Советничаю тут• 02 июня 2025
Что было самым трудным в принятии изменений с теле во время беременности у вас?
Ответ дляАмелі на мілені
А що не їж і не пий?
Як що? Алкоголь, суші і ще куча всього. Як запитати лікарів - великий список придумають. Після родів цей список ще більший. А я от після родів не могла їсти те, що можна було, не хотіла. Через це дуже похудала , швидше чим мала б, одна з причин чому грудне відійшло. Не було з чого формуватись.
Почемучечка• 03 июня 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Повезло. У моей мамы во время второй беременности пигментация огромными пятнами пошла по всему телу - так и осталось.
У меня лицо так и осталось. Даже лазер помогает только частично и временно
Амелі на мілені• 03 июня 2025
Ответ дляLacrimo
Алкоголь - то ясно, суші їла.