Квітка папороті• 24 июня в 18:55
Чи нормально так голосно спілкуватися на пляжі? Невелике спостереження з відпочи
Чи нормально так голосно спілкуватися на пляжі? Невелике спостереження з відпочинку
Сьогодні була на пляжі, лежала з книжкою, насолоджувалась спокоєм. Поруч — родина з України, здається з дітьми. Веселі, активні, все як має бути. Але протягом години вони спілкувалися між собою виключно на підвищених тонах. Фрази типу «ТА ДЕ ТИ БІЛА?! Я Ж ТУТ СИДЖУ!», «НЕ ЛІЗЬ У ВОДУ, Я СКАЗАЛА!», «ВІДЕРЦЕ В СУМКУ ПОКЛАЛА — ПОДИВИСЬ!» чулися на півпляжу.
Поруч лежали поляки, кілька німецьких родин — я не впевнена, що вони щось зрозуміли, але за реакцією було видно, що їм, м’яко кажучи, не дуже комфортно.
Я не засуджую, кожен відпочиває як уміє, і з дітьми непросто. Але іноді здається, що наші співвітчизники просто не помічають оточення. Чи то від звички, чи то від емоційності.
У когось теж були схожі спостереження? Цікаво, як інші на це реагують — мовчать, роблять зауваження, чи просто йдуть в інший кут пляжу?
Love_Love_Love_• 24 июня в 19:07
Ответ дляУкраїнська Мрія
Она других просто не понимает.
Це ваша тема була про те як к вас в селі всіх обговорюють?
Українська Мрія• 24 июня в 19:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні
Хи хи, ну ну• 24 июня в 19:08
Ответ для120-120-120 (не худею)
Бухати та курити на пляжі, це погано, недопалки в пісок закапувати та лишати сміття, це також погано. Ну пісяти і какати у воду, також не годиться. Ще голяка бігати чи перевдягатися голяка. Також кохатися чи лапати один одного на очах в усіх, не ок. А от розмовляти, без матюків, то будь ласка. Мене більше цигарки та спиртне турбує. Ну і сміття в піску.
Лучше бы они лапали друг друга в тишине,чем говорили на весь пляж. Писяют в море 99 процентов, мусор конечно кидать нельзя, да и пусть бухают, только заткнут пельку. На море иногда повтыкать хочется,а не слушать верещание детей и их невоспитанных родителей.
А я з косою• 24 июня в 19:08
Ответ дляМerida
На пляже все громко смеются, говорят, кричат, пищат, дурачатся и тд. Тем более европейцы. А вы прицепились к украинцам
Наши реально очень громкие
Лялька в колисці• 24 июня в 19:09
Ответ дляМальчун-задирун
Это 100%
А уж как немцы громко отдыхают везде, автор. Украинцам до них далеко.
У нас соседи через забор отдыхали почти сутки , это был турнир пати, с музыкой и криками , я думала су...... когда наконец-то вызовут другие соседи полицию .
Минулого літа в Україні на пляжі біля річки так підлітки спілкувались, кричали, бігали по пляжу, відверто мішали всім, а ще матюкались і кричали один до одного наче різані. Мужик один не витримав... Пару раз підійшов і все таки розігнав. Пацани з села, і видно було, що дуже далеко до виховання. Це не норм ніде. Діти деколи пищать, деколи бігають, пле це разовий момент. В любому загальнокористувацькому місці , особливо де багато людей , близько один до одного не прийнято дуже шумно себе вести. Ми коли їхали на море з 3 дітьми ( не всі мої), але нас було загалом багато - старались поближче води і осторонь від тих хто просто відпочиває з книгою чи спить. Бо розуміли що малі будуть бігати по головах і хляпати водою і піском. Крикливі галасливі - як правило сільські мешканці, у них в поведінці трохи більше безпардонності, чим ті, що виросли в місті.
А я з косою• 24 июня в 19:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Обісрати співвітчизників святе діло, головне в кінці одягти біле пальтішко і написати: я не засуджую, але……
Шановна, купіть собі бунгало і відпочивайте там, ще у вас забули запитати як кому відпочивати.
Когда страна не меняет менталитет
Love_Love_Love_• 24 июня в 19:10
Ответ дляА я з косою
Когда страна не меняет менталитет
А має міняти? У вас комплекс меншовартості то його і міняйте
Хи хи, ну ну• 24 июня в 19:11
Ответ дляА я з косою
Когда страна не меняет менталитет
А на кого надо равняться?
