ЖизньНеимеетСмысла• Изменено 12 июня в 18:18

Война проиграна?

Бывший ветеран Айдара считает что Украина фактически проиграла эту войну. Все это вопрос времени. Сейчас нас успокаивают что все будет хорошо напоминает февраль 22 года. Многие чиновники уже сидят на чемоданах. Особенно мне вспомнилось что один генерал украинский недавно сказал, что в сумской области противник прорвался так как люди просто не хотят воевать.
Что думаете пора готовить тревожный чемоданчик?

svecola• 13 июня в 07:19
Удалено администрацией...
svecola• 13 июня в 07:19
Удалено администрацией...
SometimesDiena• 13 июня в 07:32
Ответ дляsuper-kidd
Вот только красный крест - такого не сообщал,
более того утверждает, что такое заявление ложь.

Международный Комитет Красного Креста (МККК) не получал сообщений о 400 000 пропавших украинцах.

Вот проверенные цифры:
📊 Данные МККК

С начала полного вторжения России (с февраля 2022 года) МККК задокументировал около 23 000 человек, находящихся в статусе «пропавших без вести»
.
Кроме того, МККК получил примерно 32 500 запросов на розыск пропавших со всех сторон конфликта (гражданских и военных) .

По состоянию на февраль 2025 года количество дел о пропавших, «документально подтвержденных» МККК, выросло до около 50 000.
Но это как со стороны Украины так и России вместе.
Они сообщили об этом на своём официальном ТГ канале
ClikClik• 13 июня в 08:10
Ответ дляAksinia 111
Насколько вероятно было бы все то , что Вы описали, если бы ещё во время Чечни и убийства детей и женщин, мир проснулся и раздавил режим хуйла ? Сколько смертей можно было бы избежать, сколько людей не превратида бы война в калек ? Люди жили бы в своих домах, экономика развивалась .
Одна кучка дегенератов развязывает войны на протяжении 20 лет и никак не найдут на них управы.
Сколько платят Вам, что Вы вините во всех грехах жертву а не агрессора ?
Вы совершенно не разбираетесь в геополитика,если думаете,что только одна кучка дегенератов развязывает войны.
Просто сейчас война на нашей территории.
LudaSHS• 13 июня в 08:17
Ответ дляSantaMonika
Я вже паличками готова голусувати на дереві аби війна закінчилась
Бо не може гинути стільки людей
Ви знаєте, скільки помирає за день ?
Як думаєте? Без тупої аналітики
Щось реальне, знаєте?
Є реальність а є емоційність
До речі, паличками і В Дії вибори , як ви пропонуєте, є велика вірогідність виграшу Зелі знову, і хто ж перевірить, у кого доступ до системи?
І що далі? Пуйло зупинить війну?
Я ж пишу -тупик, всі якісь будують ілюзії виходу
LudaSHS• 13 июня в 08:18
Ответ дляBransoletka
Який саме вплив це матиме в геополітиці, на Вашу думку?
Так багато ж написано різного, коротко : тоталітарні режими, руйнування порядку після 2 світового, диктатури і розповсюдження зброї масового знищення
LudaSHS• 13 июня в 08:21
Ответ дляAbrado
Можливо з часом ми зможемо повернути теріторію дипломатичним шляхом, але для цього треба щоб на рашці змінилась влада, щоб розпадась імперія, багато інших щоб. Я, чесно кажучи, теж надіюсь на такий розвиток подій, але дивлячись на увесь триндець що відбувається, то шансів не багато
Мединський, отой переговорник рф, виступав на форумі і щось казав про майбутнє і що Україна використає згодом, при нагоді, в майбутньому сценарій Карабах 2
Кстаті історик
SantaMonika• 13 июня в 08:23
Ответ дляLudaSHS
Є реальність а є емоційність
І що далі? Пуйло зупинить війну?
Я вважаю, що Зеленський має підти з посту і ніколи в житті не балотуватись
Його поставили руйнувати країну і розвалювати
Все на тому. А далі будемо вирішувати без нього - що робити далі
LudaSHS• 13 июня в 08:23
Ответ дляVikki
А какого он припёрся в политику,раз он не профи?
А теперь взялса за гуж..

