Тут надолго• 02 июня 2025
Тонус матки
Становилась на учёт оказалось у меня тонус матки, врач сказала лежать принимать ношпу и витамины. Принимаю ношпу матка как была что камень так и есть, у кого такое было что принимали девочки подскажите пожалуйста.
Угги в горошек• 02 июня 2025
А какой срок? Может, гинепрал нужен уже. Вас наблюдает врач роддома или жк?
Тут надолго
• 02 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
18 недель ЖК наблюдает
Ананомчикус• 02 июня 2025
В мене плід опустився і розкриття було невелике. Лежала в лікарні, капали геніпрал
Угги в горошек• 02 июня 2025
Ответ дляТут надолго
18 недель ЖК наблюдает
В ЖК нет смысла, ищите хорошее врача в роддоме, желательно уже того, с кем будете рожать
Тут надолго
• 02 июня 2025
Ответ дляУгги в горошек
Спасибо большое 🫶
Секс-Бомба• 02 июня 2025
Обидві вагітності була з тонусом. Практично весь час в лікарні. Капали магнезію. На пізніших термінах геніпрал капають, але в мене серце не ахті, то намагалися до нього не доходити (дає тахікардію). Паралельно приписували свічки утрожестан, магне В6, інколи ношпу. При другій вагітності лікар сказала - тонус в нормі, коли ти походиш, понапрягаєшся, живіт може кам´яніти . Але коли лягаєш і розслабляєшся - протягом 15 хв повинен прийти в норму, якщо не проходить - то вже в стаціонарі капатися.