Видна міленіалка• 28 мая в 16:39

Зараз відносини з чоловіками старшими за жінок ніхто не хоче ? Наприклад чоловік

чоловіку 40 років, жінці 33 ?
Кукарикуууууу• 28 мая в 17:27
Ответ дляТа легко!
Вік, як приклад я написала вище. Немає ні за одним бідним чуваком черги ні в 40, ні в 60. Про це мова
За бедным и 20-летним очереди нет
Та легко!• 28 мая в 17:28
Ответ дляКукарикуууууу
За бедным и 20-летним очереди нет
Я згодна, про це писала вище. Хоча в нього є перевага. Секс може бути хороший.
Идууу--уууу блин• 28 мая в 17:28
Ответ дляТрахтибидох
Давайте фото чоловіка, ТТХ і короткий опис (освіта, склад сімʼї, робота, житло, авто і т.д.)
Достаточно информации о доходе. Бабки есть =завидный жених
Пешеходик• 28 мая в 17:28
Ответ дляЯк ухурделю
Ні, не хочу. Ще й аліментщик, мабуть.
Созависимые хотят. Тревожные хотят. У которых страх быть одни.
За всех не надо говорить.
Для драки• 28 мая в 17:29
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А сколько сидят сейчас дома безвылазно за юбками жен/мам, а женщина тянет всю семью...
Ну, их можно понять. Пробовать распознать мужа по тутаировкам в останках из пластикового пакета - такого никому не пожелаешь
Гола з конопель• 28 мая в 17:29
Ответ дляТа легко!
Це його формулювання в тексті. Не хочуть відносин з ним. Якщо він її веде на пиріжки, катає в трамваї і каже я серйозних стосунків не шукаю, то навіть надії немає
Ой, я перепутала, кто кого не хочет
Кукарикуууууу• 28 мая в 17:29
Ответ дляВимагаю спілкування
Так будут писать те, у кого ни кола, ни двора и деньги в приоритете)
У меня квартира, машина и з/п нормальная, но бедный мужик мне не нужен
Та легко!• 28 мая в 17:30
Ответ дляКукарикуууууу
Ви нормальна жінка. Гірше коли жінка у вашому положенні, шукає собі геморой.
Та легко!• 28 мая в 17:31
Ответ дляДля драки
Це горе, навіть не обговорюється.
Для драки• 28 мая в 17:32
Ответ дляКукарикуууууу
За бедным и 20-летним очереди нет
В таком возрасте нет проблем с отношениями. Они встречаются с такими же 20-летними девушками и за деньги никто не думает. На мак хватает, ну и нормально
Идууу--уууу блин• 28 мая в 17:32
Ответ дляДля драки
Автор, ну так надо что-то делать наверно. ПУбрать живот, правильно питаться, подкачаться, одеваться нормально, за прической следить. Это как минимум
Денег заработать и можно не следить
Вимагаю спілкування• 28 мая в 17:33
Ответ дляКукарикуууууу
Аналогично, имела ввиду, старые мне не нужны лишь бы деньги, свои есть: А у кого не закрыты базовые потребности ведутся на старых с деньгами - терпят
Кукарикуууууу• 28 мая в 17:34
Ответ длямистерЛяпсус
думаете автор похож на Харди?
Не знаю. Собственнику предприятия на котором я работаю 54 года и он выглядит даже лучше
Идууу--уууу блин• 28 мая в 17:35
Ответ дляДля драки
Він підійде до вас познайомитись із животом, у старому светрі і засаленим волоссям. Як ви зрозумієте що він ІТ-тішнік із зп 3000$ ?
Як ви це зрозумієте за новим светром і вимитому волоссю?
Та легко!• 28 мая в 17:35
Ответ дляКукарикуууууу
Також самотній, ніхто його не хоче?
Кукарикуууууу• 28 мая в 17:36
Ответ дляТа легко!
Це не приклад, таких насправді одиниці, і нам з вами вони точно не світять. це зірка з мільйонами.
Мужчине миллионов не надо, чтоб выглядеть хорошо
Трахтибидох• 28 мая в 17:36
Ответ дляВидна міленіалка
Да все своє.. Спортивний , дуже моложавий, без животика, пишні волоси )) Стрункий , високий..
Нормальні речі з торгових центрів,файний парфюм, гігієна..
Давайте фото цього красунчика
Та легко!• 28 мая в 17:36
Ответ дляКукарикуууууу
Але на 10 тисяч, живучи з мамою, це як приклад, виглядати гарно складно. Гроші йому як мінімум потрібні на здоров´я, спортзал і одяг, на авто. В костюмі на лісапєді, якось некрасіво.
Для драки• 28 мая в 17:38
Ответ дляИдууу--уууу блин
При нормальному зовнішньому вигляді починається діалог і у процесі може щось з´суватись. А якщо чоловік вирішив косплеїти безхатька, то шанси будуть нульові

В принципі якщо по людині є інформація з якись додаткових джерел, наприклад від знайомих, то згодна, дійсно щось може бути
Та легко!• 28 мая в 17:38
Ответ дляДля драки

Це нелогічно. Якщо йому подобається жінка немає сенсу її відштовхувати.
Королева краси• 28 мая в 17:41
Да будують відносини з різними. Але старший на 10 років чоловік,як правило,вже тухлий. Обтяжений аліментами,головняком,що треба вже дітям контракти платити і тд,здоров´я вже не фонтан,то тиск,то печінка.
Для драки• 28 мая в 17:42
Ответ дляТа легко!
Про велосипед - поганий приклад. В костюмі на велосипеді - це класний прикид. І дійсно класні велосипеди, вони дорожчі за мотоцикли
Та легко!• 28 мая в 17:43
Ответ дляДля драки
Це ви так вважаєте тому що у вас авто нема? Особливо на зустріч круто, зараз, в дощ. А перспектива яка? На ринок жінку на рамі возити?
Для драки• 28 мая в 17:45
Ответ дляТа легко!
Нелогічно. Але у мене на роботі є такий дядько. Чому він так виглядає - то в нього треба запитувати. Скількі він заробляє - то не знаю, але на костюм, парфум, спортзал і далі по списку йому точно вистачить
Та легко!• 28 мая в 17:46
Ответ дляКоролева краси
Тухлий... цікаве формулювання.
Та легко!• 28 мая в 17:47
Ответ дляДля драки
Одружений дядько, чи був взагалі одружений?
Идууу--уууу блин• 28 мая в 17:47
Ответ дляДля драки

Какая информация? Коллеги мужа зарабатывают +- 200т в месяц. У многих в 40+ появилась молодая жена до 30.
Авто за 50 штук очень украшает мужчину, делает его более конкурентоспособным .
Для драки• 28 мая в 17:48
Ответ дляТа легко!
Нема то нема. Він на метро може приїхати, а я на таксі. Посиділи у кафе, поговорили, якщо виникла зацікавленість, то наявність/відсутність машини не завадить продовжити відносини. Принаймні для мене
Та легко!• 28 мая в 17:48
Ответ дляИдууу--уууу блин
От і я про це, всю дорогу.
младокошкина• 28 мая в 17:48
Я вам скажу так,
мне 42, мужу 44.
Среди его друзей, из универа, школы и так далее.
То есть в кругу 43-45 летних. Я самая зрелая женщина, если так можно сказать. У них у всех жены\девушки 25-32 года.
То есть в компаниях, когда мы на квесты\кино\театры\концерты ходим, на лыжи ездим, на природу - все девушки минимум на 10 лет младше меня)).
Это прямо факт. Да, я хорошо выгляжу и ’дорого’ но тем неменее.