Підкажіть будь-ласка ІT курси онлайн для хлопця 9 років
А оця реклама- діти сидять біля компа і їм 8-9 років, тоді йдіть до нас!?
Калькулятор• 14 июня 2025
Ответ дляeegur@i.ua
Люди так заробляють гроші. Я вам більше скажу, так починають заробляти гроші тоді, коли основний вид діяльності перестає приносити бажаний прибуток. І починають пошуки таких альтернативних джерел
bespe4na_mavpa• 14 июня 2025
Лучше спорт в этом возрасте, пользы больше. Ит в 14 он быстрее поймёт и полюбит, чем с 9 начинать, выброшенные деньги
Сину цікаво програмування, він просить десь навчитися, а я не можу вибрати які обрати. Він опановує скетч, хоча далі щось...