Сиреневенькая• 08 июня 2025

Ось таке у нас суспільство

30 людей підтримали насильство над дитиною як метод виховання.Що з Вами люди???
Завжди мало• 08 июня 2025
Мне дедушка рассказывал, как их били лозой по рукам в церковной школе за кляксы.
Курочка• 08 июня 2025
Ответ дляДама с заначкой
Є рейтинг країн за рівнем щастя. Стабільно перша п´ятірка це скандинавські країни і Фінляндія.
В Скандинавии , в целом , не хилый оборот психотропных веществ, Швеция в тройке мировой по предписанным ад, транквилизаторам и бензодиазепинов, почти половина населения на них сидит периодически.
Мerida• 08 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Це засіб розставити рамки дозволеного.
Та пояснити, що порушення норм поведінки буде каратися.
Потерял телефон - побили ремнем.
Пришёл на час позже -побили ремнем
Не захотел есть ужин - влупили по морде.
Расскажите про рамки дозволенного для вашего ребёнка. Он же знает, за что какое наказание ждет
Потребую апгрейду• 08 июня 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Ким вами? Лише до того моменту поки те що виросте, не вдарить вам поміж очи, щоб обмежити ваші кордони, вашого свавілля.Ще є варіант, викине вас з життя.
З дітьми старше за 8 років вже є шанс домовитися про належну поведінку. Вони вже чують дорослих та розуміють наслідки поведінки.
А ось молодшим дітям буває що тільки речень може доступно пояснити наслідки.

Мені не прийшлось в вихованні своїх синів припиняти покарання ременем. Вони мене чули і вели себе адекватно.
Але я бачу навкруги дітей, які не реагують ні на батьківські зауваження, ні на зауваження оточуючих.
Мій молодший син зараз підліток. 14 років. Закінчив 8 клас. В нього є декілька однокласників та однокласниць, якім батьки не могли дати ладу і в першому класі. А зараз вже зовсім втратили контроль над ними.
Батьки - не якісь там моргинали.
Але коли дівчина в 8 класі 2/3 шкільного року просто не ходила в школу та по всім предметам має початковий рівень знань (1-3 бали) - мама не находила нічого за краще, ніж писати заяви про відсутність за сімейними обставинами. Бо вже не може нічого зробити.
А коли дитина була в першому класі - я бачила, що ту дитину можно було привести до ладу. Дівчинка не дурна.
Мerida• 08 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду

Батьки - не якісь там моргинали.
А что для вас примерное поведение? За что вы б побили?
Пукимончиг• 08 июня 2025
Ну якщо дитина сатана, то я не проти.
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляkissulichka
Раньше провинившихся в школах пороли тонкими ветками, вымоченными в соли. Ходили все как шелковые. Меня батя ремнём дубасил, синяки неделями сходили, зато нормальным человеком выросла. Сейчас детей кружат, плоды такого воспитания наблюдаем прямо сейчас со всякими лесбиянками и прочим мусором
Ваш коментар ілюстрація вашого ’виховання’. Наочно. Ви сама як ваш батя - в найгіршому сенсі
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляНагайна
Да, если не пороть, то обязательно вырастет или проститутка , или лесбиянка.
Можливо залежність орієнтації людини від кількості ударів ременем мають дослідити вчені
Настасья Пицун• 08 июня 2025
А вы до сих пор не поняли как все устроено в этом мире? Все происходящее сегодня-логическое продолжение и отражение законов общества. Войны и различные катастрофы - это один из методов коллективного «вразумления», но я смотрю вокруг и понимаю, что уже все… совсем все.
Укр_жіночка• 08 июня 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Бідні діти, у вас за графіком шикування, чи віджимання? Чоловік різкою не отримує за погану поведінку? А то бити слабшого, це ж багато розуму не треба.
Дивіться за своїми.
Ви гарантуєте,що ваші не приведуть в квартиру знайомих-злодіїв?
Або не за*яжуться з наркотиками?
Чого причепились до людини?
Не стесняюсь• 08 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду

