Запароленое одеяло• 28 мая 2025
Двійня, УЗД ,доплер порушення кровообігу
У кого була подібна ситуація: двійня моно ди
УЗД стабільний приріст по вазі у першого 240-280 кожних два тижні,другій плід 250-300 грам. УЗД на 30 тижні вага 1304грам і трохи менший животик окружність по параметрам
Другій плід 1443грам, структурних змін плацента з 20 тижня, у висновку маловаговий перший плід (по УЗД кровообіг не порушений) направили в стаціонар зробила доплер висновок кровообіг порушений
. Коли народили при такому ? Чи дійсно все так погано ? Вже починаю себе накручувати
Попразендовна• 28 мая 2025
Это нормальная разница. У меня ди-ди двойня, родились тоже с разницей около 500 г. Не волнуйтесь и не переживайте. У вас кс будет скорее всего
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Не накручуйте себе. У мене двійня. Різні по вазі зовісім
А як з плацентою у вас було ?
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Плановий 35-36,але не знаю як з цією ситуацією
Попразендовна• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
А какая степень старения плаценты? Что с ней?
Пенек Возмездия• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
А як з плацентою у вас було ?
Та наче нормально, старіла та кальцінувалась у 33 тижні вже. Народила природньо
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Ступінь зрілості 1-2,структурних змін плацента,порушений кровообіг
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПенек Возмездия
А в скільки народили ?
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Скільки у Вас тижнів зараз?
30,3
Попразендовна• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Это нормально в целом. Их двое на одну плаценту, ей непросто, но 30ая неделя это 1 ст обычно.
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
В мене за першою дитиною теж так було
Просто тут двійня і мене більш хвилює порушений кровообіг
Пенек Возмездия• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
30,3
ну не критично здається, моя лікар казала на низькому старті з двійнею бути з 32-го тижня. Сварила, що декрет підписує вже, а я сумку до пологового ще не зібрала. Не всі, хоча й немало дотягують до 36-38 тижнів
Пенек Возмездия• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
30,3
Такий термін для двійні та мами це вже супер. Тримайтеся, дорогенька, легких пологів щасливого материнства!
Мати драконів• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Де ви робили УЗД?
Може зробіть експертне УЗД десь у лікаря професійного
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПенек Возмездия
В мене запланований при норм справах на 35-36 тижні кс, перший раз теж був кс
Але я переживаю аби не було раніше
Попразендовна• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
В мене за першою дитиною теж так було
Полежите в стационаре, я так понимаю, вам предлагают госпитализацию. Покапают вас каким-то фуфломицином типа актовегина) шучу) ну в динамике понаблюдают, это неплохо. Что тут осталось? 5 неделек долежать)
Пенек Возмездия• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Але я переживаю аби не було раніше
нічого, це не страшно у наших випадках, все буде добре! Різностатеві діти?
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляМати драконів
Де ви робили УЗД?
Приватна УЗД , доплер в пологовому
Попразендовна• 28 мая 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Я доносила до 38, плановое кс на 38 неделе
Пенек Возмездия• 28 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
я до 34,5
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Так кладуть,але в мене ще менша дитина є
Не можу на довго залишити її
Мати драконів• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Приватна УЗД , доплер в пологовому
Ну я б зробила доплер десь а хорошому місці.
Якщо ви в Києві, то зробіть УЗД у: Краснова, Підченко, Соловйова, Мельник
Попразендовна• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не можу на довго залишити її
Совсем не на кого оставить? Может хоть дневной стационар?
Запароленое одеяло
• 28 мая 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Ні)
Уси Пуси• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
А як з плацентою у вас було ?
автор, у моей подруги двойня. на узи все норм было и вес в порядке. а когда родила, то врачи в шоке были. один плод 2. 300, а второй - 900 г. Выходили в стационаре. и все хорошо. уже мальчикам 18 лет.
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ні
Просто в Киеве при 2 роддоме есть отделение медицины плода, они как раз занимались осложнениями многоплодной беременности.
Возможно и в Вашем городе такое есть.
Ищите специалистов, консультируйтесь, ложитесь в стационар, самое главное это здоровье детей, младший ребенок переживет.
Возможно и в Вашем городе такое есть.
Уси Пуси• 28 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не можу на довго залишити її
вам сейчас надо думать о себе и двойне. если кладут в стационар, то ложиться и не задумываться. может быть договоритесь на ночь домой ходить.