лаМпочка• 19 июня 2025

Я не нужна маме

Не нужна абсолютно!
Ей я не интересна,не интересна моя жизнь,как дела и тд….
Она никогда не позвонит и не напишет первая,ей это не нужно,она даже общаться не любит любым способом
Всегда это делаю я и сразу же слышу ее нежелание…недовольство что ей позвонили и тд…или же первый ее вопрос сразу «что ты хочешь?»…
Если я б не делала это первая она б даже 1 раз за целый год не поинтересовалась бы мной…
ПрипоРошенная• 19 июня 2025
Ответ дляКонфиденциальность
А нормально це як? Просто цікаво? 😅
Ну що ще потрібна зробити дитина, нехай і доросла, щоб королева мамо снизошла???
Ротом.
Виражати свої почуття.
Не образи, наїзди, а спокійно поговорити, що хочеться, чому так, на що образи.
Зараз просто неконструктивні образи.
Можливо у мами теж якісь очікування від дитини.
Діалог творить дива.
Та судячи що з автором крім мами й друзі не сильно говорять, то мабуть глобальна проблема з комунікацією. Та просто нитічкі нікому не цікаві.
Добродійка• 19 июня 2025
Ответ длялаМпочка
У меня нет сестры даже…
И в этом ваше счастье
Добродійка• 19 июня 2025
Ответ дляMs. Откровенность
А как она должна вас любить? Моя дочь тоже спросила люблю ли я ее, оказывается ей не ясно, я не так проявляясь, как ей бы хотелось. В моей голове заработать денег, чтобы детям всего хватало, на все не хватает, но я стараюсь, чтобы и еды хватало и купить что-то. Дома я их ’люблю’ тем, что сама все стараюсь делать, чтобы не нагружать, дать время им для себя, а потом естественно падаю. И если младшая сама все вывалит и расскажет, то старшая будет молчать и отвечать односложно, а я не имея сил долго так не могу.
Поэтому расскажите, как для вас любить. Кому-то это завтраки мамы, кому-то шопинг адвоем
Ого. Две девочки и вы их не нагружаете? Зря. Не будет времени на дурные мысли
База_птеродактилей• 19 июня 2025
А я наоборот рада ,что не общаюсь с матерью много лет так как она меня задолбала и затюкала в детстве и юности. Постоянно были придирки и укоры, упрёки.
Локшина на вухах• 19 июня 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Почекайте автор, я стала нужна, коли вона стала немічною. Коли треба гроші, ліки, допомога...
І так скучила за дітьми, які вже студенти, хоча коли були малі і потрібно було хоч годину з ними посидіти поки я по справам сходжу, то тоді була на першому місці дача ..
А тепер сердиться що гонуки рідко приходять
А як приходять, то чому в такому чорному,, це що в папи взяла ту кофту...
Так що не переймається, замініть свої думки про відношення з мамою наприклад вивченням англійської.
Ставайте вже дорослою і не чекайте уваги від мами .
Влучно! В мене теж так. Не було з ким дітей на годину лишити, бо в батьків найголовніше дача, город, добавка,... Але там вони особо не вказують, все в розвалочку, у всіх городи заростають бур´янами... Але уже старість і саме підходить час той, коли я і мої діти будуть їм треба.
Добродійка• 19 июня 2025
Ответ длялаМпочка
Практически даа
Чего парня не найдёте?
Конфиденциальность• 19 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ротом.
Виражати свої почуття.
Зараз просто неконструктивні образи.
Діалог творить дива.
Це можно зробити з нормальною мамою, нормальною людиною. З мамою нарцисом це не прокатить. Ви мабуть з цим не стикались, тому Вам здається, що все так просто, поговорили - і мама така бац, нормально почала ставитись до дитини. Це так не працює з такими мамами та людьми. Мені вже за 40, я сотні разів говорила ротом, що я хотіла би, а у відповідь - ти така та, все не то, все не так, он дочка Тані, Оксани та Зіни ну і далі по тексту. Треба чітко усвідомлювати, що стосунки мами та дитини ідуть і починаються з мами. Точка. Доросла дитина може тільки відсторонитися та жити своїм життям, якщо мама обрала для себе не спілкуватися чи звинувачувати. Все. А говорити це марно.
Локшина на вухах• 19 июня 2025
Ответ для100pudov
автор, понимаю.
у меня было также.
собственно говоря, не понимаешь, зачем тогда жить
я хотела покончить с собой.
Считаю, что рождаться должны только те
люди которых купают в празднике родительской любви, иначе всю жизнь мучиться потом
Ну собирается мой знакомый жизнь с женой счастливо и богато, родили дочь в тепле и любви.. а заболела его жена и умерла в свои 30 лет, дочке был годик. И что потом? Годы ужасной бедности, один с дитем, вернулся в село к стареньким родителям, огород, рыбалка, корова, потом работа и учеба... Через уже многие годы он смог заработать на квартиры и авто себя и дочке, уже не голодают, живут опять в радости.
Фиона Шрековна• 19 июня 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Вот в этом и проблема. С этим и работать.
это следствие, а не источник
КротоТо• 19 июня 2025
Наверное ваша мама ещё молодая и здоровая. Когда не сможет сама решать свои вопросы и будет болеть, вы ей понадобитесь.
Пацаааааааан• 19 июня 2025
Ответ длялаМпочка
Я звідки знаю
Вона дуже холодна людина
Можливо мої солова вам допоможуть.
НЕ ОЧІКУЙТЕ!
Ваша мама дала те, що могла. Не дала (не дає) любові та спілкування - значить вона її НЕ МАЄ (не може поділитися тим, чого в неї не має)
Припиняйте очікування!

