Инста_Богиня• 13 июня 2025
Суп с фрикадельками
Вы варите суп с фрикадельками.
Что добавляете ?
Кроме картофеля
Напишите свой вариант как готовите.
Благодарю
Что добавляете ?
Кроме картофеля
Напишите свой вариант как готовите.
Благодарю
Результат:
вже голосів:
30 (31.58%)
Ничего
29 (30.53%)
Рис
21 (22.11%)
Вермишель
15 (15.79%)
Свой вариант
Ворую вкусняшки• 13 июня 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Трошки манної крупи
А я манку в самі фрикадельки додаю. Фарш, манка, спеції. Гарно тримають форму.
Ответ дляЗолота орда
Раньше делала с рисом
Сейчас добавляю грибы ( шампиньоны) , сыр , зелень.
Фрикадельки чуть обжариваю на мин масле предварительно. Удобно сделать с запасом и лишние заморозить. Потом быстро можно суп забацать. Грибы нарезанные обычно у меня тоже в морозилке есть
Морожу просто готовый фарш для фрикаделек(в небольших плотных кульках) ,разморозила, отрезала уголок в кульке нужный по диаметру , и выдавливаю небольшие фрикадельки .
Вельми шановна• 13 июня 2025
Ответ дляМуууумие
Лук, морковь, немного чеснока в конце и томатную пасту.
Овочі потім на блендер чи так шматочками?
Вельми шановна• 13 июня 2025
Ответ дляПузата Хата
Картошку, гвоздику и целую луковицу.
Никакой вермишели в супах не приемлю
Я з гвоздикою картоплю варю, і штаточок масла у воду кидаю
дамаБезСобачки• 13 июня 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
О,дякую,що нагадали.
Колись же робила так і забула
Пузата Хата• 13 июня 2025
Ответ дляТоска в носках
а чем ваша идея с манкой отличается от вермишели?
кроме нажористости это ничего не дает - ни вкуса, ни аромата
Моя?
Вельми шановна• 13 июня 2025
Ответ дляРадість моя
ну гвоздика в супе еще та ’вкуснятина’
А кава, а випічка?
Б´ю байдики• 13 июня 2025
Брокколи, цветная,морковка, горошек и киноа.
Дети называют суф с фрикадельками радужный))
Вельми шановна• 13 июня 2025
Ответ дляРадість моя
суп це кава або випічка?
Це страва. А гвоздика універсальна
Лагшмивара• 13 июня 2025
Ответ дляИнста_Богиня
С гречкой у меня едят суп только с колбасой поджареной.
Всегда было интересно, в чем ценность супа. Многие говорят о пользе. Но суп с колбасой - это зачем?
Я не в теме• 13 июня 2025
Два варіанти варю: з картоплею і гречкою і другий варіант з галушками, тоді без картоплі, просто фрикадельки, галушки, морква і зелень.
Я не в теме• 13 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
То просто смачно, як солянка, наприклад, теж з ковбасою.
Котики-муркотики• 13 июня 2025
Та будь що
Останній раз варила:
Картопля + фрикадельки, обкатала в муці і трішки обсмажила, додала до картоплі. Доки на маленькому вогні вариться. Промила мариновану квасолю( брала в метро, велику), приготувала засмажку смочатку цибуля+ морква, трішки томатної пасти. Коли картопля готова, додала квасолю та засмажку. Сіль, перець, приправи, зелень.
Останній раз варила:
Радість моя• 13 июня 2025
Ответ дляВельми шановна
Це страва. А гвоздика універсальна
гвоздика не универсальная, она очень специфичная.. хотя, если нравится, ешьте на здоровье
Лінива, не каюсь• 13 июня 2025
з м´ясом або картопля, або лапша чи крупа. поєднання картоплі з лапшою (крупою) не люблю. фрикадельки з лапшою варю чи павутинкою, додаю пасеровану на вершковому маслі моркву і свіжу зелень
Вельми шановна• 13 июня 2025
Ответ дляРадість моя
Дякую! Я її не їм, а лише використовую в приготуванні
Дюйм оф о4ка• 13 июня 2025
Я в фрикадельки добавляю лук свежий перемолотый, мне так вкуснее, как будто пельмени без теста. Добавляю рис иногда мелкие мучные звёздочки или колечки.
