Хома з пастою• Изменено 29 мая 2025

Сумська область

Вчора тут одна написала, що який там наступ на Суми, всього пару якихось сіл.
Сьогодні колеги взнали, що вчора росіяни вбили всю родину їх родичів у цьому селі.
Здається деяким відрубало пам´ять, що якщо заходять росіяни, то вбивають цивільних людей, катують і т.д. Це не просто кілька сіл, а людські життя.
LudaSHS• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Канечно
Ато 👀
Особливо бо банкам. Різним.
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Внімательно записую ’’розумні’ речі
вище самий смак, що треба було і яка раха спаситель
Проблеск супер пупер думки неперевершеного мозку
Удалено администрацией...
anutka-e220• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Вот вот,в россии рта бы не открыли хаять военных не правда ли?
IrinnkA• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Я называю их так ккк они того заслужили. В Украине 11 лет война, 3 с лишним года полномасштабная. Я людей не обзывают. Кацапы - это не люди, это - ошметки цивилизации.
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляanutka-e220
Удалено администрацией...
IrinnkA• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Ну тогда почему должна быть виноваты ЗСУ? Это война и Украина не агрессор. Все претензии к российским выб...кам
Filomena• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
LudaSHS• 29 мая 2025
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
Про скарги і порушення правил Порадниці
В ще про якісь банки
Filomena• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Це ж треба… виходжу з діалогу. Ви чи то на німецьку перейшли чи я перестала російську розуміти)
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Про скарги і порушення правил Порадниці
В ще про якісь банки
Удалено администрацией...
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
LudaSHS• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
І виходить?
Не порушуйте правила, що я можу вам радити
anutka-e220• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Это к тому почему ваши родственники живы,с паспортами и пенсиями,открыли бы рот тронули бы ещё как,а так рассказывая про украинские дроны можна выжить.
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
І виходить?
Удалено администрацией...
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляanutka-e220
Удалено администрацией...
LudaSHS• 29 мая 2025
Ответ дляnabludatel
Ніхто з Запорізької обл не везе ні в який Краснодар. Ви ще Москву згадайте.
А про Донецькій і Луганській областях також ж біда з лікарями, як і в Запорізькій.
Ви писали про проблеми з доступом до інсуліну, чи є зараз таке?
anutka-e220• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
Здорово, то есть претензии к тем кто не оставил живого места у вас нет?
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляanutka-e220
Есть. Но что это изменит? Уже
anutka-e220• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Есть. Но что это изменит? Уже
Нападать это выбор,защищаться обязанность.Странно что жители Донбасса этого не понимали.
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляanutka-e220
Не обязанность. Жители Донбасса хотели нормально просто жить. До 14 года никаких боевых действий в их населенном пункте не было
Paolla• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Я знаю немецкий на хорошем уровне
Ну с такой логикой и во время второй мировой мирные евреи и не только полягли из-за вины обоих сторон.

Адміни, ще раз звертаюся до вас. Чому ця кацапська мочалка з хорошою німецькою займається російською пропагандою і ви це їй дозволяєте?
nabludatel• 29 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Мій брат, якому потрібен був інсулін виїхав в жовтні 2022 року після закриття руськими проїзду через Запоріжжя.
Проблема полягала в тому, що брат приймав голландський інсулін. руські,після окупації стали видавати руський інсулін. Він брату не підійшов. У нього цукор підскочив і в Мелітополі його не могли стабілізувати. Він стабілізувався за призначеннями, які йому зробила лікар з Запорізької обллікарні.
Зараз брат виїхав, про інсулін не знаю. Але залишилися інші родичі, знайомі. По їх свідченнях медицина ****.
LudaSHS• 29 мая 2025
Ответ дляnabludatel
А аптеки, направлення?
Чи не має лікарів?
anutka-e220• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удивительно правда? Все 23 года независимости не было боевых действий,а тут вдруг.Та вообще так им хреново было,что прям помощи попросили.Для меня остаётся до сих пор загадкой насколько люди глупы,что выбирая войну они наивно что последствий не будет?
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляPaolla

Удалено администрацией...
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляanutka-e220
Кто выбрал войну?
Oxy3• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Удалено администрацией...
То есть к тому, что расстреляют ребенка у вас претензий нет? Для вас ситуация норм и вполне допустимая? Ох, боты уже все границы перешли. Потенциальное убийство ребенка для вас никак не меняет счастье в оккупации. Жесть.
anutka-e220• 29 мая 2025
Ответ дляErledigen
Кто выбрал войну?
А кто кричал путин помоги? Ну помог как мог,а по вашему мы должны были ещё и приданого сверху дать?
Erledigen• 29 мая 2025
Ответ дляOxy3
Удалено администрацией...