Продолжал бы куем бренчать,было бы супер для всех.
ПС я за это недоразумение,не голосовала.
Якого народ побіг голосувати за нього? Масово, і тут прямо істерики були за нові лиця ,в 2019 року тих, хто проти, обзивали, хейтили
Зараз що?
LudaSHS• 13 июня в 08:29
Ответ дляSantaMonika
Це теж ілюзії
Бо він піде, реально? Ви вірите що він піде Сам?
Що далі Стефанчук? Це ж зелені ті ж самі і таж вертикаль
Я вважаю його не профі і з низким айкью, і ще шкоди робить антимайдан в його оточенні
Бо як писала в 2014,2019 треба розбудовувати впк. Так що тепер?
Я не бачу в цих каруселях зараз сенсу, колись писала, про Кб Луч, розробки, інше, зараз смисл.
Фантастичні сценарії, бо я девочка так хочу, теж толку
Нічого зараз не зміниться.
Війну може зупинити агресор, це реально, за час, ми це бачили на Паску і 9 травня. Все інше, і навіть вплив Трампа то перебільшення. А Вплив Сі... Сі вигідно така маленька війна, щоб вона регіональна була, виснажувати рф, і дивитися сценаріі майбутнього щодо Тайваню.
Aksinia 111• 13 июня в 08:36
Ответ дляХомякПавлова
Правда? Как Вторая мировая, так виноват исключительно Гитлер и немцы, а как все действия Гитлера скопировал хуйло, так это ’ хуйло не виноват, это геополитика’.
Послушайте речь Гитлера и хуйла, один в один повод для нападения. И перестаньте искать оправдания недонации и её пастуху.
Natal_ka91• 13 июня в 08:44
Ответ дляLudaSHS
Зараз що?
Народ голосував швидше не за Зе, а проти Пороха. Повірили, що щось зміниться і що це незалежна фігура
Olvia1987• 13 июня в 08:45
Ответ дляAksinia 111
Что скажете про войну НАТО в Ливии?Кого они копировали?
LudaSHS• 13 июня в 08:46
Ответ дляNatal_ka91
Народ був залучений масовою технологією впливу, ось і все
В це може знову повториться. Ви вірити що Зе сам піде? Чи вибори через дію?
Natal_ka91• 13 июня в 08:49
Ответ дляLudaSHS
Вибори через дію - це не вибори, намалюють те, що потрібно, як і в соцопитуваннях
LudaSHS• 13 июня в 08:51
Ответ дляNatal_ka91
Так, можливо

Тому сценарій, вище написаний Санта Монікою приречений
То який вихід?
Allka- skakalka• 13 июня в 08:57
Ответ дляsvecola
Курщина и белгородщина тоже разбиты села приграничные.брянщина туда же.серые зоны
Удалено администрацией...
your style• 13 июня в 09:04
Ответ дляVasilisaLisa
тобто що він ветеран Айдару то нічого, дрібничка?
хто -Зеленський ветеран Айдару? Я за нього писала
Seehund• 13 июня в 09:05
Ответ дляNatal_ka91
Народ каждый раз верит, что все изменится, а становится все только хуже.
ЄвгеніяЕвгения• 13 июня в 09:10
Ответ дляNatal_ka91
За телевізор голосували та за нереальні обіцянки, популізм. Бо не хоче народ критично мислити, раціонально. От тепер і пожинаємо. Це така ціна популізму і хочпоржом. Смішно?
your style• 13 июня в 09:13
Ответ дляAllka- skakalka
Удалено администрацией...
Ні-ні, вона не з курщини, вона з челябінського бараку
Bransoletka• 13 июня в 09:20
Ответ дляSantaMonika
Він розуміє, що кінець війни = його кінець. Десь застрелять за кордоном його. Тому нас чекає повна тоталітарна влада
Одяг та сумки• 13 июня в 09:26
за 3 дня уже взяли? не пишіть уйню - а допомогайте ЗСУ . чим менше уйні тим менше програємо. А так коен пише а допомоги 0
Bransoletka• 13 июня в 09:29
Ответ дляSantaMonika
Я наче пояснила, домовитись на припинення вогню і швидкі вибори
І, в кращому випадку, в нас буде, так як в Грузії
Бо гірший випадок - то курди
А що з курдами сталося?
frumoasa17• 13 июня в 09:34
Ответ дляSantaMonika
Я давно пишу, що він і його свора це вороги України. І вони роблять все для знищення України, але ні. Його готові на руках носити, ледь не портрети ставити та молитися. Що було після Овального кабінету. Як писали правильно, молодець, так їх Це нагадує сусідів, там теж не бачать альтернативи і вважають, що все правильно робить їх недолідер.
Україна і без нього зможе. Світу якщо потрібно, то буде розмовляти і домовлятися, давати гроші та зброю хоч з Васею трактористом, як це роблять в Сирії з терористом Джулані, коли він став вигідним всім.
SantaMonika• 13 июня в 09:50
Ответ дляBransoletka
А що з курдами сталося?
Найбільший в світі народ без своєї держави, їх десь до 40 млн людей, живуть по світах
Їх землі розділили сусідні держави
Колись вони були в османській імперії
sky-labs• 13 июня в 09:53
Ответ дляMira29-c3c3
То чому у своєму дописі ви про нього згадали ?
Якщо ви мені хотіли на щось натякнути то мимо . Я з порохоботів .
’Я з порохоботів’...
Сейчас они ничем не отличаются от зелеботов, тот же армовир. А в целом никогда и не отличались способом мышления друг от друга.

Добровольно называть себя ’..ботом’ - диагноз...
sky-labs• 13 июня в 09:58
Ответ дляФрау Донна Роза
а если собрался напасть что надо делать тому, на кого нападают в случае, если он знает - завтра в этой подворотне в 9 вечера на него нападут. Что он сделает?
Оденет юбку покороче, но захватит рупор, чтобы громче кричать о нападении.
ClikClik• 13 июня в 10:03
Ответ дляAksinia 111
Расширяйте кругозор,мир это не только чёрное и белое,узко мыслите,в рамках ,которые вам показывают.
ClikClik• 13 июня в 10:05
Ответ дляLudaSHS
Ух ти,ви визнаєте,що є такі технології?
Тоді ви маєте визнати,що майдан теж був створений саме за допомоги масової технології впливу.