28 мая в 16:33
Ответ дляМетровий сантиметр
Подшипник годен не меньше 5 лет.
А полетел раньше. И что - производителю писать претензии?
Крайня невістка• 28 мая в 16:33
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Це автор користувалась 2 роки. А скільки до неї ще хтось користувався?
Метровий сантиметр• 28 мая в 16:34
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну, можно попробовать папе римскому написать.
Життє Бентежне• 28 мая в 16:34
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Це природній знос. Як можна ушатати підшипники в пралці звичайному користувачу?
Накладні мюслі• 28 мая в 16:35
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Чому ушатав? Люди користувалися, це нормально, це входить в ціну оренди. Якщо нема ознак того, що нею користувалися неправильно і це призвело до поломки, то робочий стан має забезпечити орендодавець.
Життє Бентежне• 28 мая в 16:35
Ответ дляМетровий сантиметр
Подшипник годен не меньше 5 лет.
Ми не знаємо скільки років тій машинці. Орендарі живуть в житлі 2 роки
Накладні мюслі• 28 мая в 16:36
Ответ дляКрайня невістка
І якої якості воно було придбано....
Метровий сантиметр• 28 мая в 16:36
Ответ дляЖиттє Бентежне
Это понятно. Поэтому я считаю, что именно в этом случае, за ремонт платит хозяин квартиры.