❗️ Все кто в Украине, особенно Киев, будьте очень осторожны. Сегодня или завтра будет тот самый обстрел.
Вишня с сахаром• 06 июня 2025
Ответ дляBrita
Удалено администрацией...
И сейчас в восхищении
Хайпуют на войне
ReintTycha• 06 июня 2025
Ответ дляWomAnn
Ви хвора? То нам тепер радіти чи що сьогодні?
А дочого тут радість? Я про інше написала.
А не радіти, що десь теж фігово.
Думаєте, що мені в кайф просипатися від вибухів і труситися , куди ляпне збити частина
А не радіти, що десь теж фігово.
Не чіпай - вб ю• 06 июня 2025
Ответ дляВишня с сахаром
Удалено администрацией...
Від того що на десяток ракет менше пролетить? Звісно ж ми в захваті. А треба сумувати було?
ReintTycha• 06 июня 2025
Ответ дляWomAnn
То погляньте на еновини сьогодні. Істерика за Луцьк і Тернопіль.
Бо відео.
Я кажу своїм ріднім за кордоном- я накриваю дитину своїм тілом. Мені не до відео. Бо нема бомбосховищ.не вірять, пприкольно видається. Бо нема відео.
І я не Київ, не Харків, Не Суми
Бо відео.
І я не Київ, не Харків, Не Суми