Тут була хвиля тем "ой що далі буде?" Схоже ще один "тимчасовий" рік
Посол України в Євросоюзі заявив, що під час засідання Ради ЄС з питань юстиції та внутрішніх справ, що відбудеться в середині червня в Люксембурзі — Європейський Союз планує продовжити тимчасовий захист для українців до березня 2027 року.
Він зауважив, що на рішення Єврокомісії "вплинула безпекова ситуація в Україні, яка, на жаль, не покращується".
Більше:
Люблю ВалЄру• 29 мая в 09:27
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Да ладно, все имеет свой конец.
Но ясно, что не в ближайшие месяцы, если кто-то реально на это рассчитывал.
А война в Израиле имеет свой конец? Как Вы думаете, зачем Стармер в январе, прямо перед инаугурацией Трампа, перезаключил с Зе 100-летний договор о ’взаимном сотрудничестве и взаимопомощи в военное время’, и его срочно протащили через Раду?..
Братья Капли• 29 мая в 09:29
Ответ дляAnnaOst
Мені теж не треба ні професії медсестри ні ваших порад. Не розповідайте людям що їм робити і вони не будуть розповідати куди вам піти. До чого тут хамство?
А що вам тоді треба від Німеччини ? За що вам мають дати постійний статус ?
40каградусная• 29 мая в 09:29
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Там не такая война, там есть десятилетия тишины
Antoninaya1• 29 мая в 09:32
Другий день порадниці чубляться,через те, що ’посол України РОЗРАХОВУЄ на те, що ЄС, на засіданні, яке ВІДБУДЕТЬСЯ, ПЛАНУЄ’
Дівки, кажуть ’гоп’ після події.
Ответ дляAntoninaya1
Дівки, кажуть ’гоп’ після події.
Ну так вони давно заявили що в червні вони вирішать це питання. Ось з´явилася інформація як саме
Antoninaya1• 29 мая в 09:37
Ответ дляAnnaOst
А перед цим була інформація, що навпаки переглянуть в сторону зменшення терміну, тобто навіть не до березня 26
ПотеряласЯ Я...• 29 мая в 09:40
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Израиль по сути воюет с коалицией идеологических противников.
Там ситуация изначально спорная, резолюции ООН против него, даже Украина голосует традиционно против.
И они не воюют годами, обострения короткие и совсем не такие интенсивные, как у нас.
Харчовий тріль• 29 мая в 09:41
Ответ дляДобротная
В Украине просто нет никакого будущего ,они нас задавят ценами,мизерной зарплатой ,пенсии то вообще ,говорить нечего и ловля людей людоедами.вчера была в поликлинике,там влк,выходят тцк все слоны на 12 месяце беременности,страшно на них смотреть
Согласна
Фрикаделька• 29 мая в 09:49
Ответ дляAnnaOst
В Німеччині просто самозабезпечення не дозволяє отримати інші підстави для перебування. ЄС в 23 році обговорювала якраз такі спрощені умови для статусу довгострокового резидента. Але щось все заглохло
Автор, Я без негатива, если что. Но я реально не понимаю, что вы имеете ввиду. В Германии проживает огромное количество иностранных граждан. Все они (за исключением беженцев) работают и живут здесь. На абсолютно разных работах, зачастую неквалифицированных.
Что вы имеете ввиду, когда пишете,что самообеспечение не даёт возможность остаться?
ЛісАпетная• 29 мая в 09:51
Ответ дляAnnaOst
Та нічого вони не знають. Реагують на ситуацію. Що ніякої мирної угоди найближчим часом не буде і так ясно. На фронті наступ. Я про російський наступ
Цього варто було очікувати тому контакти на зброю прописані на27рік
KROX@• 29 мая в 09:51
Ответ дляКидаю курити
Давно давно есть возможность перейти с временной защиты на другие статусы. Кто не работает/не учиться/не вышел замуж за местного, те подаются на международное беженство, отдают укр доки и получают ВНЖ сразу на 4 года и паспорт беженца для поездок.
Беженство во многих странах не рассматривается пока действует временная защита. И получить его ( даже если бы рассматривали заявки ) не так просто.
