Бо в Лінкдин всі прям ахають і охають, приплескуючи яка автор молодець. От думаю, чи це через те, що там всі бояться за свій "особистий бренд", чи й справді багато людей підтримують.
Ответ дляEvga32
Думаєте, насправді таких немає?
Я таких не знаю, но думаю, что принципы заканчиваются, когда маячат реальные деньги. Я на работе общаюсь исключительно укр. языком, пишу здесь на каком хочу, моя самоидентификация от этого не страдает и доказывать никому ничего я никогда не стану (и белого пальто у меня нет выгулять перед общественностью))
Соседка Маши• 17 июня в 20:13
Ответ дляEvga32
фото
Думаю это неправда
История модная и трендовая на сегодня
дуже вже випендрьожна історія
Не вірю, що вона за ці 3 роки, працюючи в міжнародних компаніях, не спілкувалась з росіянами
Не вірю, що під час війни і хаосу, коли роботи немає (попередній контракт закінчується), вона може собі дозволити такі принципи.
Ще на початку війни - так. принциповість була. Зараз уже на це немає сил.
Не було б закінченого контракту - більш правдоподібна історія.
А хайп на цьому робити це фу
IndividualForce• 17 июня в 21:07
Ответ дляEvga32
Думаєте, насправді таких немає?
Мої колишні колеги відмовлялись від контракту, коли їх ставили перед фактом, що на фірмі розмовляють російською. Це було на початку війни ( київ,розробники ігор з російськими вухами). Навіть був випадок, коли викликали на розмову з менеджером, бо колега не спілкувалась у чаті російською і її нєпанімалі...
Питання ще в тому, що у Грузії, Туреччині і т.д. масово зробили релокейт російські компанії, і росіяни у себе на Лінкедіні позмінювали локацію, лише по освіті розумієш що росіянин. Мені також писали такі.
Я працюю на фірмі де є росіяни, але там спілкування все анг, і вони здається давно не живуть на росії.