Кумася• 03 июня 2025
Мене чоловік зʼїсть. Я дітям не організувала нормальні канікули
Їхати з ними не можу бо робота
Гроші дає, а я не можу сообразити куди їх відправити.. ех мабуть вже і місць немає в нормальні місця
Кому не важко, накидайте ідеї
Чим зайняти дітей підлітків в Києві і куди відправити потягом з іншими дітьми?
Бо з моєю роботою взагалі нікуди з ними не вдасться поїхати
Кому не важко, накидайте ідеї
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Мої хочуть різноманіття
Активності
Але щоб в гори не так часто ходити
Активності
Але щоб в гори не так часто ходити
Мои в Эдельвейс ходили через раз,просили остаться.
Накладні мюслі• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
А який це денний табір?
З ранку до вечора. Ночують вдома. Але треба туди возити щодня
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляНакладні мюслі
В гарні табори ще в квітні заброньовано. Хіба що останні зміни лишились.
В Києві я в денний табір віддавала.
А там есть укрытие итд? Ещё не поздно забронить в Карпатах.
Лагерь в городе это уныло
Лика-прилипка• 03 июня 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Была бы проблема. Деньги есть - вариантов масса
Згодна. Очі розбігаються. Хочеться всюди встигнути, але бюджет не резиновий і часу на все не вистачає((
Накладні мюслі• 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Лагерь в городе это уныло
Немає. Але розташовані в тихих маленьких селах. Зазвичай це готель з великою територією.
Накладні мюслі• 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Лагерь в городе это уныло
Якщо ви про укриття в денних таборах Києва, то їх при школах часто організовують, де є укриття
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Дав 150000 грн
На 2 дітей
Ооо автор, так это прекрасно,можно 3 раза отправить
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Дав 150000 грн
На 2 дітей
А ещё вопрос. У мужа отдельные деньги что-ли? Вы не в курсах,сколько он может выделить на отдых?
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Я в схожій темі давала посилання.
Для козаків табори)
Деловитая• 03 июня 2025
Автор, запишіть їх зараз в Пласт. Якраз чудово проведуть літо і матимуть активності надалі
Лика-прилипка• 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Для козаків табори)
Дівчатам теж дуже подобається. Багато двіжу, активностей. І телефону по мінімуму))
Поддакиваю иногДА• 03 июня 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А в чем проблема посоветовать? Люди здесь советуются где купить, что приготовить, как лечить. По-моему, это один из самых безобидных вопросов.
Не проблема, могу посоветовать :
А что касается поста, то автор просто пассивная. Она не озадачена вопросом , чтобы ей посоветовали. Она хочет, чтобы вместо нее придумали. Это разные вещи.
Лика-прилипка• 03 июня 2025
Ответ дляДеловитая
Ви так кажете, ніби це просто. Я молодшу дитину два роки не могла записати, анкету закривають за лічені хвилини.
Кумася
• 03 июня 2025
Ответ дляДеловитая
Не можу знайти сторінку їхню
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Не можу знайти сторінку їхню
Ви вибираєте Пласт і сразу Гугл показує
Перловая Кашка• 03 июня 2025
Табір .
Forestcamp.myhovo
16т за 10 ночей
3-4 дітей в кімнаті
Всього в таборі до 35 дітей
Ми в цьому були декілька разів - дитина в захваті .
Буду вдячна ще рекомендаціям ,
Forestcamp.myhovo
16т за 10 ночей
3-4 дітей в кімнаті
Всього в таборі до 35 дітей
Буду вдячна ще рекомендаціям ,
Шальная коклетка• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Він взагалі на війні
Гроші дав і колупає мій мозок що діти шатаються в хаті і нічого їм не організувала
То колупати мозок час є, а шукати власним дітям варіанти немає?
Кумася
• 03 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Табір .
Forestcamp.myhovo
16т за 10 ночей
3-4 дітей в кімнаті
Всього в таборі до 35 дітей
Буду вдячна ще рекомендаціям ,
Forestcamp.myhovo
16т за 10 ночей
3-4 дітей в кімнаті
Всього в таборі до 35 дітей
Буду вдячна ще рекомендаціям ,
Ухти
Ціна шара!!! Дякую
Перловая Кашка• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Ухти
Ціна шара!!! Дякую
Хороша ціна .
І саме головне що безпечно . Біля кордону з Румунією , гори , ліси .
Шукаю щось схоже і цікаве - не знаходжу і близько .
Закордон без себе в такому віці не відпускаю .
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Хороша ціна .
Гердан
Папобус• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Дав 150000 грн
На 2 дітей
Нормальний такий бюджет для відпочинку, можна двічі обох в табір відправити, тільки вже багато де місця розібрали. Гляньте Файно Тайм в Іршаві зміну (місце подобається) і в Буковелі є у них зміна, Скаутвіль (в Україні і в Польщі), можливо хто Болгарію перевірену запропонує,. Радили Гердан, Ультрамарин., Бригантину можна глянути.
Папобус• 03 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А як взагалі туди попасти і коли слідкувати за тим записом, знаю, що не просто (Київ).
Послушная• 03 июня 2025
Ответ дляКумася
Мені довірив
Немає йому коли цим займатись
Так легко поручать другим, а потом мозг выедать.
Спасибо ему конечно, что он воюет и защищает нас.
А Вас, мать его детей, гнобит за свои деньги?
Самая СоветЧиваЯ• 03 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не проблема, могу посоветовать :
Спасибо, отличная рекомендация лагеря. Думаю кому-то пригодится.
Лика-прилипка• 03 июня 2025
Ответ дляПапобус
На фб є сторінка Київського пласту, вони попереджають, коли викладають анкету. Раз чи два на рік це буває.
Багато бажаючих і мало виховників, всі воюють. Хлопцям важче, бо чоловіків більше воює