Чумачечая Весна• 01 июня в 19:51

Мати будиночок в селі це прірва

Купа роботи на городі..то косити то садити. Хто там каже, що це круто...
Бензопирен• 01 июня в 20:21
Ответ дляНоворічна пальма
Пусть тебе приснится Пальма де Майорка
В Каннах или в Ницце ласковый прибой
Или в Подмосковье роща вдоль пригорка
Только чтобы вместе были мы с тобой (с)
роща не годится
Мамкиня доця• 01 июня в 20:21
Ответ дляОднозначная
Лайфхак!
Треба виділити перед будинком площу для газонах, зорати її трактором, обробити гербіцидом, потім покласти залізну сітку і постелити газон. По периметру газона поставити огорожу(см 10 вистачить) і купити робот-газонокосарку
Поливати за допомогою поливали на шлангу, яка рухається вліво-вправо
Цього мало щоб газон був ідеальним
Новорічна пальма• 01 июня в 20:23
Ответ дляБензопирен
роща не годится
Нам с вами - не годится . А автору поста , на который я отвечала , вполне возможно .
Love_Love_Love_• 01 июня в 20:24
Ответ дляНесу пургу
Юмор совсем отсутствует, да?
У вас нік дуже в точку
Несу пургу• 01 июня в 20:28
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас нік дуже в точку
А у вас не підходящий
Пургу тут несете ви і в усіх темах
Love_Love_Love_• 01 июня в 20:29
Ответ дляНесу пургу
А у вас не підходящий
Пургу тут несете ви і в усіх темах
Ще примітивніше не знайшли що написати?
Добротная• 01 июня в 20:31
Ответ дляГаля із Дарниці
Польза- стоять раком?
Ну ок.

В моем окружении все состоятельные имеют домик с газоном.
И у одних огород. Но там спец нанятые люди все делают.
Огород шёл с участком.

А жена смотрит в кресле отдыхая после работы
Ви радянських фільмів передивилися.В селах давно цивілізація,раком стояли 50 років тому
Форс мажор• 01 июня в 20:33
Ось щойно з свого крісла кокона зфтографувала своє село, але в мене чоловік дуже працьовитий. Я лінтюх(
Якщо б два такі як я, була б пєчаль.
Несу пургу• 01 июня в 20:35
Ответ дляДобротная
Є дуже багато забитих сіл, де не проведена воду і старі так і доживають. Я була не в одному селі
Форс мажор• 01 июня в 20:35
Ответ дляДобротная
Та все рівно купа людей садить городи. І як не крути біля будинку, щоб будо гарно треба пахати.
ТаПрямТам• 01 июня в 20:36
Ответ дляГаля із Дарниці
У кого есть деньги те покупают у тех, кто сажает
Без химии
Нема справжнього органік на продаж,особливо картоплі.
Все на продаж обробляється хім засобами.
Я только за!• 01 июня в 20:37
Ответ дляНесу пургу
В селе круто только отдыхать и то лишь летом. В остальном дно
Хто сказав що дно ?
Форс мажор• 01 июня в 20:37
Того року я вирішила на садити город, картоплю саме. Те зілля потрібно було косити разів 5. Намахалися більше як з картоплею. цього року все закатали в газони. Їх теж косити. Я вже кажу давай частину просто продамо😞
Chaterbox• 01 июня в 20:38
Хата в селі - це геморой для тих, хто не вміє дружити з природою.
Розказую.
Будинок з усіма зручностями новий, по комфорту нічим не відрізняється від квартири, є ще й плюси у вигляді незалежної комфортної температури.
Ділянка 50 соток. 22 - садок і покос, 3 - кущі і городик) На городику росте все, що ми любимо, ще й роздаємо. При розумному підході воно росте майже саме, полоття 2 рази за сезон та і то чисто прошарувати. Косити чоловік любить, а сіно загрібають і забирають сусіди, взамін є іноді гуски, яйця, молоко...
В сезон можна купити за копійки (відносно) у сусідів будь які овочі, які не вирощуєш сам.
Але, це підходить для нас, без дітей і не любителів туси. Робота віддалена.
Форс мажор• 01 июня в 20:40
Ответ дляChaterbox
Розказую.
50 соток🥸 та ну. В мене 10 і то стільки не треба. 3 сотки, щоб поставити мангальну зону і якусь качельку. На тих сотих пахати треба
Я только за!• 01 июня в 20:40
Ответ дляНесу пургу
Зачем вы на украинский перешли?
Оце так 😡😡😡😡
Холодная каша• 01 июня в 20:41
Ответ дляparele
Мій вариант, недалеко від міста, на машині їжджу на роботу.
На ділянці квіти, пара грядок з помидорами.
Сьогодні майже 19 тисяч кроків по дому та саду, від «нічого робити» 🤣
Аналогічно. Але до Києва 20 хв машиною
Chaterbox• 01 июня в 20:50
Ответ дляФорс мажор
Нахіба на них пахати?! Хай собі будуть.
Траву скосити біля дому рази 3, а подалі то 2 раза за літо, сіно віддаєм.
Сусід пів участка великого під ліс залишив, гриби тепер у дворі збирає)))
Совбез• 01 июня в 20:55
Ответ дляЧумачечая Весна
Ні тільки на вихідні..і виходить що немає вихідних. .
Дом в селе хорошо, если работаете там не Вы. Ну или Вы совсем нигде не работаете и Вам нравится копаться в огороде от скуки. У меня частный дом, хоть и все сделано так , что бы меньше за всем ухода было, но все ровно это занимает, не так время как силы.
Пьяная вишня• 01 июня в 21:15
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так не надо жить в глуши.
Есть нормальные села, а еще есть такие что денег не хватит там даже сарайчик купить.
Там, де треба купу грошей на сарайчик, працюють садівники та інший персонал). А так загалом у селі треба пахати, навіть коли там грядки з цибулею і кілька кущів помідорів. Знаю, маю такий екстрім)
Галя із Дарниці• 01 июня в 21:24
Ответ дляДобротная
Я хочу увидеть как можно прополоть помидоры стоя, сидя или лёжа
Chaterbox• 01 июня в 22:01
Ответ дляГаля із Дарниці
Посадили, вони підросли, окучили, підв´язали, всю землю на грядці заложили скошеною травою. Всьо. Ходіть собі, попльовуйте, рвіть помідорки
parele• 01 июня в 22:16
Ответ дляНесу пургу
Зачем вы на украинский перешли?
У Вас дуже влучний нік)
Несу пургу• 01 июня в 23:38
Ответ дляparele
У Вас дуже влучний нік)
А у вас ні
parele• 02 июня в 07:02
Ответ дляНесу пургу
А у вас ні
Але те, якім він повинен бути, вирішую саме я, як і з мовою.
Це не рандомний вибір, як у Вашому випадку.
Несу пургу• 02 июня в 07:04
Ответ дляparele
Ну так анонім це випадково но,навіщо до нього чіплятись
Але вам не пасує
parele• 02 июня в 07:06
Ответ дляНесу пургу
Але вам не пасує
Чому тоді Ви вважаєте, що Вам пасує насміхатися з чиєїсь мови?
Бритоножка• 02 июня в 14:45
Ответ дляНоворічна пальма
Передайте ей , что она дура . Я летом живу на даче одна . Это дачный поселок на окраине поселка рядом с Полтавой . За 17 лет меня не то что никто не убил , но и ничего никто не украл и никакой гадости не сделал .
мою сотрудницу закололи ножом в ее доме. в городе. так что, кто дура - это еще вопрос