Сито для думок• 01 июня 2025
Дівчата, що можете скажете на рахунок цього чоловіка? Я знаю, що ви експерти
Ваше перше враження про цього чоловіка? Вам не здається, що трохи на алкоголіка смахує ? Познайомилися на свйті знайомств.
Напишіть, будь ласка, що ви думаєте про цю людину
Сито для думок
• 01 июня 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Вы поступаете низко. У вас нет прав выставлять чужие фото без согласия его владельца. Мерзко!
Ви так само знайомі з власником? Вже попередили , а може запросили сюди?
Голова колгоспу• 01 июня 2025
Ответ дляРедисочка
Это ловушка для тех, кто хочет отмывать
точно)
Смурфетта• 01 июня 2025
Ответ дляСито для думок
Чому?
Морда алкаша ,бомжа , олигофрена , если вы такая же по красоте,то берите уже
Смурфетта• 01 июня 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Він досить симпатичний мужчина, якщо його обмити, одягнути.. Але щось мені підказує, що це він Вас опустить до свого рівня, а не навпаки..
Він не економний, він скупий - тут є різниця.
Что значит обмыты ??? А если у него ганзоли? Волосня подмышками густая вонючая ,ноги в грибке,тело в коросте и лобковые волосы в мандавошках???
Сито для думок
• 01 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Я думаю, що ви перебільшуєте. Он вже відписуються, що знають цього чоловіка і навіть спілкувалися з ним. А головне, по темі, не пишуть
Море Щастя• 01 июня 2025
Мужик як мужик... Що на нього дивитися. Тут уже треба робити висновки після того, як він відкриє рота і гаманець.
Якщо цікавий, харизматичний, смішний, не жлоб (побоялася навіть ’щедрий’ написати, прости Господи), то можна розглянути. Але тут питання уже - для чого. Час разом проводити 3-4 рази на тиждень чи дітей заводити.
Сито для думок
• 01 июня 2025
Ответ дляМоре Щастя
Жлоб 100 відсотків
Залізний занавіс• 01 июня 2025
Ответ дляЖертва интернета
А вы проведите эксперимент в вашем кругу. Попросите подсказать крепкий алкоголь типа на подарок в районе тысяча - полторы. И подготовьте побольше дополнительных вопросов. Про букет виски, можно ли брать джин, а что насчет рома, бренди, текилы, а чем они отличаются, и так далее. Я вас уверяю, некоторые мужчины будут ни бэ ни мэ, а некоторые начнут выдавать просто простыню информации, вы устанете слушать. Как вы думаете, откуда они все это знают?
Вы состоите в клубе анонимных алкоголиков?)
Зроблено у 80-х• 01 июня 2025
Ответ дляСито для думок
Я фото принесла з сайту знайомств, де людина зі мною активно переписується. Для себе я маю випішити чи потрібно надалі саілкуватися чи ні а ваші коментарі мимо.
А для чого тягнути сюди. Ну без форуму не можна вирішити ? Для того щоб зрозуміти спілкуватися чи ні, думка форуму дуже не обов´язкова. То особисто Ваша справа
Акуна_Матата• 01 июня 2025
На алкоголіка не схожий, а схожий на чоловіка, якому байдуже на свій зовнішній вигляд. Типу інтелектуалів - друзів Гоші із відомого фільму. Математик/кандидат наук/геолог/бард/художник...
Таке перше враження.
Але і алкоголь ніхто не відміняв. Любителів багато в усіх сферах.
Таке перше враження.
Жертва интернета• 01 июня 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Перед тем как подкинуть идею с экспериментом, я не подумала что в вашем окружении просто может не быть мужчин. Поняла это только когда написала, извините
Петриківна• 01 июня 2025
Характеристика:«Я гуру я учітєль, несіть мені по три рубля, і мудрості я дам вам дохуя»
Анамнез
Ніким не пойнятий геній, живе з мамою, є такий же їбанутий друг , з яким мама дозволяє зустрічатися у них вдома і пити водку або пиво по вихідних. На зустрічі обговорюють «продажність системи» , те що люди всі «тільки про гроші думають» , а вони не такі, вони вже вийшли з системи. Іноді можуть обговорити якусь теорію з фізики або астрономію , про яку вони дивились ролик на ютубі. Живе на пенсію мами + якась мінімальна зарплатня, з роботи охоронцем сігаретного кіоску.
В юності був красивим, користувався попитом серед неформальних дівчат, бо грав на гітарі, прочитав Бхагават Гітту, і Кафку. Дивується, чому зараз жінки не ведуться на гітару і кафку.
Анамнез
дамаБезСобачки• 01 июня 2025
Ответ дляСито для думок
Так, я серйозно
Добра розумна людина на фото. Можливо не зовсім як належно оцінена цим світом.
Уравнобешенная• 01 июня 2025
Ответ дляСито для думок
Казав, що раніше курив траву, зараз 44 роки більше не курить
Бегите, стремный , походу дальше курит …, не надежный ..
Петриківна• 01 июня 2025
Ответ дляСито для думок
У нього навіть на цьому фото очі накурені
Леди Г• 01 июня 2025
Ответ дляСито для думок
даже признался
и вымеще ним интересуетесь
где ваша планка?
и вымеще ним интересуетесь
где ваша планка?
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляSo_so
Напоминает одного моего друга, я даже фото дважды посмотрела, на всякий случай.
Интереснейший человек, человек науки.
Он хоть моется? А то сосать немытый член не хочется, хоть и научный член
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляСито для думок
Давайте так, він іноземець, не українець, але дуже це ситуацію не міняє
Я его видела на баду. Даже испугалась
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
Покажите и свое фото, может вы крышечка именно от этой кастрюльки.
С дредами)
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
Дреди то не зло. У нас батюшка зробив дреди. Відома в місті постать. Сім´я, діти, політик
Батюшки все...
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляВилосипедниця
Ну так у него ясные и умные глаза и он явно не похож на маргинала. У него внешность типачная такая , как у преподов художки конца 90-х , начала 2000-х. Я бы по внешности не очень судила , главное - это его личностные качества и на одной ли вы с ним волне. А альфа-самцы красивы лишь на картинке , в жизни с ними не айс )
Ну дело не в альфа. Нафиг те альфа. Но человек когда неопрятный, непромытый, это неприятно, я люблю чистых мужчин, с нормальной причёской, которые пахнут приятно. Но я и сама такая. Хотя многим все равно наверное. Кто-то и сам моется только водой, раз в неделю
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Чоловіки такого не пробачають
Ну да. Это тётки все прощают. Ду..
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляРедисочка
Такие часто за это мстят всем подряд женщинам, встречаются недолго и грубо бросают, а еще могут выбирать малолеток
Ну да. У малолеток , к сожалению мало опыта
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляТоска в носках
И что? Связываться с алкоголиками?
Наверное да, и прислуживать еще
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
С чего поставили диагноз? Я вижу неопрятного мужчину средних лет, который не очень следит за своей внешностью.
Мечта
Латексне альтер ЕГО• 01 июня 2025
Ответ дляТочноБудет
Я, конечно, не скажу, что мужчина на фото эталон всего чего только можно, НО - если попросить советчиц, у кого мужья 40+ и которые так усиленно фукают здесь, показать фото их мужей/мужчин, то уверяю вас, это будет в большинстве своем тоже печальное зрелище. Просто со стороны себя не видим.
Неужели многие здесь живут с немытыми и такими ужасными?