Рогнеда Карповна• 22 июня 2025
Професія пілот
Доброго вечора)
Підкажіть будьласочка. Син в цьому році збирається поступати на професію пілот. Хто має досвід які перспективи влаштутись після закінчення вузу. Чи хватає льотних годин? Дякую
Кукусики• 22 июня 2025
Сейчас летают только военные пилоты. Но, недолго (
Если вы учитесь, приготовьте сумму на отлетать нужные часы практики. Это всегда платно
До войны это было 16-20к
Сейчас не просто летать, потому тарифы увеличились
До войны это было 16-20к
Янка-угомонись• 22 июня 2025
Налет часов платный, за чёт студентов. И да, были студенты , которые выпустились, но ни разу не летали.
Я тут с краю постою• 22 июня 2025
Ответ дляКукусики
До войны это было 16-20к
У маминої приятельки зять в Англії нальотував, батько теж пілот, все оплатив.
Кукусики• 22 июня 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну вот, значит нужно иметь уже не 20к
Та_все_ок_будет• 22 июня 2025
Років 15 назад один знайомий хвалився, що племінник зміг вивчитися на пілота і його взяли на роботу в Ізраїль, згадувала його недавно. Цікаво чи на цивільних літає літаках.
А ще в нас в школі був хлопець, який марив літаками. Без проблем вступив в універ, а от потім не міг знайти роботи. Батьки були бідні і занесла його доля в мацкву на будівництао, а потім він дивом потрапив в інститут їхній і став там викладати. Напевно вчив тих, що зараз літають в нашу сторону
Щось в мене всі приклади сумні. Автор, хай у вашого сина все буде добре )
Рогнеда Карповна
• 22 июня 2025
Ответ дляКукусики
Ну вот, значит нужно иметь уже не 20к
20к це в грн чи іншій валюті
Люблю кетчуп• 22 июня 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
20к це в грн чи іншій валюті
Ещё до войны слышала сумму 40-50 тыс дол. за летные часы.
Летать становится опаснее, привитые пилоты могут навсегда стать непригодными:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3159735
Участники Всемирного экономического форума в Давосе хотят, чтобы их перевозили невакцинированные пилоты:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3716290
Летала_НаМетле• 29 июня 2025
Ответ дляКукусики
Ну вот, значит нужно иметь уже не 20к
В Чехии озвучили....60 тыс.евро
Кукусики• 29 июня 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
20к це в грн чи іншій валюті
В доларах було, але то стара ціна
До війни ще