Стопясят раз обсуждала• 13 июня 2025
Ответ дляВельми шановна
А это интересно) я пока только в выпечку и маринады, например в сливу маринованную.
Эскиз бесконечности• 13 июня 2025
У мене більше 2/3 супів з фрикадельками, так що може бути в супі будь що, тільки овочі, гриби з сиром плавленим, рис і овочі, навіть борщ можу зробити не з м´ясом шматками а з фрикадельками. Нормально
Весела моль• 13 июня 2025
Мій улюблений
🌱курячий бульйон 250
🌱фарш яловичий від 10% жирності, двічі на дрібну решітку, відбитий 100 г
🌱 цвітна капуста 100 г
🌱пекінська капуста 35 г
🌱морква 15 г
🌱цибуля порей салатова середня частина10 г
🌱сушений базилік 1,5 г
🌱сіль 2 г
🌱оливкова олія 10 мл
➡️спершу зліпити фрикадельки, найбільш трудомістке, особливо маленькі - по 8-10 г, набирати чайною ложкою, якщо столовою під ніж, будуть по 20 г. Спершу розділити весь фарш на частини, потім уже вологими руками скачувати щільні кульки.
➡️дістати, відміряти, помити інші продукти, після чого ставити закипати бульйон (воду).
➡️поки закипає, розібрати на суцвіття цвітну капусту - зрізати ніжку під корінь, тоді легко розпадаються. Самі ніжки можна нарізати і першими кинути в окріп. Таймер на 9 хвилин.
➡️коли залишається 8 хвилин, додати суцвіття цвітної капусти.
➡️нарізати пекінку як коротка широка локшина, верхню частину капусти, де в основному салатове листя, а не біле стебло. Моркву на дрібній тертці.
➡️за 6 хвилин закинути фрикадельки, готувати на середньому вогні.
➡️порей нарізати півкільцями і додати за 5 хвилин до кінця.
➡️Пекинську капусту за 4.
➡️ Терту на дрібну терку моркву за три.
➡️В наприкінці кинути щедру щіпку базиліку, посолити, якщо бульйон не був солоним, і додати оливкову олію - обов´язково! Як і інші моменти 😉
📌Дати настоятися 15 хвилин і подавати. Якщо вам занадто густий, трохи розбавити бульйоном.
Залишок відразу в холод, інакше перестоїть і буде вариво м´яке!
🌱курячий бульйон 250
🌱 цвітна капуста 100 г
🌱пекінська капуста 35 г
🌱морква 15 г
🌱сушений базилік 1,5 г
🌱сіль 2 г
🌱оливкова олія 10 мл
➡️Пекинську капусту за 4.
➡️ Терту на дрібну терку моркву за три.
Полюю на дрони• 13 июня 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Прикольно, впервые такое слышу про манку в супе.
Спасибо
Спробуйте вона досить нейтральна і ніжна в супі. Ще в рибний суп смачно додавати.
whenallissaidanddone• 13 июня 2025
Ответ дляПошаманю
Морковку картофель зелень чеснок в конце после того как выключаю комфорку
Лучше проварить чеснок. Так он изо рта вонять не будет.
whenallissaidanddone• 13 июня 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Спасибо
А сколько вам лет?
Пошаманю• 13 июня 2025
Ответ дляwhenallissaidanddone
Если проверить то никакого вкуса чеснока не останется
Пошаманю• 13 июня 2025
Ответ дляwhenallissaidanddone
А сколько вам лет?
Вопрос не мне , но мне 50 и тоже первый раз слышу