Джавеліна• 08 июня в 02:07

Що скажете про такий рівень заробітку?

Є пара без дітей. Своє житло в якому живуть та ще декілька здають в оренду. Жінка не працює. Дохід від 140 тисяч (це тільки зарплата) може бути і 200. Але 140 мінімум. Гроші з оренд відкладаються. Живуть в Києві. Є відчуття, що все одно мало. А як на вашу думку ? Чи хороший це рівень життя на такі кошти в столиці ?
Трусиковед• 08 июня в 02:12
Ну якщо вдягатися в секонді,і слідкувати за акціями в продуктових маркетах,то можна якось жити.Але треба думати як заробляти більше
ДелиВерка• 08 июня в 02:13
Круто, я б жирувала, наш дохід в 4 рази менший.
Трусиковед• 08 июня в 02:13
Жінку можна на OnlyFans прилаштувати,щоб без діла не сиділа
Тоскующая• 08 июня в 02:13
Всех денег не заработать (с)
P.S. А пара, хоть как, умеет расслабиться и получать удовольствие от денег?
diablo12• 08 июня в 02:13
Призрачно все в этом мире бушующем
Тоскующая• 08 июня в 02:13
Ответ дляТрусиковед
А по ночам может вышивать или печь на заказ. И троллить на Советчице.
75В• 08 июня в 02:31
І жінка при цьому не працює? Живуть від зарплати до зарплати, їдять курячі шиї та перловку а взуття одне на всі сезони. Пора і їй працювати. Якщо будуть мати хоч 300 тис в місяць то і нормальне м´ясо раз в місяць зможуть собі дозволити.
Кіма кепка• 08 июня в 02:49
Ответ для75В
А якщо з´являться діти, то треба кожному члену сім´ї заробляти по 300тис. 140-200тис, якийсь пшик
75В• 08 июня в 02:52
Ответ дляКіма кепка
Так на сто можна дітей відправити працювати. На жуйку і колу якраз запрацюють. Вже економія в 200 тис за місяць
На_оба_рот• 08 июня в 02:59
Я не знаю ни одного человека, которому было бы достаточно денег, которые он зарабатывает. Вот ни одного. Даже если у него доход несколько десятков тысяч долларов в месяц.
Поэтому ничего удивительного в размышлениях вашей пары нет
Небалувана Галя• 08 июня в 03:44
Ответ дляНа_оба_рот
Сколько бы денег не было, всегда мало. Аппетиты растут
Добротная• 08 июня в 06:17
Не знаю в мене 10
Всюди влазю• 08 июня в 06:46
Ну так если им кажется что мало - значит мало. Зависит от уровня их трат, доход тут такое относительное понятие.
Дівка в намисті• 08 июня в 06:49
Ніщеброди.
МашМааш• 08 июня в 07:06
Автор, ну вы же знаете, что для большого количества украинцев - это огромные деньги при таких вводных. При этом с текущими ценами это точно не жить и ни в чем не нуждаться, на какие-то вещи все равно хватать не будет.
У нас такой доход при наличии маленького ребенка и я работаю (но работаю в радость, немного по часам и работу люблю). Считаю это хорошей базой: дом купили, машину, у дочки няня на полдня, у меня обучение. Но многие вещи не покупаем или экономим
Конкретно вам на что не хватает?
Мания-Величия• 08 июня в 07:20
Ответ дляНа_оба_рот
Моя мама деньги никуда не тратит :))
Хочет в отпуск - едет. Хочет платье/сумку - покупает в любой момент.
Дети выросли (содержать, учить уже не надо)
Квартира есть
На цены в магазине не смотрит. И то остаются деньги «доллары купить»
Наша взяла• 08 июня в 08:17
Ідіть на...
МадамОхмури• 03 июля в 00:48
Рівень хороший але притомні люди зараз не живуть в столиці через безпекову ситуацію, або передмістя подалі від шляхів польоту і подалі від важливих об´єктів
А ще знайомі для підсираховки збулували собі будинок в Івано-Франківськів області, енергонезалежний і по суті з бункером(називають з безпечною кімнатою, але це не одна кімната).
Тому маючи гроші, тупо сидіти в Києві.
Найгірше у новобудові з панорамним видом на високому поверсі (от, як ЖК Манхетен і т.п.)