Батьки - не якісь там моргинали.
І що? В моєї подруги дитина не вчилась. Не давалось, можливо був діагноз, я не питала. Закінчила з нульовими знаннями, з довідкою школу. Все життя ця дівчинка мріяла бути перукарем. Стала ним. В Польщі був свій невеличкий салон. Зараз в штатах стає на ноги і матері допомагає. Розум і гарна освіта не гарантує нічого. Добре коли навчаються діти але є інші і вони нічим не гірші, від ваших.
Паратруперсупер• 08 июня 2025
Ответ дляСиреневенькая
Значит Вы не против насилия...зачем подменивать правду?
Вы не знали сколько тут пасется разных шоколадо мертветчуковских ботов?
Не стесняюсь• 08 июня 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Дивіться за своїми.
Або не за*яжуться з наркотиками?
Чого причепились до людини?
Вам аналогічна порада, дивіться за своїми, ви якого до мене причепились?
После 18• 08 июня 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Иногда лучше ремня раз дать и привести в чувство, если разговоры на понимает, чем потом разгребать последствия
А,вы не разговоры разговаривайте объясните и / или разжуйте ребенку на доступном языке
Укр_жіночка• 08 июня 2025
Ответ дляНе стесняюсь
То не тужтесь зі своїми бздурами,не смішіть людей,психоЛОХша )
Аnnеt• 08 июня 2025
Ответ дляНакладні мюслі
хотели бы, чтобы вас на работе за проступки штрафовали поркой?
Лунтик-паунтик• 08 июня 2025
Ответ для100pudov
Вы же несколько месяцев назад были беременна первым ребенком
Да? Я вообще смутно помню, что ей 16 или 17 и она уже родила.
После 18• 08 июня 2025
Ответ дляКурочка
Ой,только не надо бла- бла))
Нормально все в Швеции, за себя переживайте!

Себе поставь, клоуна чудо - юдо
Сама собі лікар• 08 июня 2025
Пару раз давала ремнем или проводом. И это не было за то, что посуду не помыли. Это было хамство, огрызание, полная невменяемость. Просила-просила, прискакала с проводом, куда попало, туда попало. И все супер
Зато есть понимание, что мама не шутит и на голову не вылезешь. И не стыдно в свет с ними выйти, и достаточно активные, свое мнение выражают всегда, это я поощряю
Но ёлки если я прошу лечь спать и не орать полночи так ккк у нас есть соседи, а меня не слышать, то ок. Услышали)
автор Сиреневенькая • 08 июня 2025
Ответ дляНастасья Пицун
А что значит все?Безнадежно все?
Аnnеt• 08 июня 2025
Ответ дляСама собі лікар
есть понимание, что мама распускает руки. вас ваши дети в старости тоже будут лупить проводом - и правильно сделают.
После 18• 08 июня 2025
Ответ дляАnnеt
А, потом в старости искренне не понимают, почему и за что.
Аnnеt• 08 июня 2025
на вопрос ’почему бьют детей?’ - есть только один ответ: ’потому что дети слабые и не могут дать сдачи’.
Курочка-чубаточка• 08 июня 2025
Автор, а чи не дуже ви категоричні?
автор Сиреневенькая • 08 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Автор, а чи не дуже ви категоричні?
Ні, для мене це Дикість і Ненормальність, яку просувають в нашому культурному полі як Нормальність і це звісно викликає тільки категоричне ’ні’ насиллю
Потребую апгрейду• 08 июня 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Тоб то, якщо дитина пів ночі сидить в і-неті, а потом не прокидається з ранку щоб піти до школи, якщо вона зовсім не робить ніяких домашніх завдань та не відкриває підручники - ви вважаєте, що треба не чіпати дитину? Що якось само собою розрулиться?

Вашій знайомій пощастило. Але ж скільки є випадків, коли батьки-пенсіонери до своєї смерті утримують своїх дорослих дітей. Боячись їм слова сказати.

Дітей треба виховувати з народження. Інколи застосовуючи і фізичні покарання. Щоб потім не плакатися, що в 7-річному віці троє дорослих не справляються з дитиною.
На привозе• 08 июня 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Нарушили вы правила дорожного движения, к вам подходит полицейский и дубинкой лупит вас, чтобы дошло как следует. Нормально, это вам приемлемо?
А вы мне не клоунов лепите, а словами отвечайте. Или нечего умного сказать?
Настасья Пицун• 08 июня 2025
Ответ дляДама с заначкой
Если все начнут употреблять в таких количествах психотропы в Украине, то и тут уровень счастья запредельный будет. В Швеции, например, активным детям еще в саду выписывают препараты. Я об этом не на форуме прочитала, у меня сестра там живет 21 год
автор Сиреневенькая • 08 июня 2025
Ответ дляСама собі лікар
Главное ж, что люди вокруг скажут и чтобы Вам стыдно не было(((
Мerida• 08 июня 2025
Ответ дляСама собі лікар
Раз давали проводом не раз, а несколько, то не работает ваша система. Она ж должна была иммунитет выработать сразу, а вам пришлось повторять и повторять.
А если проводом попали в глаз? Или рассекли так, что зашивать пришлось? Не жалели бы?