Ви - доросла, ви у себе є, не с мами, якщо вам більше 18.
Навіть природою задумано, щоб дорослі діти займались собою.

І ще я вам скажу - тут скільки скарг на батьків, що ви на їх фоні - щаслива людина. Вами не маніпулюють, не вимагають доглядати / гопувати / мити вікна - бо ’ми ж тобі все життя, тож ти нам винна’. Ви цього хочете???
Живіть своє найкраще життя, навчайтесь, подорожуйте. Не прив´язуйте себе до батьків, бо як прив´яжете - ото тоді ви будете плакати. Повірте!! По лікарнях та лікарях, і за ваші гроші, і - куди пішла, і щоб в 9 була, бо я переживаю. !!!
Королева ганделику• 19 июня 2025
Вам треба психолог
Чудо в декрете• 19 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
это следствие, а не источник
Источник всегда внутреннее.
100pudov• 19 июня 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
и что ?
Локшина на вухах• 19 июня 2025
Ответ для100pudov
и что ?
То что начали в любви дитё растить, а как случилось. Вот и что.
Зроблено у 80-х• 19 июня 2025
Скыльки Вам років?
ЛюблюДевчонок• 19 июня 2025
ну і Х з нею. вам реально треба щоб вона вами цікавилася?
КартаБезКомиссий• 19 июня 2025
Не переживайте, как сляжет - вспомнит о вас и тогда морозиться будете уже вы
КучМала• 19 июня 2025
Ответ длялаМпочка
Я їй взагалі не звоню перша вже давно
Ми взагалі не спілкуємось ніяк навіть в смс
Раніше я робила все першою
І то рідко щоб її лишній раз не чіпати
Бо знаю що їй це все не потрібно
Ну почекайте ще трохи. Як буде стара і хвора, буде дзвонити тоді часто
ПрипоРошенная• 19 июня 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ок, але ви хоча б пробували. А у автора всі хренові, одна вона зі своїми претензіями нормальна
Фуліганка• 19 июня 2025
Ответ длялаМпочка
Практически даа
автор, ви ж доросла жінка, чому не будуєте власні стосунки? Ваша мати може бути нездатною дати вам любов, не тому що ви погана, а тому що їй це недоступно. Не вміє вона проявляти любов ймовірно через свої власні психологічні складнощі. А ви також через власні психологічні труднощі не свої стосунки будуєте, а її трясете як грушу. І засмучуєтесь ще більше.
Solnceya• 19 июня 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну а что работать?
Впрямую кратко автору сказать что ваша мама откровенно ленивая и ей на нее насрать?. По факту так, но все должно быть взаимно.
В том-то и дело, что не должно
Гуру троллинга• 19 июня 2025
У меня такая же. Но я же взрослая
Люблю порядок• 19 июня 2025
Я б не спілкувалась, ну родичі в що, якщо у вас немає нічого спільного?!
Almamater• 19 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Вы были ей нужны от рождения, до совершеннолетия. А теперь она Вам должна быть нужна. Возраст берёт своё.
18 років? А тепер за 18 років все життя покласти на матусині потреби? Хай звертається після 60, щоб по чесному: 18 років брав, 18 років даєш. А не міфічний борг, який виплачуєш все життя.
Липка-прилипка• 19 июня 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Сколько вам лет? С - сепарация.
О - опора в себе.
В ютубе валом информации от психологов. Повзрослейте
Откуда возьмется опора в себе, если мать не дала безусловной любви? У таких людей нет опоры в себе.
Natal_ka91• 19 июня 2025
Ответ длялаМпочка
Я їй взагалі не звоню перша вже давно
Раніше я робила все першою
І то рідко щоб її лишній раз не чіпати
Бо знаю що їй це все не потрібно
Не переживайте, згадає за вас, коли здоров´я прижме
Робот Вертер• 19 июня 2025
Авторе, я вам заздрю...
Якби моя істерична маман відчепилась від мене назавжди - я була б щаслива й психологічно здоровіша) Святкувала б це три місяці, всім сусідам би купила шампанського)))
Нащо вам матір?
Хочете підтримки - підтримайте себе самі. Яка ще її функція в житті дорослої жінки?
КоролеВешна• 19 июня 2025
Автор, з вами мабуть спілкуватися нелегко. Вас десятеро тут про вік запитали, ви ігноруєте. З мамою ви теж так спілкуєтеся?
sur_sur• 19 июня 2025
А что сегодня не было тем о том , как мама задолбала своими звонками, вопросами?
И советов бросить маму в черный список, перестать общаться?