Попа как у Кардашьян• 18 июня в 10:17

Можливо хтось стикався

Дівчатка,добрий ранок,всім тихого та мирного дня,питання ось в чому,мені відмінили виплати впо,у мене двоє дітей (від різних чоловіків),я офіційно у декреті, молодшій дитині 2.2 роки,з чоловіком що з першим,що з другим офіційного шлюбу немає,другий чоловік проживає з нами,у тому році вже була така фігня,але відмінили виплати лише йому,на мене та двох дітей виплати були, зателефонувала я у нашу сільську раду,а вона мені каже,ну у вас же спільна дитина, записана на нього,старша записана на першого чоловіка,тому треба моєму чоловікові ниньошньому довідку з центру зайнятості або що він офіційно працює,я просто не розумію, тобто мені що тепер і першого чоловіка шукати?Старша ж записана на нього,а якщо я наприклад з цим розійдуся,і ще від третього народжу,щось або мене най.бують,або я не знаю, можливо хтось був в такій ситуації?
Почекуха• 18 июня в 10:47
Ви оформлені як мати одиначка?
Чи наявність батька якось заважає їм (чоловікам) допомагати своїм дітям?
Чи ви хочете допомоги тільки від держави?!
ОйЙой• 18 июня в 10:52
Яка добра жінка)
Ото впіймає якогось хлопа і дарує дитинку йому)
автор Попа как у Кардашьян • 18 июня в 11:13
Ответ дляПочекуха
Ви оформлені як мати одиначка?
До чого тут це?Чоловіки звісно допомагають дітям, виплати впо йшли на покриття витрат за житло та комунальні послуги,чи ви по собі судите?
автор Попа как у Кардашьян • 18 июня в 11:15
Ответ дляОйЙой
Яка добра жінка)
Ну так,представте,таке буває,з першим чоловіком 11 років прожила,але...Але,так сталося що розійшлися, якщо я написала за дітей,то не значить що я буду народжувати від усіх, двох дітей мені достатньо, більше не хочу,а як ото плодять по 4-5,а потім не знають що з ними робити
Летюча помилка• 18 июня в 11:49
Так а які виплати ви хочете? У обох дітей по батьку, хай утримують їх.
Почекуха• 18 июня в 16:29
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ні суджу по вас автор. Ви маючи батька дітей чомусь хочете якісь виплати.
Що саме ви хочете отримати на дітей якщо в них є батьки?
Ну що сказати- кожен судить по собі.
Зрозуміло
автор Попа как у Кардашьян • 19 июня в 17:35
Ответ дляПочекуха
Ну що сказати- кожен судить по собі.
Зрозуміло
Я ж вказала у дописі,виплати ВПО