Сиреневенькая• 08 июня в 13:39
Ось таке у нас суспільство
30 людей підтримали насильство над дитиною як метод виховання.Що з Вами люди???
100pudov• 08 июня в 13:50
Ответ дляkissulichka
Раньше провинившихся в школах пороли тонкими ветками, вымоченными в соли. Ходили все как шелковые. Меня батя ремнём дубасил, синяки неделями сходили, зато нормальным человеком выросла. Сейчас детей кружат, плоды такого воспитания наблюдаем прямо сейчас со всякими лесбиянками и прочим мусором
Любая крайность - это плохо
Вы сейчас пишете о крайностях
Не стесняюсь• 08 июня в 13:51
Ответ дляkissulichka
Ви з такими установками де зараз в селі з Амішами, чи в жіночому монастирі?
Усатая полосатая• 08 июня в 13:51
Ответ дляkissulichka
жирновато будет
Не стесняюсь• 08 июня в 13:52
Ответ дляУсатая полосатая
жирновато будет
Скажіть, аж тече той смалець.
100pudov• 08 июня в 13:52
Ответ дляkissulichka
Чей-то вы на тролля мне давно смахиваете
Недавно вы секс меньшинств поддерживали
Мрію про пончик• 08 июня в 13:52
Ответ дляНакладні мюслі
Иногда лучше ремня раз дать и привести в чувство, если разговоры на понимает, чем потом разгребать последствия
Коли ви не розумієте людської мови, то вам можна в пику дати. Я правильно розумію?
kissulichka• 08 июня в 13:52
Ответ дляНе стесняюсь
Сейчас на работе, дома ждут дети, есть муж. Ещё вопросы?
Нагайна• 08 июня в 13:53
Ответ дляkissulichka
Да, если не пороть, то обязательно вырастет или проститутка , или лесбиянка.
Дама с заначкой• 08 июня в 13:53
Ответ дляГубка Боб
Звичайно. Погані дії передбачають погані наслідки.
Наслідки безкарності дітей ми вже бачимо.
Я не бачу
що саме ви бачите?
Потребую апгрейду• 08 июня в 13:54
Ответ дляНе стесняюсь
А ремінь вам гарантує життя без наслідків? Це чудо засіб який зробить вашу дитину слухняною, зручною і вихованою? Яка ви наївна.
Це засіб розставити рамки дозволеного.
Та пояснити, що порушення норм поведінки буде каратися.
Не стесняюсь• 08 июня в 13:54
Ответ дляkissulichka
Бідні діти, у вас за графіком шикування, чи віджимання? Чоловік різкою не отримує за погану поведінку? А то бити слабшого, це ж багато розуму не треба.
Мрію про пончик• 08 июня в 13:54
Ответ дляГубка Боб
А ви нічого не підміняєте?
Ремінь - це покарання, а не виховання. Ви різницю розумієте? Чи просто хайпонути захотіли?
Це насилля. Фізичне
Дама с заначкой• 08 июня в 13:55
Ответ дляkissulichka
Якось москалями тхнути почало
kissulichka• 08 июня в 13:55
Ответ дляНе стесняюсь
Я не обязанна перед вами отчитываться за свою жизнь. Своих детей я воспитываю так, как считаю правильным
Не стесняюсь• 08 июня в 13:56
Ответ дляПотребую апгрейду
Це засіб розставити рамки дозволеного.
Ким вами? Лише до того моменту поки те що виросте, не вдарить вам поміж очи, щоб обмежити ваші кордони, вашого свавілля.Ще є варіант, викине вас з життя.
Курочка• 08 июня в 13:56
Интересно, есть статистика , что в тех странах, где детей принято воспитывать ремнем (или аналогом), то есть менее развитые, выше уровень депрессий, неврозов и иных психических отклонений, чем в развитых, где личности юной слово поперек родители сказать не могут??
Вот что-то я читала исследования и оказалось наоборот.
100pudov• 08 июня в 13:57
Ответ дляkissulichka
Вы же несколько месяцев назад были беременна первым ребенком
Не стесняюсь• 08 июня в 13:58
Ответ дляkissulichka
Я не розумію навіщо вони вам взагалі були потрібні? При такому розкладі. Все ж простіше. Немає дітей, немає проблем. Раптом лесбіянки з геями повиростають ви ж не переживете.
Сиреневенькая
• 08 июня в 13:58
Ответ дляГубка Боб
А ви нічого не підміняєте?
Ремінь це насилля насамперед, яке Ви виправдовуєте словом ’покарання’ за яке до речі в нормальних суспільствах батьки відповідають вже в поліції і якщо з першого разу не доходить, то дитиною опікується держава.
Дама с заначкой• 08 июня в 13:58
Ответ дляКурочка
Є рейтинг країн за рівнем щастя. Стабільно перша п´ятірка це скандинавські країни і Фінляндія.
Мрію про пончик• 08 июня в 13:59
Ответ дляНе стесняюсь
А дубасить кого тоді? Чужих не можна,себе – шкода.
Не стесняюсь• 08 июня в 13:59
Ответ для100pudov
Тепер їх четверо і всі навчаються в церковно приходські школі. Тут так буває, сюжетні лінії можуть розвиватись у будь якому напрямку.
Не стесняюсь• 08 июня в 14:00
Ответ дляМрію про пончик
Свекруху, чоловіка.
Мрію про пончик• 08 июня в 14:00
Ответ дляНе стесняюсь
Свекруху, чоловіка.
Нє, ну вони можуть втащить у відповідь. Страшно
Кошка Мурка• 08 июня в 14:01
Ответ дляКурочка
Да, например в Швеции и США, где только гуманные методы, самый высокий процент самоубийств.
Не стесняюсь• 08 июня в 14:01
Ответ дляМрію про пончик
Можуть втащіть. Але людина може зрозуміє що таке бути у слабкі позиції, коли ніяк не можеш себе захистити.
Мрію про пончик• 08 июня в 14:02
Ответ дляНе стесняюсь
Нормальна людина і так розуміє, що насилля, будь-яке, то погано.
Кошка Мурка• 08 июня в 14:03
Ответ дляСиреневенькая
Отлично! Вы бывали в детдомах? А я бывала. И даже взяла там ребенка. Насилие, побои и моральное унижение - обычные методы воспитания там с младенчества.