Мішечок щастя• Изменено 19 июня в 11:05
Як ви вважаєте, мені мало платять чи достатньо для цієї роботи? Сил вже немає
Влаштувалась адміністратором у велику компанію, яка крім двох поверхів офісу має ще 3 заводи.
Я - єдиний адміністратор, офіс - менеджер.
Оренда, комунальні за всіх адреси - на мені.
Бухоблік моїх підрядників - на мені.
Робота в програмі, де я ставлю на оплату - на мені.
Відправка і отримання документів - на мені.
Всі замовлення (яких десятками кожен день) на мені. Тому треба те, тому те, тому те: мені потрібно ще передавати це на інші адреси
Виклик таксі всім бажаючим - на мені.
Ремонти - на мені (написати заяву у адміністрацію бц, знайти підрядника)
Всі підрядники (прибирання, оренда, якісь ще побажання) - на мені.
Парковка - на мені: отримати картки, розібратись чому стали на наше місце - я.
Робота в джирі, де я ставлю задачі іншим - на мені.
Контроль за всім - на мені. Дивись, щоб всього вистачало.
Якась проблема - вирішую я.
Всі питання з орендодавцями - на мені.
Допомога в роботі тим, хто не вміє користуватись програмою- на мені.
Виклики таксі - на мені.
Бюджети трьох відділів - на мені.
Ведення таблиць з обліками - на мені.
Не дай Бог прильот чи щось подібне - все вирішую я.
Зарплата - 26 тисяч, Київ.
Як ви вважаєте?
Бухоблік моїх підрядників - на мені.
Виклик таксі всім бажаючим - на мені.
Якась проблема - вирішую я.
Всі питання з орендодавцями - на мені.
Виклики таксі - на мені.
Бюджети трьох відділів - на мені.
Ведення таблиць з обліками - на мені.
Зарплата - 26 тисяч, Київ.
Як ви вважаєте?
Сиреневая цапля• 19 июня в 11:06
Вы вправе попросить увеличение. Тем более вряд ли они захотят искать такого же многозадачника) это будет гемор
Ms. Скромность• 19 июня в 11:07
Если физически тянете,требуйте 40000,это огромный обьем работы
Мішечок щастя
• 19 июня в 11:08
Ответ дляMs. Скромность
Хто мені з 26 підвищить до 40?
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Цвіпканя• 19 июня в 11:08
Ответ дляМішечок щастя
Хто мені з 26 підвищить до 40?
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Ви погодились на такий об´єм чи він виріс під час роботи?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 июня в 11:08
Ппппффффф.... Вірю. Мені пропонували таке саме, але за 20 тис грн. Газовидобувна компанія одного нашого народного депутата. Добувають в Харкові, а офіси в Києві.
Живчик-счастливчик• 19 июня в 11:09
Наче мало, але окрім об´єму роботи, треба враховувати відповідальність. Бо визивати таксі/ підрядника/ заповнювати таблиці - це одне. А якщо розробляти ту таблицю і нести відповідальність наприклад за результат роботи того ж підрядника - то інше. В першому випадку - зп плюс мінус 30т - то норм ( якщо немає роботи в позаробочий час)
Мішечок щастя
• 19 июня в 11:09
Ответ дляЦвіпканя
Виріс під час роботи.
Про наявність ще 3 заводів дізналась через два місяці роботи
Ms. Скромность• 19 июня в 11:09
Ответ дляМішечок щастя
Хто мені з 26 підвищить до 40?
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Ставьте это условием,что вы остантесь,главное,мотивируйте,почему вам должны платить больше,опишите точно,как в посте и скажите,какая вы пунктуальная,трудолюбивая и ответственная
сладкий_ноябрь• 19 июня в 11:09
Про обовʼязки вам повинні були повідомити відразу.
Якщо ви не говорите все це керівництву, то нічого у вас не зміниться.
Мішечок щастя
• 19 июня в 11:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Говорю, обіцяють ПОГОВОРИТИ з ким треба і підвищити до 30.
Цвіпканя• 19 июня в 11:10
Ответ дляМішечок щастя
Виріс під час роботи.
То чому мовчите?
Себе ви показали. Тепер вони вам піднімають зп або шукайте іншу
сладкий_ноябрь• 19 июня в 11:10
Ответ дляМішечок щастя
Тобто за додаткові 4 тис ви готові все це тягнути на собі?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 июня в 11:12
Ответ дляМішечок щастя
Хто мені з 26 підвищить до 40?
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Ніхто.
Я прошу хоча б 30.
Касир в супермаркеті більше отримує.
За вашу мінімум 40 тис грн. На 30 не погоджуйтесь.
Мати тріля• 19 июня в 11:12
На похожей позиции под 200 т, беру вознагражение от поставщиков 10% минимум . И взяла девочку на рутину на удаленку
Мішечок щастя
• 19 июня в 11:15
Ответ дляМати тріля
А як називається ваша посада?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 июня в 11:15
Ответ дляPrervana
Кроме сбора заказов и бухгалтерии - все ок. На заказы и бухгалтерию нужен другой человек
Так в том то и весь кайф работодателю что сотрудник работает за троих. Это жуткая экономия. Зарплата троих этих человек это 100 тыс грн.
Мішечок щастя
• 19 июня в 11:15
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Касир в супермаркеті більше отримує.
Касир в супермаркеті 26 тисяч не отримує і працює не по 8 годин
Успокойся_Успокойся• 19 июня в 11:16
Ответ дляЦвіпканя
У меня на большинстве работ была основная причина увольнения, что начальство с годами, видя старания сотрудника, добавляет и добавляет обьем работы, а зарплата увеличивается максимум на 3 копейки. Новичков, заметила, так не гоняют, а старичков грузят все больше и больше. Сейчас, с опытом, я стараюсь просто не вникать даже в ту работу, что меня не касается, морожусь максимально, потому что боюсь, что введут в бесплатную обязаловку.
Мішечок щастя
• 19 июня в 11:18
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я несу відповідальність за їх роботу
ФрекенБок• 19 июня в 11:22
Вы главное с моста сейчас под лозунги не прыгайте. А то там уже и 200 тысяч озвучили... фильтруйте базар, как говорится, в интеренетиках пиз...ть, не мешки ворочать. На рынке картина совершенно другая.
Трезво оцените свои возможности, как быстро Вы найдете другую работу, если при просьбе 40 и больше с Вами захотят попрощаться.