Ответ дляФрикаделька
Ті громадяни в основному члени ЄС, поляки, румуни, болгари. Щоб отримати ’робочій’ внж це має бути кваліфікована робота, з певною зарплатою, з безстроковим робочим контрактом. Якщо людина старша 45 років, то умови по зарплаті дуже жорсткі. Ну або у людини має бути професія зі списку дефіцитних: догляд за старими, електрик
Куда_бежать• 29 мая в 09:52
Ответ для40каградусная
Молодь
Скоріше наша.
Ага. Прям будут выбирать по национальности
ЛісАпетная• 29 мая в 09:52
Ответ дляОтжигающая
А мы все равно переходим на другой параграф в этом году
Бвжщоб у вас вас все склалось добре
Отжигающая• 29 мая в 09:55
Ответ дляЛісАпетная
Бвжщоб у вас вас все склалось добре
Дякую. Вашими молитвами
ЛісАпетная• 29 мая в 09:57
Ответ дляОтжигающая
Дякую. Вашими молитвами
Я без сарказму, я сама така як ви. Нажаль в україні майбутнього я не бачу. Мої всі надії на повернення в Україну скінчились рік тому. Час йде , а життя одне. Потрібно прилаштовуватися в новій країні.
Меломанка Маланка• 29 мая в 10:01
Ответ дляОтжигающая
Да, но с другой стороны все родное: люди, язык, ментальность. Жилье свое.
Своє поки ще...нічого не відомо.
Фрикаделька• 29 мая в 10:01
Ответ дляAnnaOst
Турков очень много. Они не члены ЕС. На каком основании они тогда здесь? Работают зачастую парикмахерами.
Меломанка Маланка• 29 мая в 10:02
Ответ дляПомаранчова душа
Спрошу пока тут, не хочу отдельную тему создавать, только не кидайте камни. Если сейчас выезжать, куда лучше? Германию не рассматриваю. Из вариантов - Австрия и Норвегия. Может что-то ещё посоветуете? Двое взрослых детей, одному в следующем году поступать, второй уже студент, но есть возможность уехать. Хочу увезти и вернуться в Украину, посоветуйте где будет лучше
Всюди важко без грошей. Ви ж обираєте де є допомога, але вона замала. Готуйтеся пахати.
Фрикаделька• 29 мая в 10:05
Ответ дляAnnaOst
Ви правда не в курсі як в Німеччині з´явилися турки, італійці і в´єтнамці?) це трудова міграція з минулого ще століття і їх нащадки
И что? Они получили гражданство, хотите сказать и поэтому их дети спокойно живут и работают здесь?
Замрійлива• 29 мая в 10:08
Крім того, там ще є інформацію, що за цей час потрібно буде розробити механізм подальшої легалізації.
Замрійлива• 29 мая в 10:09
Ответ дляБутерброд з ікрою
Пзд, война никогда не закончится
До чого одне до іншого? 🤦♀️ Чи ви по прикметам живете? Це є очевидно, що війна триває. Може ви хотіли, щоб людей відправили на окуповані назад? Або готові в себе вдома прийняти?
Замрійлива• 29 мая в 10:11
Ответ дляAnnaOst
Та я б не назвала це нормальним життям. Я особисто сподівалася що буде якийсь інший статус прийнято. Що таки буде припинення вогню. А для тих хто виїхав і хоче таки залишитися буде якийсь шлях для легалізації
Ну то хто вам заважає легалізуватись? До праці і легалізуйтесь. В якій ви країні?
Замрійлива• 29 мая в 10:12
Ответ дляОтжигающая
Так і є
Замрійлива• 29 мая в 10:13
Ответ дляAntoninaya1
Не було такої інформації, якщо мова про оригінал. Місцеві доброзичливі порад ниці перекручували як могли
Замрійлива• 29 мая в 10:14
Ответ дляЗаздрість то погано
І це не ще один тимчасовий рік.
За планом, він має бути останнім.
Читайте новини з іноземних джерел і повністю, далі йдеться про те, що за цей час має бути розроблений механізм для тих хто хоче залишитися і для тих, хто ХОЧЕ повернутись.