Самая СоветЧиваЯ• 10 июня в 07:16
Суми(
Дуже болить за рідне місто. Не була вдома більше трьох років, як з дітьми виїхала закордон. Залишилась квартира у новобудові. А головне батьки. Батько сказав, що не виїде з рідного міста при будь-яких умовах. Що буде далі? Всі ці роки я жила мрією повернутись 😭. Мама налякана. Декілька днів тому був сильний дощ, небо було черне, і одразу лунала тривога. Я з нею у цей час балакала по телефону. Вона сказала, що дуже моторошно від цього всього.
Не прошу пораду. Батьків я не вмовлю виїхати, це сто відсотків. Дуже хочеться вірити, що Суми залишаться Україною.
Патика-мотика• 10 июня в 17:33
Ответ дляБаррикадница
а від того, що я буду рвати волося на голові і бігати з істерикою змінится ситуація? Зараз нічого того, що не було за останні 3 роки не відбувається. Змінится ситуація - за пару годин зберемося і виїдемо, бак завжди заправлений в авто
Ми з Харкова 1 березня 22го року ледве виїхали... Пробки, обстріли, погоріло зчеплення дорогою через кілометрові затори.
Патика-мотика• 10 июня в 17:38
Ответ дляКапитанша
Где именно? Схожу - посижу.
А если серьезно. почему их не должны обустраивать? Люди сейчас живут своей обычной жизнью. Гуляют с детьми, сидят на лавочках. Они меньше прав на лавочки имеют. чем жители Львова или Ужгорода, только потому что фронт в 25 км?
Потому что город нужно максимально защищать и деньги в это вкладывать.
Каяспер• 10 июня в 17:39
Ответ дляТрільчиха
Автор, що буде - ніхто не знає.На жаль.Але якби кокнули хуйло та його оточення раніше - може все б і закінчилося.А так дозволенність вбивати нас.Акби не наші хлопці і дівчата з ЗСУ - нас вбивали б ще більше і більше жорстко.
вбивство хуйла нас не врятуе, бо нема гарантii, що пiсля нього прийде хтось кращий:(
маминаБубочка• 10 июня в 17:45
Ответ дляШвидкоруч
Лично вы бы хотели белить с ними комнату , только честно? )
Только честно - я бы не хотела жить под обстрелами, с постоянной угрозой для жизни. Все остальное можно пережить. В том числе цыган и сирийцев
Трахтибидох• 10 июня в 17:49
Ответ дляНамакушка
В Германии принимают с животными
Проще сначала Самир приехать, а потом животных забирать
Подруга с ребенком в марте 2022 выехали, муж в 2023 (негоден по зрению, до войны был белый билет), а в 2024 кошку забрали
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я вас розумію. Я два роки в деталях мріяла як повернусь в свою квартиру. Ляжу на своє ліжко і скручусь калачиком як дитина. Як пройдусь своїми вуличками. Нема вже вуличок. Але я отримала таку депресію що не милась тижнями. Кожен рух був болючим. За допомогою психотерапевтів і антидепресантів я відпустила минуле як повітряну кульку.
Дуже болить від того що такий біль у багатьох попереду
Підкажіть контакти психотерапевта. Дякую.
всегдаДаДа• 10 июня в 18:36
Ответ дляlilul990
Можуть підійти до Сум і буде те саме що з Харковом наскільки у раші хватить ресурсу.
Все буде Україна - висловлювання для ......ів. У мене в Сумах є знайомі які сидять вірять але воювати за своє місто не йдуть
Ну то якого результату хочете?
Расстояние от Харькова до границы 26 км, расстояние от Сум до границы 22 км, поэтому тут и так то же самое. Тревоги по полдня и больше уже давно
Фея_3уровень• 10 июня в 18:50
Ответ дляБаррикадница
честно просто задрали уже своими грустными смайликами со словом Сумы. Вот нахрена? Сидите в своей загранице и сидите. Волнуется она... Я сумчанка, и вот такие бесят больше, чем нытье киевлян при обстрелах
100%. Но Киеву реально достается очень сильно. Нытье бедняжек из Тернополя и Луцка это вообще за гранью выбешивания.
Ядвига Юсьлегко• 10 июня в 19:37
Ответ дляШвидкоруч
Только вот придётся жить сначала в лагере , а это сложно.
Жить с дочкой - так отец превратит ее жизнь в ад. Многие, кому пришлось жить с родителями и свекрухами разоспались вдрыск
Да, вот это неудобство в лагере и страшит пенсионеров, ну нашим до 70, еще активные, не хотят в таких условиях.. Это же не сразу в квартиру как дома переехал и сам себе хозяин..
Разные люди просто
Швидкоруч• 10 июня в 20:58
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Разные люди просто
И во том же
Раз одела не бу• 10 июня в 22:44
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Різні люди бувають. Мої сиділи на даху дивились як Дніпро села зносить. Вода зійшла вони ще півроку там жили.
Мої батьки пояснили. Якщо їх вб´ють щоб я не винила себе. Вони усвідомлюють ризики. Але вони хочуть залишитись на своїй землі
Боже мій 😭 чому я це читаю??!! Чому я таке читаю в 21 столітті?? Ну цобана ж русня! 🤬🤬🤬
Живчик-счастливчик• 10 июня в 22:59
Не знаю, що сказати.
Казати, що все буде добре- якось недолуго..у мене сусіди х Сумщини, вп Ненавидять всіх , що живуть змушено не дома. І я їх розумію.
І коли голосно, радіють’ відчуйте і ви’
То від безсилля. За то не можна ображатись
І коли голосно, радіють’ відчуйте і ви’
мадамГрицацуева• 10 июня в 23:10
Ну в Сумах эти дни тихо, спокойно, не как в Киеве и Одессе ночью было
Істеріомама• 10 июня в 23:47
Ответ длясказочное_Бали
мы вас услышали,шоколадно мертветчуковский троль.
Гав гав,маня
Почем зекоманда даёт за пост? 5 грн хоть платят?
Істеріомама• 10 июня в 23:48
Ответ дляПатика-мотика
Якщо артилерія дістає до міста - це вже набат про виїзд.
Перші місяці війни так у Харкові було, люди гинули по дорозі в магазин, за водою, машини загорялися, їдучи дорогою. Харків майже півроку жив у метро.
Недавно прочла в новостях. Между делом.
В Ха прилетело то то и то то, и Торнадо.
Рсзо уже достаёт опять до города,это очень плохо
А у нас макарошки• 11 июня в 02:15
Ответ дляШтора с кисточкой
Можете просити молити їх можливо у вас вийде
Подруга вивозила своїх два рази з окупації, батьки вернулися додому.
Подруга більше їх не чіпає 🤷♀️
Звʼязку немає з ними.
Батькам треба виїхати в інше місто щоб подзвонити
Подруга більше їх не чіпає 🤷♀️
Звʼязку немає з ними.
Батьки в Рубіжному?
Капитанша• 11 июня в 08:56
Ответ дляПатика-мотика
Что за бред? Предлагаете Сумам самостоятельно заняться своей обороной, пока вы во львовских парках на новых лавочках будете сидеть?
Патика-мотика• 11 июня в 21:52
Ответ дляІстеріомама
Недавно прочла в новостях. Между делом.
Емае... Не встречала инфу про Рсзо. Собралась к родителям как раз съездить на неделю в Ха...
Істеріомама• 12 июня в 04:16
Ответ дляПатика-мотика
Я сейчас не найду.
Но в каком то канале,то ли Хх,то ли 1654 написали. Причём так,промежду делом( у меня глаза на лоб вылезли): прилет шахела, ещё что-то и Торнадо