❗️ Все кто в Украине, особенно Киев, будьте очень осторожны. Сегодня или завтра будет тот самый обстрел.
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 23:07
Ответ дляMila228
Пишут, что вроде бы россия запустила по Украине Орешник, но он взорвался недалеко от границы с Казахстаном.
сподіваюсь на території боліт, а не Казахстана?
Vittoria66• 05 июня в 23:07
Ответ дляIncol
Ну Сирець сама нейтральна, Дорогожичі досить глибока. Он Лук´янівка скільки пережила а тільки зовні двері на віхд постраждали.
Та невже, тільки двері на вхід постраждали? А нічого, що по протилежній стороні всі верхні поверхи знесли ракетними ударами в будинках в минулому році, там ні одного цілого будинку не залишилося. Вже не кажучи про будинки с потрощеними вікнами і знівеченими фасадами зі сторони метро до Київської Русі. Там люди вже декілька разів міняли вікна, після останнього обстрілу багато вікон, просто, вже заколотими фанерою.
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 23:08
Ответ дляVittoria66
Я так розумію, мова про підземку, ні?
Ответ дляVittoria66
Мова була про станцію метро, яку б обрати, щоб безпечніше, ви якось неуважно читали. Працюю зовсім поряд, чудово знаю, що там і як.
Vittoria66• 05 июня в 23:11
Ответ дляIncol
Так пишіть про станцію метро, а не про саму вулицю. До того метро ще добігти треба з такою небезпечною локацією.
Я сприйняла Ваш допис як опис локації, чому так і відреагувала.
Ответ дляVittoria66
Я розумію що всі тривожні на ніч, але я відповідала дівчині на конкретний пост і пост був виключно про станціїї метро, вулиця там Іллєнка, якщо бути прям такою дотошною.
Королевишна• 05 июня в 23:16
Ответ дляIncol
там понівечений Артема, сильно побитий, і побитий фасад метро. Макдо теж сильно пошкодили, проте він давно вже працює. Про вибиті шибки в людей - так, усе правда. Внизу на станції все нормально.
ReintTycha• 05 июня в 23:19
Ответ дляMila228
Де таке пишуть?
Vittoria66• 05 июня в 23:20
Ответ дляКоролевишна
На станціі, так, дякуючи Богу, все нормально. Але сама локація дуже небезпечна, так як можна не встигнути добігти до метро і спуститися.
_Alekssandra_• 05 июня в 23:20
Ответ дляБудьмо Гей
Новость скопираванна из тг.
А зачем? Как Вы видите ’быть осторожными’?
Ответ дляКоролевишна
ПОвторюся ще для вас, щодня йду від Лук´янівки до роботи, працюю поряд, у вікна панорамні всі вибухи по перемитру в масований обстріл спостерігала, тому писати що там мені не потрібно. Пост про те що станція Лук´янівська, не дивлячися на саме ’гараче’ місцезнаходження, внизу є абсолютно без пошкоджень, тобто слугує і захистом також, ушодження тільки зовні при вході. І люди, які живуть поруч, в більшій безпеці будуть на станціїї аніж в квартирах.
Espresso_caffe• 05 июня в 23:25
Ответ дляМанула
Напевно фейк, Казахстан зовсім в іншій стороні від України. І небо над Капустіним Яром не закривали
Звёздонька• 05 июня в 23:32
А вчора, позавчора, місяць та рік тому були якісь інші обстріли? Нащо так людей нагнітають?
Yegonyashka• 05 июня в 23:33
Ответ дляkanuka
Искандеры 3 установки разбили, самолёты, носители ракет разбили почти полсотни, какой обстрел, не верю. Разве шахеды запустят как обычно.
уже взлетели(
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 23:43
Ответ дляEspresso_caffe
Не розумію. Це протилежна від Донбасу сторона. Куди вони намагалися поцілити?
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 23:44
Ответ дляkanuka
Мені вже цікаво більше, ніж страшно)
Ромашка -3390• 05 июня в 23:49
Ответ дляReintTycha
Тю.
Суми,Херсон, Харків.щодня знищують.
А от вся увага на Київ.
Суми,Херсон, Харків.щодня знищують.
А от вся увага на Київ.
А давайте лучше обратим внимание на запад , вот подруга сказала за полгода ни один шахид и ракета не залетела. Вот давайте порадуемся
Ромашка -3390• 05 июня в 23:49
Ответ дляReintTycha
Ага.
Інша Україна. Елітна
Элита на западе, вы чтооо
Не чіпай - вб ю• 06 июня в 00:14
Ответ дляRiesling
Там в Брянске вроде склад искандеров накрыли, подготовленных на сегодня
я так зрозуміла що не склад, а установки, з яких обстрілюють
Ответ дляIncol
Як інакше, вона глибоченна