КинДза• 24 июня в 19:11
«Поруч — родина з України, здається з дітьми.» Они так громко себя вели, что Вы так и не уверены с детьми они были или без?
Каке скромняги 🙏
Если я с детьми, то вся Вселенная знает, что Я с ДЕТЬМИ 😂
Каке скромняги 🙏
А я з косою• 24 июня в 19:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Не
Начать заботиться о других
Это что-то на уровне уважения
Не каждому понятно, если в семье не привили
Начать заботиться о других
Это что-то на уровне уважения
Будьте так ласкаві• 24 июня в 19:12
у нас где всё культурно цивильно воспитаны все и видят таких персонажей с деньгами, то говорят: о, чер ти приехали с забурбеливки, кировоградськи, лубеньски
только и слышно: гаа гыыы дывы ааааа ууууу, дывы яки сиськi, дывы яка жопа. И такие гордятся шо они не руськiе
фу противность!
Ответ дляА я з косою
Наши реально очень громкие
Да все громкие на пляже.
И почему должно быть иначе? Шёпотом и вааасяяяя, не бээээгай? Так лучше?
Мы недавно были в парке аттракционов. Было очень много мам с кллясками, с люлечками. Это точно так же, если б кто-то создал тему - ретенок спит, а они орут. Нахера? Их что, режут? В воде дурачатся. Кричать, смеются. Это нормальные эмоции для пляжа. Хуже, когда тихо-тихо, оборачиваясь, с боязнью воздуха глотать лишнего
Love_Love_Love_• 24 июня в 19:13
Ответ дляА я з косою
Не
Начать заботиться о других
Это что-то на уровне уважения
Начать заботиться о других
Это что-то на уровне уважения
Вам теж в семьє нє прівілі що кожен має право відпочивати як йому комфортно, тому поважайте це право.
А я з косою• 24 июня в 19:14
Ответ дляМerida
Да все громкие на пляже.
Наши шумят везде.
В автобусе слышно. В магазине: гааааляяяя, сахар туууут
Через три ряда
КинДза• 24 июня в 19:14
Ответ дляЛялька в колисці
Вони ще не так верещать. Я сьогодні європейським дітям рти затикала в автобусі . Бо вони думали що поруч нікого нема .
Отэто настоящая украинка 👏
Щас мы их деточек приструним! Воспитаем так, что шептаться будут и строем ходить!
Хи хи, ну ну• 24 июня в 19:14
Ответ дляМerida
Да все громкие на пляже.
Орать -то чего, ладно дети, но взрослые?
А я з косою• 24 июня в 19:14
Ответ дляLove_Love_Love_
И не нарушать комфорт других
А то однобоко получается
Love_Love_Love_• 24 июня в 19:15
Ответ дляА я з косою
И не нарушать комфорт других
А то однобоко получается
Прийти на пляж і вимагати тиші це псих відхилення.
А я з косою• 24 июня в 19:16
Ответ дляХи хи, ну ну
Потому что привыкли.
У меня коллега так громко разговаривает, громко ржет
Песни про себя поёт. Понятно что не моцарта
Попроси ее снизить уровень разговора и услышь много интересного
Такие люди впринципе критику не воспринимают
А я з косою• 24 июня в 19:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто не орать. Взрослым
Хи хи, ну ну• 24 июня в 19:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто не орать за сто метров, Боря, выйди с моря, или иди кушать, мама наложила уже. А поднять сраку и подойти,чтоб орать не надо было.
Ответ дляА я з косою
Наши шумят везде.
Через три ряда
И европейцы так же. Вы не привыкли просто ещё. Я писала уже, когда жили в яшвейцприи, жили на берегу озера. Где летом, после работы сходились все. Главная улица, тонкий огороденый пятачок для захода в воду. Комфортно может поместиться человек 50. И то, с полотенцем на полотенце друг друга. Каждый вечер приходили 2 бабуськи. Лет по 100. Супер старые. Которые прям на ступеньках захода в воду, раздавались до гола, и одевали купальники. А потом , выйдя с воды, снова раздавались, оборачивались полотенцем, салились на ступеньки, и выкуривали сигаретку. А вокруг дети бегают, орут, ни одного нашего.
А я з косою• 24 июня в 19:24
Ответ дляМerida
Так взрослые орали или дети?